Treść opublikowana przez tomekhxc
-
Ktory material wybrac ???
znajdz gdzies temat czikity mozesz sie na nim wzorowac
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
eh dopiero za jakies dwa tyg zmieniam bo jeszcze pewnie wyskocze na anrty
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
no nie wiadomo organizator zamilkna i malo kto tu zaglada mam nadzieje ze na wiosne da sie cos zorganizowac
-
Czym skleić reflekotry po regeneracji odbłyśników? Klej, masa uszczelniająca???
przeciez pisze w pierwszym poscie
-
Czym skleić reflekotry po regeneracji odbłyśników? Klej, masa uszczelniająca???
polecam ich produkty sa b.dobre Kleje Strukturalne - Silikony - Loctite
-
Jaki kolor zacisków?
ja bym proponowal na czarno prysnac ale to twoje auto i twoj wybor moze daj fote na VT zeby ci zrobili zaciski w kilku kolorach i zobaczysz jak bedzie wygladac
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
- A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
soundtrack dosc dopasowany do filmu- Nowe felig na lato
przy et 45 nic nie bedzie obcieralo mam u siebie et 35 i tez nic nie obciera- Jaki kolor zacisków?
ja jednak postawilem na czorny Uploaded with ImageShack.us- Box Na Dach dawć naklejki ??
powiem tak bose na pewno tlumi ten szum- Box Na Dach dawć naklejki ??
wiec tak moj box jest dosc oplywowy ale jednak szumi troszke przy wiekszych predkosciach jak 120 130 szczegolnie szumi jak wiatr wieje ,nie jest to uciazliwe ....ale szumi- [ B6 BFB] czarny sedan QUATTRO
fajnie ze sedan- jaki kolor Zaciskow S4?
jednak bedzie czarny ---------- Post dopisany 26-02-2013 at 18:54 ---------- Poprzedni post napisany 14-01-2013 at 19:18 ---------- teraz cos prosto z piekarnika na zdjeciach tego nie widac ale efekt jest mega teraz poskladac to do kupy i zakladac na auto- Box Na Dach dawć naklejki ??
foty robione na szybko bo dopiero wrocilem do domu sorki za jakosc a ogolnie chodzi o naklejke- Dokładka przód
Qrde wczoraj pod biedronka widzialem a4 z taka dokladka masakra:facepalm:- Box Na Dach dawć naklejki ??
jutro zrobie fote i pokaze jak u mnie wyglada ---------- Post dopisany at 20:16 ---------- Poprzedni post napisany at 20:12 ---------- tylko ze mam bez tych dziwnych plomieni- box dachowy avant
zima sie bedzie konczyc pomalu w tych pieniadzach kupisz spokojnie jakiegos fajnego interpacka:wink:- [B6 AVF] (Sedan) by Kuna // POLERKA - BLINK-BLINK
na tych 17-tkach masz gumy letnie? ---------- Post dopisany at 18:02 ---------- Poprzedni post napisany at 18:01 ---------- a no tak przeciez widac po jakiego sie pytam- Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
koman co sie z twoim autem dzieje jakas cisza nastala mialo byc wielkie rezanie- Jaki kolor zacisków?
ja mizlem ori heble na seledynowo pomalowane do czrnej felgi fajny kontrast byl....niestety za male hamulce to kombinowania z kolorami- [B6 BFB] Czarny S-line 1.8T Avant
nice bolid- 18" a org zawieszenie
1ba= allroad- [B6 AWX] Moja eSa ft glamour latina....
swietny kolor ogolnie ladna bestia- Czy te lampy są ORI? Lub jak przerobić je
swietna sprawa u siebie bym to wpia bez zadnych kombinacji:kox: - A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW