Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

komoornik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez komoornik

  1. A podłączałeś się do innego auta? Kiedykolwiek był podłączany interfejs diagnostyczny do Twojego auta?
  2. Dziwię się że ASO się podejmuje takiej roboty
  3. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Z wkładem fotochrom? Nowszy typ składany pod skosem? Obudowa w stanie takim, że nie trzeba lakierować?
  4. Dlatego, że w ramach liftu ograniczyli ilość sterowników. Nic nie obcięli. Tak samo zniknął oddzielny moduł od czujników parkowania.
  5. Chiński set przy automacie zakładałem w 5 minut, bez dodatkowych bajerów jak ciepła woda czy suszarka
  6. Ile to auto kosztowało, że zdecydowałeś się na 3.2?
  7. Multi albo manual. Bo przy FWD w B8 zawsze Multi.
  8. Prawdopodobnie nic nie będzie. Chyba że skrzynia przechodziła w tryb awaryjny (byłby komunikat na FIS).
  9. Nie ma takiej wersji jak 1.8 TFSI + Quattro + Automat A S Tronic jest tylko z Quattro w B8.
  10. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja mam w dobrej cenie lusterka od A5.
  11. Nie DSG, a jeśli już to S Tronic. Nie ma 1.8 TFSI Quattro z automatem, więc nie ma wersji z S Tronic.
  12. A co się dokładnie dzieje?
  13. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    W 2.0 TDI jest zawsze ten sam zestaw, czyli 312/300. A pod felgę 16" na pewno wejdzie 320.
  14. Jaki jest komfort jazdy w takim setupie.
  15. Wrzuć jakiś filmik jak startujesz z 1go biegu.
  16. http://www.audizine.com/forum/showthread.php/501979-B8-A4-DIY-Catalytic-Converter-Removal-amp-HFC-or-Test-Pipe-Install
  17. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ronal 1524 to inaczej 8e0 071 495.Tapniete z SGS7 jeżeli mają rzeczywiście otwór 66.6 to nie moga być 8E xxx xxx bo byłby wtedy od B7 a B7 ma 57 otwór. Albo gość coś sciemnia albo wyszedł ten model z otworem 66.6. a może macie jakies fajne fele do B8 18" z dobrą gumą zimową? Janusze biznesu przetaczają otwory centrujące.
  18. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/171813-wymiana-tylnych-tarcz-klockow-300-mm-330-mm-procedura/
  19. Wcale nie jest opisane w tym dziale.
  20. Tam się schodzi dopiero niżej i trzeba potwierdzić?
  21. Zestaw naprawczy mechatroniki powinien chyba rozwiązać ten problem (~ 1500 zł). Szykuj się, że większość serwisów skrzyń będzie Cię chciało liczyć jak za zboże, do tego sporo z nich nie ma pojęcia o S Tronicu.
  22. Olej to G052529A2. http://allegro.pl/olej-atf-s-tronic-g052529a2-i6491240572.html
  23. Sam olej w ASO ma chorą cenę. Chyba 125 zł / litr. A taki sam na allegro można dostać po 35 zł / litr.
  24. Jak jest mocowany czujnik w polifcie? Czy element mocujący jak i ramka która trzyma wtyczkę jest rzeczywiście nie do kupienia w ASO?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.