Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

turzol

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez turzol

  1. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany czy do b6 manual coś się zmieniło w temacie dostępności przegubów wewn? W sensie czy oprócz chińczyków pojawiło się coś sensownego w zamiennikach? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  2. Za tyle brałbym cały wagon, Jedna pompka BA kosztuje w ASO dokłądnie tyle 4676.85
  3. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Lusterka maja taki sam nr , S4 miał Alu obudowy i nr jest w temacie o moim a4. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  4. Szukam pompek zdrowych do AVF. Może ktoś coś ma?
  5. zestaw naprawczy wybieraka 8E0 798 151 B osadzenie 8D0 711 279 2x tłumik 8D0 711 901 A czop kulisty 8E0 711 118
  6. Tak, wg mnie bubla trafiłem.
  7. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nr poduszki do AVF/AWX strona lewa elekt. 8E0199379BF Serwis ok 460zł po rabatach.
  8. No to lecimy dalej z tematem. Odnowione wszystkie elementy wybierania biegów, zarówno przy samym drążku jak i przy wybieraku. Jako, że skrzynia mi się zaczęła lekko sypać, poszła do remontu, więc przy okazji wał dostał nową podporę i został wyważony. Nowy dwumas SACHS, poprzednie koło LUK-a po 12tys km wyleciało z powodu dużych luzów. Wleciał downpipe od kolegi bartez80 z forum Powoli kończy się też turbo - puszcza oliwe więc rozglądam się za nówką CAHA.
  9. Czego nie rozumiesz? Te poduchy kupuje się nowe ori, używki to loteria. Zanim trafisz na sprawna używkę to wydasz tyle kasy ile za nową.
  10. Wykonaj komplet logów wg podwieszonego tematu. Jak telepie silnikiem to w pierwszej kolejności dogina się konektory we wiązce pompowtryskiwaczy - często samo poprawienie styku między konektorem a pompką pomaga, a nic nie kosztuje.
  11. Widocznie moj nie byl pod kocem trzymany
  12. To pssyt od niepamiętnych czasów
  13. Łożyska w skrzyni do wymiany, wał do roboty. I takie tam kilka tysi w plecy
  14. Już mam więcej info Kompresja na zimnym Cyl1 28,5-Cyl2-28 Cyl3-28 Cyl4-28,5 na ciepłym Cyl1-31,5 Cyl2 -32 Cyl3-32 Cyl4-31,5 wygląda w porządku. Skrzynia dzisiaj została oddana do sprawdzenia, do skasowania luz na flanszach. Dodatkowo wał oddałem do wyważenia i wymiany podpory. Niestety potwierdziło się też, że dwumas który zakładałem nowy LUK ok roku temu ma spory luz, a poza tym nie wraca płynnie do swojej pozycji pierwotnej i I na koniec pompki - bo tutaj jest najwięcej podejrzeń- tutaj sprawa w toku i bede prawdopodobnie wkładał seryjne BA.
  15. Obdzwoniłem chyba z 15 warsztatów w okolicy i ten, którego poleciłeś jako jedyny wiedział co to jest w ogóle i jak działa TORSEN. Na jutro jestem umówiony, dzięki
  16. Gdzie oddać skrzynie manual do naprawy? Ma ktoś sprawdzonych fachowców?
  17. fajne kreski, pompki masz BA seryjne ?
  18. U mnie na 99% wibracje podczas jazdy są jednak od skrzyni - na flanszach, które wychodza na półosie są bardzo duże luzy - można spokojnie ręką sobie góra/dół nimi ruszać bez użycia siły W efekcie tych luzów prawdopodobnie dostały również przeguby wewnętrzne, które nie tak dawno wymieniałem... Jutro skrzynia wędruje na porządny remont bo definitywnie jej się przyda, dodatkowo chce skasować luzy na wybieraku i drążku zmiany biegów. Ponadto sprawdzona została dzisiaj w końcu kompresja na zimnym i ciepłym - wszystko mieści się w normie, bez odchyłek. Mechanik sugeruje, że drgania jednostki są od pompek mimo że korekty i BIPy są naprawdę ładne to ja zaczynam w to wierzyć, ale tym razem pompki wioze na stół probierczy i wyjdzie prawda.
  19. 8J0 880 201 N
  20. turzol odpowiedział(a) na Miechovsky temat w Audi A4 B6
    Fakt, też to wygooglałem teraz. Wychodzi na to, że na tamtym rynku była taka wersja dla ostatnich wypustów B6-ki, ale widać że to tylko pakiet wyposażenia (memory, fotochrom, homelink) i felgi 17''
  21. turzol odpowiedział(a) na Miechovsky temat w Audi A4 B6
    Nie ma czegoś takiego jak special edition w B6 Zderzak usa przód jest taki sam jak w europejczyku, w US przychodzi tylko ramka pod rejestracje kwadratową.
  22. Soprano gratulejszyn ! Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  23. turzol odpowiedział(a) na hans932 temat w 4.2
    Kupiłeś S4 bez wcześniejszych oględzin w warsztacie lub ASO?
  24. turzol odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6/B7
    Odżałuj troche więcej grosza i kup ory.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.