Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RALF76

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez RALF76

  1. Też mam czasami déjà vu ....
  2. to zobacz mojego b8 na felgach 18"
  3. w nowych dowodach osobistych nie ma adresu zamieszkania więc Klient może podać sławetne "San Escobar"... chyba że są inne sposoby aby pozyskać dane adresowe.. poniżej link http://wyborcza.pl/1,76842,17490689,Od_1_marca_nowe_dowody_osobiste__Bez_adresu_zameldowania_.html co najciekawsze na marginesie, człowiek nie musi mieć w DO wpisanego adresu ale już auto w DR tak
  4. Pytam od odwrotną sytuacje czyli przykładowo ja sprzedaje a kupujący ma nowy dowód i nie ma adresu w nim więc może mi podać co chce bo tego nie zweryfikuje, więc jak trzeba to zrobić prawidłowo?...
  5. a jak kupujący nie ma adresu zameldowania w dowodzie osobistym? co wpisujemy w umowie, chyba TU będzie wymagać tych danych?
  6. W przypadku nowego DO nie ma już adresu zameldowania, jak to się odbywa w kwestii kupna/sprzedaży samochodu gdzie w umowie trzeba podać te dane? Także w przypadku zbycia pojazdu należy zgłosić do Towarzystwa Ubezpieczeń sprzedaż a oni wymagają adresu nowego właściciela którego nie ma... Spotkał się ktoś z takim problemem? czy osoba bez meldunku pisze dodatkowe oświadczenie o zameldowaniu?
  7. znam przykład ludzi co zrobili za 13k a kolega czym podpiera swoją wypowiedź? http://allegro.pl/audi-a5-8t0-lift-s-line-przod-zderzak-maska-pas-i6727119473.html
  8. z lampami wiąże się także wymiana zderzaka, maski, grilla i błotników + ślizgi itp plastiki.. koszt ponad 10k lekko...
  9. błąd hamulca ręcznego? co masz na myśli P przekreślone z "piorunami" ??? jeśli tak to może też oznaczać brak komunikacji z którymś ze sterowników ... może ECU stąd nie działa nic...
  10. w trakcie normalnej jazdy nie zauważyłem kopcenia przy wypalaniu dpf - rury czyste więc nie ma oznak kopcenia...
  11. Przemek, jak wciśniesz sprzęgło dźwięk się zmienia? w ostatnich 4 sekundach filmiku coś jakby "tłukło" w tle z takim niejednostajnym dźwiękiem ale nie jestem pewien..
  12. Czyli można przyjąć że gorzej z parametrami "after" ale na tyle że "user" nie odczuje - jak dla mnie to nic nie daje poza wpisem w historii że jest po akcji
  13. jaki ten sterownik made in Taiwan???
  14. nie wiem gdzie tankujcie na Satoil Golda skoro już dawno nazwa została zmieniona - milesPLUS® diesel arktyczny nie zawiera biokomponentów poniżej info ze strony producenta... https://www.statoil.pl/pl_PL/pg1334081689675/klient-indywidualny/paliwa/paliwa-zimowe/milesPLUS-diesel-arktyczny.html
  15. Statoil to chyba milesPlus a nie gold???? Ja na tym jeżdżę.... bynajmniej się staram
  16. Każdy jeździ tym co chce i lubi...
  17. jeszcze nie dotarty mój b8 aktualnie ori 151k i stale rośnie ...
  18. słaby aku ? jakby brak połączenia między sterownikami..
  19. przy odrobinie szczęścia bywają mniejsze szkody ale też i większe...
  20. to demolka niesamowita... chyba szukałbym drugiego silnika
  21. Sporo bałaganu narobiło...
  22. Neonówka bez cenzury
  23. Chyba nie będzie końca tej afery - widać że nie bardzo radzą sobie z tym problemem... http://moto.wp.pl/kat,1356,title,Audi-A3-z-nadmierna-emisja-tlenkow-azotu,wid,18641174,wiadomosc.html?ticaid=118445
  24. prawdopodobnie tak, jak się uszkodziła klapa w pozycji zamkniętej to nie odpali...
  25. to super

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.