Treść opublikowana przez turzol
-
A4 B6 3.0 ASN quattro - wypadanie zapłonów, wibracje
Priv
-
Wymiana przedniej szyby w Audi A4 B6
Jest wyczuwalnie ciszej przy wyższych prędkościach. Czy warto? W moim przypadku było 100zł różnicy między zwykłą a akustyczną więc nie zastanawiałem się długo.
-
Wymiana przedniej szyby w Audi A4 B6
Ta szyba, którą podałeś jest pod duży uchwyt lusterka jak w B7. Szukaj tej samej ale bez opcji na czujnik deszczu. Miałem w B6 taką zamontowaną (akustyczna Sekurit pod mały uchyt)
-
Spoty Katowice i okolice
Dzięki afroo za mini spota
-
Spoty Katowice i okolice
O której ustawka ?
-
Phaeton GP2 3.0TDI 4x4 Individual Edition 6
W końcu wpadł letni setup... Wybór padł na Michelin Pilot Sport 4 255/40/19 XL w wersji Accoustic czyli z dodatkową pianką wyciszającą wewnątrz opony. Jest mega cisza, na nowo ciesze sie z jazdy Postanowiłem też zostać przy klasyce czyli....zostaje Omanyt. ET wyjątkowo przyjazne bo 35 co daje fajną wklęsłość. Dodatkowo felgi odnowiłem we własnym zakresie - polerka ramion i wnęk, zabezpieczyłem ceramiką Gyeon RIM. Efekt No i szybkie foto po odebraniu od gumiarzy
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
No to przestrzeliłem, i tak nie pasowało mi czarne koło Blachy SR...cały w czerni i na srogiej glebie
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Chyba H4mm3R wczoraj rano na A1 w stronę CZ, ale pewny nie jestem
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Moja ex Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)
Przejezdzilem zbyt krótko na nich żeby oceniać. Ale generalnie bardzo ciche i pewne na zakrętach. Trochę miękkie ścianki boczne ale nie miałem z racji tego efektu pływania. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Alarm
Miałby ktos pinout kostki idącej do deaktywacji alarmu z boczku kierowcy? Wtyczka jest 10PIN , natomiast zajete sa tylko piny 1-5.
-
Phaeton GP2 3.0TDI 4x4 Individual Edition 6
Faktycznie super siadły, szukam zatem tych kółek Martwi mnie tylko jak rozegrać temat kapselków, na foto nie widzę dokładnie jak u twojego kumpla wyglada.
-
Phaeton GP2 3.0TDI 4x4 Individual Edition 6
black4 to są te same koła Wheelworld WH18. Nie wiem czy wychodziły ori, ale nawet jeśli to pewnie bezie Et dupowate Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Phaeton GP2 3.0TDI 4x4 Individual Edition 6
Przygotowałem skóry na ten sezon. Cleaner + odżywka tym razem od Angelwax i jestem z tego zestawu bardzo zadowolony bo uzyskałem efekt matowej nowej skóry i przy okazji wrócił fabryczny kolor Toffi Próbka możliwości na podłokietniku. Efekt końcowy Foty w pełnym słońcu, kolor wydobyty, macik również Sezon letni i mysle o nowym kole Wheelworld WH18 w 20calach. Tylko nie wiem czy spasi fajnie do budy Pytona
-
Wymiana płynu do wspomagania A4 B6 B7
Dokładnie. Aso innego niż G004 nie ma w ofercie do układu wspomagania hydraulicznego. G002 wycofany został w 2007roku. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B6 DIVISION
Tak. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B8 TrOOOOp
ASO Skody albo Seata, tam zawsze jest sporo taniej i z marszu większe rabaty. Ew popytaj w Intercars
-
Spoty Katowice i okolice
Pany wybieram się za tydzień w niedziele 8-ego na targi Motor Show w Poznaniu. Wyjazd rano ok 6, powrót w godzinach wieczornych. Jakby ktoś chciał się dociepać do beny to mam w Fejtku jeszcze 3 wolne miejsca http://www.motorshow.pl/pl/
-
Spoty Katowice i okolice
No to zdrowie po derbach, Jaguś grany dzisiaj
-
[B6 AVF] Pompowtrysk - używka czy regeneracja.
1
-
[B6 AVF] Pompowtrysk - używka czy regeneracja.
Jakby co tam mam pompke 073BA w idealnym stanie.
-
Poduszka Skrzyni Biegow / Twardosc ? / luz ???
Tylko oryginał AVON. Pisane wielokrotnie na forum, że zamienniki są tylko gumowe, przez co efekt po zamontowaniiu jest gorszy niż na wylanej oryginalnej.
-
Spoty Olsztyńskie
Siema ekipa z WM. Czy ktoś jeździ regularnie albo w najbliższym czasie uderza na Śląsk lub okolice? Mam do odebrania ze Szczytna komplet felg 19'' i szukam pomocnej duszy. Jakby co to prv
-
Szukam speca od tiptronic'a
Synchrocar.pl
-
Phaeton GP2 3.0TDI 4x4 Individual Edition 6
W kolejce do montażu jest tylni panel klimy i myśle nad zmianą kiery z ostatniego lifta, bo na tą nie mogę patrzeć Czekam też na cieplejsze dni i wpadnie dupka z W12 Ogólnie to chodzi mi po głowie 20'' na lato, ale póki co jedyny wzór który mi się podoba jest nie dokupienia. Ze środków LM to polecam ten czarny z linii pro, zalewasz na cały bak i jeździsz normalnie. Pieknie czyści układ wtryskowy, praca silnika wyraźnie się poprawia tak samo jak korekty na wtryskach. Drugi środek to profilaktyka czyli ochrona układu i dodatki poprawiające smarowalność.