Treść opublikowana przez dziadek
-
Czym jezdziłeś, zanim kupiłeś Audi?
Vw Golf III 1.8 92r -> Vw Golf 1.9 TDI 94r -> Ford Focus 1.8 TDDI 99r -> VW Passat B5fl 1.9TDI 2002r -> Toyota Avensis T25 2.0 D4-d 2003r -> Audi
-
[B5 AJM] Wymiana amortyzatorów w BE
Ja do 1BE w b6 ostatnio nabyłem u Tom77 amorki sachs które w/g niego są takie same do 1BA jak i do 1BE. Popieram zeby najlepiej do niego uderzyć.
-
[B6 AVF] Słabo przyspiesza na 1 i 2 biegu.
Panowie chip nic nie zmieni w tej kwestii. Popatrzcie sobie na wykresy, dobry tuner zmienia charakterystykę dopiero powyżej 1800-1900 obr na min. do tego momentu prawie zawsze zostaje seria żeby dwumaski nie zabić :gwizdanie:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
spoko, ja byłem ale postałem chwilę i się zmyłem jak nikogo nie było, ale przez to sobie pojechałem furkę umyć apropos tej twojej skrzyni to jak adadur ci podłączał vaga to o ile dobrze pamiętam to mówił że miałeś jakiś błąd w skrzyni więc wskazywało by to na elektroniczną, czy źle gadam?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
no za to ja bym był zakurzonym coś mało chętnych, wszyscy się urlopują? jak nas dwóch ma przyjechać to chyba nie ma sensu, zobaczymy czy się do 18.00 ktoś namyśli, jak nie to trza będzie przełożyć chyba
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
wybiera się ktoś dzisiaj na spota?
-
[ALL] Czy warto kupić takie Felgi 17" ?
a nie chcesz takich od naszego kolegi z forum? http://www.a4-klub.pl/smf/felgi_z_oponami_borbety_17_calowe-t142848.0.html;topicseen
-
[ALL B6] Przełączniki A4 B6
tak bez zdjęcia, to jeden z nich to nie są przednie czujniki parkowania? zobacz czy masz i czy to działa... a najlepiej tak jak przedmówca, dawaj zdjęcie to będziesz miał konkretną odpowiedź.
-
[B7 BRD] Chip tuning
oj napewno nie ma tak być, coś masz nie tak, jedź i reklamuj i nie daj sobie powiedzieć że tak ma być niby po chipie ... mnóstwo ludzi ma zmodyfikowany soft i to o dużo więcej niż 15km i nic się takiego nie dzieje jak u ciebie... ...jak się będzie burzył to jedź do Dynosoftu (jedni z lepszych w Polsce i są we Wrocku) niech oni na to zerkną i wydadzą opinię i wtedy do sądu niestety...
-
[B7 BRD] Chip tuning
Podaj cene i firmę gdzie to robiłeś to dużo wyjaśni A tak poza tym to ktoś ci zmienił softa w furce czy zamontował boxa? Kopcił od razu po zmianach przeprowadzonych przez tą firmę? I podstawowe pytanie: jak kopci?...jak mu dasz w podłogę i puści sobie bączka czy daje jak miejski autobus? bo diesel czasem bąka może puścić ale dobrze "napisany programik nie powinien nic zmienić w tej kwestii...
-
[B5 1Z] Dziwna praca silnika szukam przyczyny
no właśnie mi kiedyś robił taki "tłuk" i od tamtej pory zawsze stoje nad mechanikiem i mu na łapy patrze. w tym przypadku pewnie trzeba tylko wszytko ustawić ale na koło pasowe można też zwrócić uwagę...
-
[ALL B6] Amortyzatory - pytanie
Toć napisałem ci wyżej jakie oznaczenia mają poszczególne zawiechy... Standard to 1BA. I naprawdę zagadaj do Toma, to nie tylko sprzedawca ale i nasz kolega z forum i nie będzie ci chciał wcisnąć kitu. Zapytasz się o Blisteina to ci doradzi co lepiej...
-
[ALL B6] Amortyzatory - pytanie
Mam zawiechę 1BE i różnicy nie czuję żadnej. Cena za komplet odbojów na dwie strony. Dokładny rodzaj amorów to nie jestem w stanie ci powiedzieć, musiałbym na fakturkę spojrzeć choć nie wiem czy tam było wyszczególnione. Naprawdę napisz na prw do Tom77 to nic nie kosztuje przecież a wszystkiego się dowiesz.
-
[ALL B6] Amortyzatory - pytanie
No ja mu powiedziałem że chcę do swojego auta dobre amorki i z tego co wyczytałem tu na forum to właśnie sachsa ludziska chwalą no i zdałem się dalej na TOM77...jeszcze się na nim nie zawiodłem i mam nadzieję że tak zostanie. Zawiechę sprawdzisz po wlepce np w książce serwisowej, musisz mieć tam napisane: 1BA - standard 1BE - -20mm 1BV - -20/-30mmm bardziej utwardzone niż 1BE Amory po 250zł sztuka + komplet odbojów i osłon też sachsa po 120zł.
-
[ALL B6] Amortyzatory - pytanie
czyli jak podchodza czy nie w sklepach goscie mowia ze tak i jak to rozumiec :confused4:wogole cos bys doradzil jakie najlepsze te amory wrzucic aso maja masakre cenowa takze nara z nimi No podchodzą, podchodzą a najlepiej dla pewności kup u TOM77 gdzie on ci wszystko doradzi i nie będzie zonka że coś nie będzie pasować. W dziale rabaty masz temat... Ja kupiłem u niego ostatnio amorki na przód właśnie sachsa po 250zł sztuka. Nigdzie nie znalazłem taniej nawet na aledrogo są po wyższych cenach.
-
[ALL B6] Amortyzatory - pytanie
z tego co wiem sachs nie rozdziela amorów do zawieszenia sportowego czy zwykłego tak to powiedział TOM77 no chyba że źle zrozumiałem...
-
[B5 1Z] Dziwna praca silnika szukam przyczyny
No więc właśnie ja bym zwrócił szczególnie na to uwagę bo są mechanicy i "mechanicy" no chyba że ktoś zaufany ci to robił...
-
[B5 1Z] Dziwna praca silnika szukam przyczyny
Kąt wtrysku obstawiam, przy okazji zwróć uwagę na koło pasowe czy nie lata "na boki" podczas pracy. Czasem zdarza się że się luzuje np po nieudolnej wymianie rozrządu (miałem tak w golfie 1z). Przez to przestawia się kąt wtrysku a dalej można sobie bajzlu narobić jak się ten luz pogłębi...
-
[ALL B6] Spadek mocy po włączeniu klimatyzacji.
Czyli to standard, nie ma się co zastanawiać i szukać dziury w całym. Nic takiego nie zaobserwowałem więc raczej to nie standard:gwizdanie:
-
[ALL B5] Głośno pracuje
jak sam napisałeś BMW na VP44 więc nie CR więc głośny... :gwizdanie:
-
[ALL B5] Głośno pracuje
TDI tak mają niestety. Chcesz mieć cichego diesla idź do innej marki gdzie mają CR (CR VAGA też jest głośny w porównaniu z innymi) ewentualnie w więcej cylindrów trzeba inwestować :gwizdanie:
-
[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
a takie proste rzeczy jak świece i przewody?
-
[B6 BDG] po kroplówce u Rogalotti-ego
no już działa, duży przyrost jak na 2.5
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Adaś a co ciebie z parkingu pod A1 wygonili? :gwizdanie:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ja tam kiedyś jechałem cały czas 7 do Krakowa i później zakopianką. Źle się nie jechało ale to było 4 lata temu a teraz na 7 same remonty więc może być kiepsko...