Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Artur82

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Artur82

  1. z tym kadzidelkiem to jest dobry pomysl
  2. da sie go wyjac bez wypinania radia...nie pamietam dokladnie bo ja wymienialem razem z wizytownikiem wiec bylo latwiej ale o ile pamietam to wystarcy dobrze ciagnac i wyjdzie
  3. Witam CAŁĄ WLKP: Jak wiecie wybieramy sie delegacja z kuj-pom na wspolny spot do was Mam pytanie gdzie (ulica) jest te centrum KingCross ?? pozdrawiam
  4. AKTUALIZACJA NA POZNAŃ: 12:30 STACJA ORLEN NA ULICY Szubińskiej na wylocie z BYdgoszczy (na przeciwko WZL) LISTA: 1. ArturB6 - raczej z Newmanem na pokladzie 2. Grzech4don 3. Majki (prezes byc musi ) 4. ....no i czekam na wpisy
  5. tez tak majki slyszalem
  6. ladna sztuka, gratuluje
  7. ale od dawna bylo wiadomo ze mamy jechac na spot WLKP a tu nikomu nie pasuje ...no nic nie moja sprawa moze Majki jako prezes ludzi zmotywuje
  8. ale ja nie pije do nikogo z osobna tylko do calej sekcji bo musisz przyznac ze 3 no moze 4 auta to jest nic w porownaniu z tym co potrafilobyc na spotach
  9. a o co Ci chodzi bo masz i mini iso i masz juz kable do CAN`a pociagniete i to chyba w fabrycznej instalacji, wiec nic tylko kupic Concerta II i podlaczac
  10. Artur82 odpowiedział(a) na Stokrotka temat w Audi A4 B5
    znam ale w Bydgoszczy a to Cie pewnie nie interesuje
  11. Artur82 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    Nie slyszalem zeby cos takiego bylo ...ale, ale kto wie
  12. mi tam brak slow z 20 aut ktore potrafily sie pokazac na spocie miejscowym na wyjazd nie ma nawet 10aut !!
  13. Ja jade na bank najwyzej zagoscimy w WLKP we 3 auta a reszta niech sie wstydzi :gwizdanie:
  14. brak mi slow jak sie ekipa wykrusza :gwizdanie: mialobyc taki pieknie a pojada 3 samochody
  15. Diego i chodzi mi o "Pokrywa popielniczki tylnej" ale zeby byla z tymi zawisikami
  16. Reniu i co z Poznaniem u Ciebie nie da sie nic zmienic ??
  17. jak w temacie potzrebuje numer przykrywki tylnej popielniczki (chodzi mi o taka pod ale drewno) Na mojej jest jakis numer 8.0865 nie wiem jak tego szukac prosze o pomoc
  18. Z ta rysa sie zgodze ze mozna sprobowac odpolerowac a co do maski to ile ludzi tyle bedzie pomyslow...jeden by zostawil inny by malowal itd...wybor nalezy do Ciebie
  19. Sa, sa i to bardzo skuteczne...i czyszcza i konserwuja :gwizdanie:
  20. Artur82 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Koła, felgi, opony i akcesoria
    no to lakiernicy sie juz wypowiedzieli...da sie to zrobic bez wiekszych problemow
  21. skoro koledze nie graja wszystki glosniki to albo kostka w radiu sie poluznila (ale to watpliwe) a najprawdpodobniej procesor w radiu powiedzial PAPA
  22. skoro nie mozna wylaczy econ to moze tez sterownik padl??
  23. podepne sie pod temat...czy na wlaczonym econ tez chlodzi do zadanej temperatury czy jak to dziala...bo u mnie mam wlaczony econ a i tak lekko chlodzi Czy to jest prawidlowe dzialanie??
  24. Oczywiście, że skórę się konserwuje. Jak ojciec robił w reichu przy autach, to mieli tam specjalną pastę do skór. U nas może być z takową problem (chociaż wiele rzeczy, o których kiedyś nikt u nas nie słyszał, zaczęło się pokazywać i jest bez problemu dostępne np.smar miedziowy, czy klej do nakrętek i śrubek itp.). Jak mi się uda to spróbuje umieścić nazwę lub zdjęcie, bo jak mi się dobrze kojarzy to jedną tubkę przywiózł kiedyś ze sobą. nie wierze przeciez teraz jest pelno i to naprawde roznych srodkow do konserwacji skor

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.