Treść opublikowana przez dziadek
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
No tylko nie mam kabelka ...na poniedziałek mogę się ugadac z typem co posiada jak byś chciał
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
no ja mam , gdzie sprawdzić ten moduł bo kabelka aktualnie nie mam
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
No rzeczywiście RR tak samo jak cayenne to górna półka cenowa jeżeli chodzi o suvy ale widać tez różnice w stosunku do tych "tańszych"
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Szymek a nowy range rover sport ? Właśnie przypomniałem sobie odcinek top gear i wygląda na to że jest mega dobry. Ma diesla v8 335KM ...powinien dać radę
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Najlepiej od razu kupić T5 Multivan albo jeszcze coś większego Bez przesady - 3 dzieci to nie 3 rosłych facetów. wątpię żebyś dał radę wsadzić do cayenne 3 foteliki do tyłu - ale co ja tam wiem , ty pewnie testowałeś
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Szymek graty... W końcu poszedłeś po rozum do głowy jeżeli chodzi o auto ... Cayenne to mega auto i miażdży i i bmw i audi razem wzięte i nie mowię tu o osiągach ale na 3ke dzieci zbyt małe w środku
-
A5 8T Kolejny S-line by jedrekx
za dwa konta - raz dostał to sobie założył nowe - ma ludzi za idiotów chyba
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
zbyt dużo rezaczy
-
B8 TrOOOOp
Pamietaj gdyby ....
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
Powiem ci ze po imprezie porsche na torze pod poznaniem zmieniłem zdanie o porsche a dokładniej o cayenne bo reszta nie zrobiła na mnie wrażenia ... Cayenne poraża mega sztywnym nadwoziem ...podczas driftu w slalomie nic nawet nie pisanelo we wnętrzu - to samo w terenie i to nie przy jeździe po łące tylko przy mega przechylach i przeciazeniach byłem w szoku...
-
B8 TrOOOOp
Szukam gały do b8 perforowaną z biała nicia , alvaro
-
A5 8T Kolejny S-line by jedrekx
Co za za typ co post to konflikt z kimś ...
-
A5 8T Kolejny S-line by jedrekx
-
A5 8T Kolejny S-line by jedrekx
Kogoś tu coś boli
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
ta , brudna szmata, jak to w Aso
-
AUDI A5 8T 2.0T Quattro USA ---> S5 body / V10 T :) Aktualnie body RS5 FL!
przeciez w audi przod ucieka nawet w 2.0tdi ...ale pomijając to będzie mega bryka
-
143 Multitronic - Czy warto chipowac?
Multi to na drive nie zmienia biegów ...trzyma obroty na jednym poziomie jak przyspieszasz i masz gaz w jednej pozycji
-
Stuki przy hamowaniu
Mam rozumieć, że nie ja jeden ma ten problem?? ---------- Post dopisany at 00:44 ---------- Poprzedni post napisany at 00:43 ---------- tak nie ty jeden - cofając i hamując klocek ruszy ci się w zacisku do góry , i ruszając do przodu i znowu hamując klocek ruszy się do dołu - i masz puk ,puk
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
lubię to
-
Nie spada poziom oleju, a moze nawet rosnie.
te krótkie odcinki nie sprzyjają twojemu tdi ? może dawka paliwa jest zwiększana żeby dpf dopalać i ci się ropka do oleju dostaje
-
Stuki przy hamowaniu
Normalka, luz klocka w zacisku to powoduje - nie ma się czym przejmować ...
-
143 Multitronic - Czy warto chipowac?
Ależ da się to zmodyfikować jak najbardziej ale skrzynia jest ograniczeniem...
-
143 Multitronic - Czy warto chipowac?
skrzynia w b8 jest już poprawiona i nie ma się jej co bać jak to było w b6 ...na chipa jednak nie licz bo wtedy skrzynia może się odezwać - ta skrzynia nie jest do ścigania się lecz do komfortowego przemieszczania się
-
1,8 TFSI, auto przerywa
No on to mu pomogłeś
-
Polecane opony letnie
Pirelli cinturato p7 245/40 r18 - 44tys km przebiegu - nie wiem czy bezpiecznie będzie na nich jeździć w przyszłym sezonie , raczej do zmiany , poza tym wyząbkowały ...odebrałem auto z salonu na pirelkach ale sam nie kupie nigdy w życiu ...