Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

komoornik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez komoornik

  1. Czy to są wyniki ze startu z auto hold, czy z hamulca i najpierw podbijanie obrotów gazem? Tak z ciekawości teraz przeglądam youtube, i faktycznie wychodzi na to że można mieć lepsze czasy 0-100 na tym Tiptronicu. Skrzynia może i bardziej trwała, ale z tym że lepsza się nie zgodzę. Niestety ona muli. W trybie Sport działa lepiej, ale nie da się tak na co dzień . 8 biegowy ZF jest fajny, ale w BMW
  2. Kolejna słuszna wersja B9, nie jakieś 1.4 FWD czy diesel.
  3. Jakieś przykłady konkretne? Tylko wyniki nie z licznika, a np. Race Logic.
  4. Czekam na lepszą pogodę bo chcę też zmierzyć inne auta i wypożyczam Race Logic. Po samym programie było deczko poniżej 7s bez Launch Control. Ciężkie te a4. Nie wiem ile waży benzyna, ale 2.0tdi jest tak ciężkie, że pojechałem kiedyś na wagę, bo nie dowierzałem. I ile wyszło? U mnie 1680kg - niecałe pół baku benzyny. Dla mnie liczy się właściwie tylko 0-100, a taki wynik jest praktycznie niezależny od pogody czy stanu nawierzchni. Zawsze można sobie kupić dużo lżejsze FWD, ale to nie dla mnie - odrzuca mnie od takich aut ciągłą walka z trakcją, nawet na suchej nawierzchni. Ale ktoś stwierdzi, że jest moc bo kierownicę wyrywa z rąk
  5. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie masz instrukcji w MMI?
  6. Rozumiem, że właśnie podejmujesz decyzję zakupową - i jak Audi zaleca 98 to nie kupujesz, bo paliwo zbyt drogie?
  7. Jak będzie wszystko sprawne to z zegarów błąd zniknie. Ale w sterowniku pozostanie zapisany.
  8. Czekam na lepszą pogodę bo chcę też zmierzyć inne auta i wypożyczam Race Logic. Po samym programie było deczko poniżej 7s bez Launch Control.
  9. Też prawda. W każdym razie przed tą korektą robiłem pomiary z bratem. Oba auta były strojone u Rogala i wyszło praktycznie to samo. Mój to przedlift, brata polift z tym samym silnikiem (CDNC). Pomiary Race Logic wykazały, że moje auto potrafi być do 0.5s wolniejsze do setki.
  10. komoornik odpowiedział(a) na dudek6 temat w 1.8TFSI
    Na zapalonym silniku nigdy się nie sprawdza poziomu oleju. Ale tak, korzysta się z niego do pomiaru i potem trzeba go wyjąć.
  11. Jak będzie jakieś promo na hamowanie to chętnie zweryfikuję gdzie indziej
  12. Wykoduj ten czujnik. Chociaż mam dziwne przerzucie że to nie jego wina, a błąd mógł się pojawić po przyciemnieniu szyb.
  13. Pewnie taką samą jak w B8 czyli 95. BTW informowałeś Zachara że kupiłeś auto w którym zepsuł tablety?
  14. Miałeś przyciemniane szyby? Ten czujnik można dezaktywować VCDS.
  15. Dokładnie. Chociaż baterię zwykle szybko padają w takich kamerkach. A od sytuacji parkingowych, w teorii jest funkcja automatycznego włączania po wykryciu wstrząsu. Ciężko pewnie o napięcie które jest gdy obudzi się MCE - bo zaraz się okaże, że MCE się nie usypia i akumulator będzie rozładowywany.
  16. To gasisz silnik, a następnie włączasz tylko sam zapłon jeśli chcesz dalej nagrywać
  17. 320, chociaż to też pewnie nie pod każdą felgę 16"
  18. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    S4 to jednak trochę inna bajka, bo mało które auto jest seryjne - więc wiadomo że skrzynia bardziej to odczuwa. W mazowieckim znalazłem serwis, który niby ładnych parę skrzyń robił - a do tego mają ludzkie ceny. Podchodzą też sensownie, bo wiedzą że występuje coś takiego jak zestaw naprawczy mechatroniki.
  19. Gibons mechanicznie masz praktycznie to samo, też możesz rozwiać wątpliwości?
  20. To jest akurat fakt. Nie da się jeździć sensownie szybciej niż 160 km/h, bez katowania hamulców i podwyższania spalania. Co chwila ktoś wymusza pierwszeństwo lub traktuje lewy pas jako krajoznawczy.
  21. Forum motoryzacyjne, więc jak najbardziej wszystko na temat. Nie ma tu prowadzenia moderacji "własnych" tematów. Do takich celów można sobie założyć własny blog.
  22. Sensowne podłączenie najbliżej to zasilanie lusterka fotochrom - po zapłonie.
  23. 98 Fakt, myślałem że będzie z 290KM. Parę miesięcy temu seria wyszła zdrowa. Widać tak to już jest, może coś tam jednak ten sportowy kat blokuje.
  24. Pod felgę 21"?
  25. Trzeba by zapytać Witka, nie wchodzę w takie szczegóły.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.