Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomekhxc

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomekhxc

  1. Grzes "dobrze ze nie avant" hehe autko super , kolor swietny
  2. co to jest z przodu ?
  3. fajna ta twoja furka fela git srodek git tylko mi te deski tam nie pasuja do reszty a tak to malina
  4. to co to koman kombinujesz moze jakies b7?
  5. tomekhxc odpowiedział(a) na VPLD temat w Audi A4/S4 B6
    ja bym zostawil te lampy US a srodki na czarno wymalowal
  6. da sie da ja tez myslalem ze sie nie da roboty do cholery ale sie da zrobic
  7. takie cus wyrezaj troche roboty ale efekt jest
  8. b.ladne a ja dla odmiany powiem "szkoda ze nie sedan"
  9. ladna ta A4 tylko ta rurka aut a te pokrowce ty zakladales czy juz byly
  10. ja bym proponowal wieksze kolo na lato min 18 i na glebe ja z powrotem zalozysz wieksze felgi i zobaczysz jaka koza bedzie
  11. hehe wiem nie pasuja mialem kiedys ledowe ale nie wiem czemu palily mi sie i dalem sobie spokoj
  12. po tych zmianach auto juz duzo lepiej wyglada
  13. zobacze jak nie teraz to jeszcze sezon przejezdze ale pozniej napewno gdzies upchne [br]Dopisany: 29 Grudzień 2011, 18:07_________________________________________________czarne srodki xenon hid 8000k
  14. powiem ci ze to byl moj pierwszy i ostatni raz wiecej sie nie biore za rozklejanie o zmianie felgi tez myslalem wzor rs by pasowal takie jak ty masz w b6
  15. nadszedl czas na nowy mod a mianowicie czarne srodki lamp bo mialem je w oplakanym stanie ale po malym szlifie mysle ze bedzie git ,oraz zalozenie hid 8000k kto rozklejal ten wie jaki to bol ;( dojda rowniez na tyl lampy ori bo na te diodowe co mam nie moge patrzec szpeca cale auto mialem niedawno zalozony stozek ale wrocilem do ori bo auto nierowno chodzilo na niskich obrotach co myslicie o zmianie koloru na alu na cos takiego jak david ma cale biale bedzie pasowalo do srebrnego
  16. GARAZU CIEPLEGO BAKU PELNEGO , DO MODOW ZAPALU, POMYSLOW NIE MALO FIS-A PELNEGO, FOTELA GRZANEGO, WESOLYCH SWIAT I SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU!!!
  17. hehe dolkadnie jak tam zajzysz to bedziesz w szoku kolor b.ladny
  18. ja pitole to ja myslalem ze moje stalowki z kolpakami z tesco sa paskudne ale jednak twoje wymiataja pomysl b.oryginalny
  19. a to bylo we wczorajszej gazecie
  20. zostaw znaczek s4 sieje groze ludzie ktorzy beda cie w lusterku widziec z s4 beda ustepywac miejsca [br]Dopisany: 28 Październik 2011, 18:36_________________________________________________a i co to masz za zarowki w kierunkach ? efekt
  21. moim zdaniem to najladniejsza b6 na forum po prostu pięknie wyglada bialy kolor
  22. mnie sie tam ten twoj grill podoba bardzo fajny moze go na czarno opendzluj to bedzie fajniej wygladal i dolny tak samo a i bardzo fajna felga pasuje do tego koloru auta dobra robota
  23. hehe spoko damy rade juz obczilem sprawe

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.