Treść opublikowana przez tomekhxc
-
przedni gril SWAP na czarny mat
jak mialem pomalowany farba to rok i farba zlazila plasti siedzi juz dlugo i fajnie trzyma:wink: ps fajnie wyglada:banan:
-
[A4 B6] Low is life style! BMW X6 wheels
osssszzzzzzz ty
-
[B6 AVJ] Moja pierwsza srebrna audiczka 1.8t
moze sie juz z tym powtarzam nie raz wiec prosze o wybaczenie chcesz dobra instalke to polecam Multiserwis od krk jakies 2 godz z hakiem ale na prawde profesjonalne podejscie do tematu
-
Audi A4 B6 2.5 TDI 180 KM Quattro LX7Z
chyba ze hid:wink:
-
[B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm
ło matko:slina: mi to sie marzy taki zestaw:slina:
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
grzes czym teraz smigasz?
-
Lampki obrysowe w zderzak od B7
:co:a no takich cudow to raczej nikt jeszcze nie przerabial ori lampy us w b6 maja tylko odblask wsadzony a zarowka jest dwu wluknowa a ten plastik sie nie swieci
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
nie chciales przelozyc wlacznika chromowanego ?
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
no to ladny masz urobek teraz:hi:gratki:hi:
-
[B6 ASN]bury sedan 3.0 quattro. Akcja zima czyli balony 17" str.5
fajne kolko z ciekawosci jakie ma et?
-
[B6 AVF] A3-->A4 b6 avant s-line plus
jest jak mowi mikaszi jeszcze kiera i
-
Lampki obrysowe w zderzak od B7
prosze co prawda maznolem to w paincie no ale zdj podgladowe i tak jak mowisz w b6 wyjdzie to w blotniku , w takim mniej wiecej miejscu jest w b7 tylko ze tam zderzak
-
Lampki obrysowe w zderzak od B7
uuuu panie w b6 takich obrysow nie bylo ale mozna by pokombinowac dorwac te z b7 i wyciac w zderzaku i zamocowac
-
[B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ
przyszedl czas na nowy setup zimowy tj fele z a6c6 z oponami goodyear ultragrip:banan: dojdzie jeszcze kilka zmianek na pierwszy rzut zmiana tunelu dorwalem tunel 2 din z b7 praktyczie w idealnym stanie na niezla kaske:naughty: nastepnie wyrzucilem wizytownik i wstawilem przyciski chrom +pdc ( w przyszlosci zawita wiazka i modul) i tam ugniezdzilem wskaznik lpg wczesniej mialem schowany ale denerwowalo mnie ciagle zagladanie i szukanie stanu paliwa teraz jest podrecznie i jeszcze kilka gadgetow nowy zbiorniczek wyrownawczy ledy po tablicy i nowy czujnik polozenia walka bo stary sie spier....
-
[B6 AVF] Audi A4 1.9TDI Quattro | AIRRIDE | Schmidt VN 19" | RECARO | UP STR7
fajnie to kolko wyglada:jerk: tylko heble strasznie bidnie wygladaja przy takim kole:kwasny:
-
Montaz ori haka do audi a4 b6
Elegancko wygląda ciekawe jak to nacięcie bbedzie wyglądać przy dokladce sline takie czy więcej trzeba wyciąć
-
lpg 1.8 T
jak wyzej koledzy napisali:wink: na forum jest cala litania opisana lpg do 1.8t wiec znajdziesz odpowiedzi na wszystkie swoje pytania:wink:
-
lpg 1.8 T
Szkoda tak dobry silnik grzeszyć gazem, kolego jak palisz w piecu to wkładasz węgiel i drewno czy palisz gazetami bo taniej ? Szkoda auta - tak jest psuć bzdura:facepalm:
-
Jaka instalacja ? Gdzie w okolicy Krakowa ?
z krk w 2,5h
-
Przedni zderzak
http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/demontaz-przedniego-zderzaka-a4-b6-242914/
-
[B6 AVF] pocas - SPRZEDAM
---------- Post dopisany at 17:48 ---------- Poprzedni post napisany at 17:48 ---------- trafila chociaz do godnego wlasciciela?
-
[B6 AVJ] Moja pierwsza srebrna audiczka 1.8t
ja mysle ze po jakims czasie przebywania na forum auto bedzie mialo mody robione i to nie raz:wink:
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
a ja to kurna nikogo nigdy nie widze:decayed:
-
Przedni zderzak
sruby mocujace sa te same wyciagasz je i wkladasz
-
Jakie ledy rejestracja tył?
i cena taka jak w linku czy podobna?