Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

komoornik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez komoornik

  1. A masz MMI?
  2. Ochrona komponentu. Nie tylko ASO może takie rzeczy ogarnąć.
  3. Będą, tylko po co przepłacać? Na aliexpress są po 15 dolarów.
  4. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Auto kupiłem w listopadzie 2015 z przebiegiem 213k, ciężko chyba w niecałe 5 lat naklepać więcej km benzyną.
  5. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ~ 230k
  6. Stereotypy. Chyba dawno nie byłeś w polskim salonie Audi, albo odwiedzałeś tylko takie które podlegały pod utratę autoryzacji.
  7. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie zdziw się, że cały wał będzie w kiepskim stanie. U mnie w niewyjaśniony sposób wylało smar z przedniego przegubu i się zatarł. Po zdjęciu wału okazało się że zarówno podpora jak i wszystkie 3 przeguby są w słabym stanie.
  8. Ktoś ostatnio pisał, że nie trzeba - ale wtedy jest mocna gimnastyka i potrzebne odpowiednie narzędzia.
  9. komoornik odpowiedział(a) na A4205hp temat w Audi A4 B8
    Zimne luty gdzieś?
  10. Czemu nie z Audi bez piłowania?
  11. Te prawie 200Nm więcej myślę że i tak dużo by nie dało vs. Twoja benzyna.
  12. Jak masz manuala sterownik 02 nie powinien być tam zaznaczony.
  13. To jest błąd który masz pewnie też w innych sterownikach. Nie ma komunikacji ze sterownikiem skrzyni. Tylko zaraz, Ty masz manual - więc chyba nie powinno być czegoś takiego. Masz w gateway zaznaczony sterownik 02?
  14. Podziałaj z aku. W instrukcji auta jest opis jak awaryjnie otworzyć bagażnik.
  15. W fabryce odlewają tylko taką do RS5, a potem toczą pod A4? E: nie przypominam sobie żebym Cię kiedykolwiek poznał
  16. Na pewno nie zakładaj, że będziesz musiał silnik od razu dawać do remontu. Są auta które spalają olej w rozsądnym zakresie - w granicach normy producenta, czyli do 0.5l / 1000km. Ale środku na remont trzeba mieć w rezerwie.
  17. Opowiedz lepiej jak to wygląda z perspektywy osoby która ma klapki na oczach, bo liczy się kwestia wizualna (pomijając kwestie zdrowego rozsądku, czyli wpływu na bezpieczeństwo takiego rozwiązania jak toczenie felg).
  18. Ciekawe kiedy w Polsce wezmą się porządnie za badania techniczne aut, tak jak w Niemczech.
  19. Możesz śmiało go wypinać. Dostań się do bagażnika i go awaryjnie otwórz jeśli to Avant. Mimo wszystko prostownik albo podmiana aku, od tego trzeba zacząć.
  20. Odpięcie aku? Jaki jest stan naładowania?
  21. Składania nie powinny obsługiwać, bo nie mają pełnych kwadratów.
  22. Przewodami łączysz ze sobą lusterko wewnętrzne z zewnętrznymi - nie ma oryginalnej wiązki, jeśli nie miałeś fotochromu.
  23. A ja raz na jakiś czas przesiadam się do auta brata które ma cały czas 320tki, więc mam dobre odniesienie. A na pewno nie dosięga mnie efekt placebo
  24. Masz jakiś specyficzny układ hamulcowy, że zakładasz nowy temat?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.