Treść opublikowana przez komoornik
-
[A4 B8 2.0 TDI Avant Quattro] 210HP + Eibach + B&O - matriw edition
Nowe są tylko jarzma, nie cały zacisk? 320mm fabrycznie wychodziło z felgami 16"
- B8 TrOOOOp
-
Vag can pro klon
Jakieś szczegóły? Nie sądziłem że kitajce będą podrabiać polski soft
-
PMW A8 D3 4,0 TDI
Ważne że felgi 20", a opony nówki po 300 zł
-
[B8 CAGB powered by lift] SLINE COMPETITION PLUS, 220Hp 443Nm, 345/330, S4 245/35/19
Szyba ręcznie na sam dół, przytrzymaj kilka sekund przycisk potem to samo w drugą stronę.
-
B8 TrOOOOp
300 niewentylowane W sumie tył to pewnie bardziej by się komuś przydał na jakiegoś swapa w innym aucie. Do czego to pasuje p&p?
-
B8 TrOOOOp
Zaciskow nie musisz zmieniac na 320 przod a tyl 300 to standard. Wiec koszt to same tarcze+klocki Ja chce wycenić, bo muszę się pozbyć takiego setu
-
B8 TrOOOOp
Na ile wycenicie set hamulców przód / tył? 320 / 300 zaciski/jarzma, tarcze, klocki (zimmermann, ferodo - przelot ~ 10k km)
-
B8 TrOOOOp
Pytanie do posiadaczy hamulców z S4/S5. Gdzieś czytałem, że przy quattro powinno być plug and play, a mechanik mi mówi że z tyłu musi delikatnie przyciąć osłonę tarczy bo jarzmo/zacisk nie wchodzi? Edit: Przejrzałem ETKĘ i osłona jest niby taka sama u mnie jak i w S4/S5, niezależnie od rocznika
-
Zmiany w układzie chłodzenia przy montażu haka holowniczego w A4 B8
2 wentylatory to ma chyba każdy egzemplarz 2.0 TFSI w wersji 211+ KM.
-
Multifunkcyjna kierownica w B8
Nie ma tu znaczenia rok produkcji. Obie kiery są z polifta, jedna 3-ramienna a druga 4-ramienna. Jest to zależne od tego jak kto sobie skonfigurował auto.
- B8 TrOOOOp
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
A co miałem wspominać? Nie moje auto, przy okazji poruszenia tematu katalizatora i turbo można napomknąć. Spoko loko, u mnie nic dziwnego się nie dzieje Diesel niepotrzebny, autobus tym bardziej Edit: podobno jest pęknięcie przy wastegate. Co z tym najlepiej zrobić? Turbo ma być wyjęte i trafi Perun Turbo.
-
Identyfikacja części z wysłanego zdjęcia
ETKA
-
Przy hamowaniu luzy na fotelu
Auto nie po wypadku?
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
Może żeby doprecyzować, błędem katalizatora sypał już przed programem. Program robiony w Rperformance, na dniach mają się przyjrzeć turbo/kolektorowi.
-
B8 2.0 TFSI Quattro S-Tronic
Cytuję: "W trasie 10l, w mieście 13l, dynamiczna jazda 15l" P.S. Temat nie dotyczy mojego auta
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
W poliftowym egzemplarzu brata oleju nie bierze praktycznie nic (jeszcze CDNC), ale za to właśnie zaczął sypać błędem katalizatora No i właśnie chyba coś się dzieje z turbo, bo po programie sypie błędem ciśnienia doładowania.
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe do Audi A4 B8?
W 3.0 TDI powinien być tylko jeden rozmiar tarcz - 320. I tak, czujnik zużycia jest z automatu.
-
Chip tuning Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Rogala to chyba najlepiej osobiście łapać
-
A4 B8 AVANT LIFT SLINE x2 1.8 TFSI CJEB'13 by Doradca
Średnica jest na pewno większa. Jak coś znajdziesz, wysyłam Ci piwo
-
A4 B8 AVANT LIFT SLINE x2 1.8 TFSI CJEB'13 by Doradca
Nie pamiętam już, bo mierzyłem kilka miesięcy temu. W każdym razie wybrałem się do sklepu który miał spory wybór i starałem się spasować końcówkę z największą średnicą montażową i nie dało rady.
-
A4 B8 AVANT LIFT SLINE x2 1.8 TFSI CJEB'13 by Doradca
Jako że masz po rurce na dwie strony, to nie będzie łatwo. Ja nie znalazłem nic sensownego, tylko ori nakładka. Wydech fabrycznie jest tak śmieszne pogrubiony.
-
co oznacza kontrolka epc
Obstawiam tłumik końcowy. Takie diagnozy można stawiać na ślepo.
-
Kierownica wielofunkcyjna , nie działa
Kierownica wygląda mi na od A4 B7. Zacząłbym od kupna i wymiany manetek (od razu z obsługą FIS).