Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RALF76

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez RALF76

  1. zmienia kolor oleju ? W PL chyba nie ma tej firmy
  2. nikt nie stosuje ceratec, ceramizator asekuracyjnie? minusy/plusy? podobno zmienia kolor oleju na kawa z mlekiem?
  3. na Q5 też są rabaty 20-25%?
  4. no to może nie wszystkich cglc problem dotyka - trudno powiedzieć, ktoś pisał na forum a6c7 że ma 288k i oleju nie bierze, musi się wypowiedzieć więcej użytkowników
  5. Mialem cglc też 2014 przy 140k przebiegu sprzedałem ale tez u mnie wszystko było OK - nie brał oleju, nic się nie działo... Jaki masz przebieg?
  6. RALF76 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 2.0TDI
    przed zmianą były inne obroty?
  7. RALF76 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 2.0TDI
    około 900 - jakie masz?
  8. obserwować na ten moment - nie widać na filmikach nic niepokojącego
  9. zerknij też pod spód zobacz czy tam OK
  10. jeśli podniosło podłogę to na coś najechała, proponuje wjechać na kanał i zobaczyć jak to wygląda... (ze zdjęć nie bardzo widać) prawa strona też ma wypuklenie?
  11. RALF76 odpowiedział(a) na Nexave temat w Audi Q/SQ/RS Q
    tak, jak coś chcesz więcej pisz na priv przejedź się jakimś, zobacz czy Ci pasuje
  12. RALF76 odpowiedział(a) na Nexave temat w Audi Q/SQ/RS Q
    od 2 lat w rodzinie, mało nim jeżdżę ale cały czas pod moim nadzorem przebieg ma teraz chyba coś około 160k, był problem z przepustnicą (błąd) wymiana na ori i tyle
  13. RALF76 odpowiedział(a) na Nexave temat w Audi Q/SQ/RS Q
    Q3 2013 silnik CFFB, fajnie się jeździ tyle że ma ciut twardsze zawieszenie niż Q5 (tańsze w naprawach bo nie jest to wielowahacz)
  14. ściąga przy przyśpieszaniu czy jadąc na "luzie/bez gazu"?
  15. jeśli wypalanie będzie co 100-150km to nie ma co czekać..
  16. Zawartość popiołu... 0,15l, auto ma najechane 202 tys. km max to 0,175l dla tego silnika więc jeszcze OK
  17. No teraz ciepło się robi wszystkim DPF już będzie lepiej ? nie wyciągaj z kontekstu pojedynczych zdań , gdy jest gorąco zauważalnie dpf wypala się rzadziej o 50-100km na interwale, zimą częściej zwłaszcza jak pokonywane są krótkie odcinki
  18. trochę czasu minęło i kilometrów przybyło, czy w poliftach 2012-2016 występują problemy z pompą olejową? jakiekolwiek ołówek czy panewki??
  19. cieplej się zrobi będzie lepiej, obserwuj stan zapełnienia dpf - jaki jest aktulanie???
  20. w mieście co 260 czy w trasie? krótkie odcinki jazdy? Być może ktoś poprawi ale wtrysk adblue jest za dpf więc nie powinno mieć wpływu
  21. nagraj dźwięk może ktoś coś podpowie..
  22. dzięki, tak podejrzewałem że czasami lekko hamulec dotykam
  23. wsiadam do auta wciskam stop naciskam start i nie zawsze jakby sterownik widzi że ma zapalać, odpala zapłon i tyle (muszę raz jeszcze nacisnąć przycisk) zauważyliście coś takiego? nie wiem czy słabo "stop" naciskam czy lekko przycisk start - nie jest to uciążliwe ale jakoś tak się zdarza

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.