Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

komoornik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez komoornik

  1. Oj tam oj tam, ja się w B8 nie zakochałem Są inne, lepsze auta. Ale B8 daje radę i biorąc pod uwagę że to jedyne auto, które użytkuje na co dzień - oferuje całkiem fajny poziom komfortu (wyciszenie, wyposażenie). Jednocześnie w razie potrzeby można skorzystać z całkiem przyzwoitych osiągów.
  2. Eee tam. Akurat koleje fazy tuningu to wcale tak źle nie wychodzą, o ile stroisz u jednego tunera. Przecież kolejne Stage to wymiana innych podzespołów, a tuner powinien brać tylko za korektę a nie "cały" program.
  3. Kwestia wyglądu to kwestia gustu. Przede wszystkim trzeba brać pod uwagę że to auta z innej epoki. Choćby nie wiem w jakim stanie takie C5 było, to dzieli je przepaść pod kątem szeroko rozumianych wrażeń z jazdy.
  4. To jeszcze tylko pytanie czy to w ogóle będzie do ogarnięcia. Mam zrobionego lifta, więc musi być poliftowy radar? Nie będzie problemów z komunikacją w przedlifcie? Gateway już jest, zostają manetki z taśmą?
  5. Serio? Pod jakim kątem C5 z max 2004 roku, jest lepszą alternatywą dla B8? A co do auta z tematu - fakt, do akcji ze sprzedażą i kupnem B8 troszkę by brakowało, ale już niedużo. Zastanawia mnie tylko jeszcze ile przy ewentualnej odsprzedaży można odzyskać z tej inwestycji
  6. Czy zmiana licznika jest konieczna, jeśli ma się już kolor?
  7. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ale pytanie. Może to przez wczesną porę. Widziałeś jakieś nowoczesne auto z silnikiem spalinowym, które nie jest chłodzone cieczą?
  8. Koszty temat tabu czy na PW podasz?
  9. Przesiąść się z A4 B8 '08 znowu na '08
  10. komoornik odpowiedział(a) na Krz.1 temat w Audi A4 B8
    Dalej jest to Multi. Coś tam niby zmienia "przełożenia", ale nie zachowuje się jak klasyczny automat.
  11. A nie masz na nim czasem dodatkowego pokrętła, oprócz regulacji jasności?
  12. Co Ty tam masz zakodowane? Head-upa i kamery night vision w B8 nigdy nie było.
  13. 3gen swoje kosztuje, 2gen jest od początku produkcji w B8. Wojny nie ma co prowadzić. Ja bym tylko z czystej ciekawości chciał wiedzieć ile realnie było warte to B6 przed modami i ile mniej więcej poszło na mody.
  14. Policzmy to ... o ile sprzedaż B6 za 25K i kupisz B8 za 40K (oczywiscie z quattro) a to same trupy w tej cenie a więc ... NIEREALNE Oczywiście takie B8 to bedzie pierwsze wypusty wiec wiadomo, tłoki do zrobienia żeby nie piło oleju i inne pakiety startowe a tu tysiączki już lecą .... Potem jeszcze trzeba policzyć ile kosztuje w B8 stage ... Taki DP + soft pewnie lekko ponad 2K i do osiagniecia jakieś 260-270KM ... gdzie tu do 315KM ... Żeby w pierwszych B8 zrobić ponad 300 to już zmiana turbiny, wtryski, FMIC, wydech ... ZNOWU NIEREALNE ... O hamulcach też nie wspomnę ... W 2gen 2.0 TFSI to downpipe, wydajniejszy IC, program i z 290KM/450Nm powinno być. Downpipe za 600, IC od 3.0 BiTDI można za 300 wyrwać, program z 1200. Montaż z 600. Tu też są hamulce zrobione. Czekam na jakieś info o kosztach. Porównanie wszelkich innych aspektów B6 vs B8 to inna epoka.
  15. Strach pomyśleć ile to musiało kosztować. Mam dziwne wrażenie, że ekonomiczniej byłoby sprzedać auto, kupić B8 z 2.0 TFSI i zrobić tanim kosztem Stage2.
  16. Lusterko zawsze można rozłożyć ręcznie. Jeśli to jednorazowy przypadek to bym to zignorował.
  17. Nie, dalej zużycie jest na tym samym poziomie. Daleko nawet do 0.5L/1000km.
  18. Już nawet z automatu jest tłumaczenie na język polski. Potrzebna tylko karta bankowa, która wspiera płatności internetowe (praktycznie każda teraz).
  19. SMD to rodzaj diody (montaż powierzchniowy). Nie ma to nic do mocy. Żarówki takie sobie, ale tak czy siak nie opłaca się totalnie kupować tego na allegro. Bezpośrednio od chińczyka można mieć taki towar pewnie po max 2-3 USD.
  20. To jaki jest koszt samej zmiany pierścieni i obróbki tłoków z robocizną dla 2.0?
  21. komoornik odpowiedział(a) na byciu temat w Audi A4 B8
    Jest kratka, a dodatkowo na tym jest jeszcze plastik. Jaki tam by miał być jeszcze filtr?
  22. Ja nie rozumiem tylko tej tajemnicy poliszynela, jaki jest koszt tego remontu.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.