Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kalik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kalik

  1. Tak to możesz je tylko raz załatwić. Tylne tłoczki w Audi są wkręcane, przednie wciskane. Słyszałem o mechanikach co nie mogli wcisnąć tłoczka to wsadzili je w prasę, okazało się, że tłoczki trzeba było wkręcić.....
  2. kalik odpowiedział(a) na NexoPL temat w Audi A4 B5
    Szybka i tania konwersja B5 na B6 lub B6 na B7 Do B5 grill od S lub lepiej RS i nic więcej nie trzeba....
  3. Za 450 - 500zł można kupić skrzynkę, jak sam robisz to lepiej wychodzisz na tym...
  4. http://allegro.pl/h1-h7-h4-h11-hb3-hb4-zestaw-xenon-zdiodami-led-i1680175239.html Po 1,5r jeden żarnik zaczął świecić na brązowo, zmieniłem na nowe i jest nadal git.
  5. Moim zdaniem normalna reakcja na spadek napięcia podczas odpalania auta. W B5 podczas odpalania wyłącza się radio, żeby było większe uderzenie prądu na rozrusznik.
  6. kalik odpowiedział(a) na sebo| temat w Audi A4 B5
    Podłącz Vaga, sprawdzisz czy się komunikuje z ECU.
  7. kalik odpowiedział(a) na sebo| temat w Audi A4 B5
    http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=136701.0;highlight=przeka%BCnika+229 ale przekaźnika 229 nie ma w rozpisce....
  8. Pierścienie ładnie się zbija przedłużką klucza nasadowego lub jakimś grubym śrubokrętem, wkładasz w otwór gdzie się wkręca szpilki i młotkiem. Jeżeli nie masz wprawy to naklniesz się jak cholera przy zakładaniu osłon gumowych na tłoczek, masz chyba aluminiowe zaciski z tyłu więc z jarzmami nie powinno być problemu. Ja robiłem ten zabieg w piątek wieczór i sobotę rano kończyłem. Pęknięta tarcza ABS brutalnie przerwała moją pracę. Nie dokręć tylko za mocno łożysk, bo szlag je trafi moment i może skończyć się pożarem. Dokręcasz tak żeby tylko skasować luz. Żeby się nie oszukać tak ze 2h na koło trzeba poświęcić.
  9. kalik odpowiedział(a) na sebo| temat w Audi A4 B5
    Zacznij od zmiany przekaźnika, poszukaj jakiegoś kolegi co ma AFN i pożyczy przekaźnik na chwilę. Lub jak masz możliwość podłącz Vaga zobaczysz co mu dolega czy komunikuje się z ECU itd...
  10. kalik odpowiedział(a) na sebo| temat w Audi A4 B5
    Nie koniecznie komputer się spalił, może jakieś bezpieczniki poszły tylko lub przekaźnik któryś, posprawdzaj wszystkie w skrzynce, pod osłoną plastikową w środku (tam nad pedałami) i przy komputerze. Auto kręci rozrusznikiem i nie pali czy nic się nie dzieje? W profilu masz podane rok auta 1996 więc immo masz przy stacyjce, kod silnika podałeś AVG a te silniki były od 1999r dopiero robione.
  11. B6 mają taką przypadłość, że po odpięciu aku dzieją się różne rzeczy z zegarami. W Twoim przypadku wygląda na imo, które blokuje zapłon. Pasowałoby podpiąć VAGa, może coś pokaże.
  12. Więc synchronizator był już podjechany. Jeśli nie tajemnica to ile taka przyjemność kosztuje? Chodzi mi o cenę synchro + robota?
  13. Synchro kupowałeś nowe czy wkładali jakąś używkę? Olej był zalewany świeży czy stary?
  14. Nie jestem specem od benzyn w Q...nigdy nie zgłębiałem tego tematu w benie. W swoim parchu mam jednomas i o dieslu mogę coś opowiedzieć.
  15. Podejrzewam, że sprzęgło od 1.8T nie będzie pasować do zamachu z B4... http://allegro.pl/audi-80-b4-2-0-16-v-kolo-zamachowe-wieniec-i1715560334.html takie samo siedzie w 1Z
  16. Do końca nic nie wiadomo, mogą się zawinąć w ciągu paru dni, ale jestem dobrej myśli.
  17. Jako, że miałem sprawę do załatwienia na mieście, swoje kroki skierowałem do samego źródła Prawdopodobnie do końca roku cała procedura się zakończy i Polbank zostanie wchłonięty przez Raiffeisen Bank co spowoduje, że fundusz gwarancyjny będzie polski.
  18. kalik odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    W Peru mają większego... http://deser.pl/deser/51,111857,9938509.html?i=0&bo=1
  19. http://allegro.pl/audi-a3-8l-a4-b5-a6-c5-pompka-centralnego-zamka-i1685413445.html Jak widać na zdjęciu ma 1 króciec na górze, wiec z wypięciem przewodu nie powinno być problemu.
  20. Jak staniesz twarzą do bagażnika masz ją po prawej stronie pod tapicerką, odciągnij ją i zobaczysz gdzie idą kable i czarne rurki. Pompka jest obłożona gąbką.
  21. Po prawej stronie w bagażniku masz pompkę centralnego zamka. Zdejmij z niej rurkę i wdmuchnij w nią powietrze.
  22. Jeszcze podaj mi jakieś źródła do potwierdzenia tej informacji, a sprawisz, że będę spał spokojnie...
  23. Skoro na PD to pewnie trzeba by było tarczę i docisk zmienić żeby spasowało... Kolego Łysy2407 na Twoim miejscu założyłbym jednomas z 1Z lub wcześniejszego modelu AHU i spokój na lata za małe pieniądze.
  24. Ja już mam 3 skrzynie u siebie, a inny kolega z tego forum już 4. Synchronizator 3 najczęściej się wysypuje z tego względu, że najwięcej się używa tego biegu. Skrzynie są obliczone na jakiś przebieg i się sypią. Z tego co zrozumiałem wymieniałeś sam synchronizator, podejrzane więc, że znowu się wysypał. Może coś w przesuwką jest nie tak i go uszkadza. PS. Nie słyszałem jeszcze żeby komuś padła skrzynia w benzynie, a w dieslach lecą na potęgę.
  25. W PKO miałem i więcej do nich nie wrócę, skończyło się na nie miłej wymianie zdań. Wracając do tematu czy kryzys w Grecji może się źle skończyć dla klientów Polbanku?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.