Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

komoornik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez komoornik

  1. ASO Ci policzy ładnych parę złotych, online na nowo mogą zakodować dwa które masz.
  2. 3 Ten plastikowy też jest kodowany.
  3. Quattro i S Tronic to chyba trochę inne przełożenia. Ja (raczej) blokady u siebie nie mam, a teraz po Stage 2 nie chce więcej niż 255.
  4. Multitronic też powinien mieć.
  5. Posiada.
  6. Ja mam w dowodzie 1605kg. Z niecałą połową baku wyszło 1680kg.
  7. Na 350KM to jakiś inny wariant? Ja dostałem info o potencjale dodatkowych 30-40KM w stosunku do tego co mam. Koszt modyfikacji 1450 netto.
  8. Czy cena powinna być jedynym wyznacznikiem w tym przypadku?
  9. 100% na MMI ma małe znaczenie.
  10. Nie ma tragedii.
  11. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Przecież ta akcja serwisowa zwykłemu userowi nie może przynieść nic dobrego. Chętnie bym zobaczył wyniki na hamowni, żeby pomiary wyszły bardziej eko pewnie zdławili silnik.
  12. http://www.konauto.pl/ Za całe 20 pln zważyłem u nich auto. Czynni do 21:00.
  13. Audi twierdzi, że do 120kg (w skrajnym przypadku). Dochodzą jakieś machlojki z mniejszym bakiem itd, realnie pewnie z 50kg urwali. Ale żeby mieć jakieś odniesienie, @Kosmita powinien wybrać się na wagę.
  14. Jakoś będziesz mógł. Działa to co jest wymagane przepisami do jazdy. Ale zapomnij np. o klimie czy prędkościomierzu.
  15. Producent nie miałby prawa wypuścić instrukcji obsługi auta, która nie opisywałaby tej funkcji. Strona 56 w instrukcji.
  16. Poszukaj w instrukcji auta. Trzeba włączyć pozycję serwisową w menu CAR.
  17. To jest trochę TTTM. https://a4-klub.pl/index.php?/topic/321148-drgania-kierownicy-przy-obracaniu-na-postoju-tylko-na-wolnych-obrotach/ U mnie występuje rzadko, tylko przy kręceniu na postoju na specyficznej powierzchni. Swoją drogą nie powinno się kręcić kierownicą na postoju Niby pomagała zamian węża, ale podobno problem powracał. Ja sprawdzałem tylko stan płynu i temat odpuściłem.
  18. X oznacza część refabrykowaną (regenerowaną). Drgania? Czyli wibracje na kierownicy, przy kręceniu na postoju kierownicą - szczególnie np. na parkingu podziemnym?
  19. Nie zakładam, że się zepsuje. Twierdzę przede wszystkim, że przy kalkulacji opłacalności trzeba wziąć pod uwagę trochę więcej niż same oszczędności przy dystrybutorze Sam silnik jest dosyć skomplikowany, dodanie do niego instalacji to zawsze powiększenie ryzyka awarii. I żeby nie było, nie jestem przeciwnikiem LPG. Jak za 4k można by zamontować porządną, bezawaryjną instalację do pracy tylko na LPG to będzie to miało sens.
  20. A zakładasz też to, że z taką instalacją będą ewentualnie jakieś problemy? Mimo wszystko jej stopień zaawansowania jest dosyć wysoki. To nie pierwsza lepsza sekwencja w 1.6 MPI. Plan kupna auta z silnikiem na wtrysku bezpośrednim aby od razu do niego wrzucać LPG to moim zdaniem pomyłka. Może za parę lat, jak te instalacje które pozwalają na jazdę tylko na LPG zdecydowanie stanieją, będzie to miało większy sens. Tym bardziej że B8 to auto słabo przygotowane aby montować zbiornik (akumulator).
  21. Nie da rady.
  22. Jak na instalację LPG, zwrot dopiero po 50k km to sporo. Poza tym - przewidziano tu tylko koszt paliwa. A gdzie dodatkowe koszty eksploatacji po montażu LPG?
  23. Kamerkę jeśli już to kup zintegrowaną z przyciskiem klapy - są takie zamienniki. A moduł można kupić w Polsce, z gwarancją: http://www.sklep.martos.com.pl/adapter-video-lvds-do-audi-a4-a5-s5-q5-radio-concert-symphony-bez-mmi-p-24.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.