Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomekhxc

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomekhxc

  1. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nie zawsze ori znaczy dobrze, u mnie padły po pół roku,raz że cena dwa że jakość świecenia nie powala, a np ledy od tomnika świecą ponad 3 lata ,cena przystepna i swieca o wiele lepiej także jak kto woli
  2. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    tak widzieliśmy
  3. fajna furka i z dobrego zródła będziesz zadowolony
  4. dobra robota teraz to można odśnieżać
  5. jak frekwencja jutro ? bedzie ktoś czy tak jak ostatnio ?
  6. predzej spryski , jak sie dowala niebiescy to o to
  7. a co tu dalej modzić jak bezawaryjnie zapier.....
  8. tak 7,5J et 28 , koło z a5 , do błotnika jeszcze troche miejsca jest , bez dystansu
  9. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    tu juz nie jest tak łatwo i sie nie odkręca nic , od tylu kiery sa takie dwie metalowe zawleczki one sa od poduchy i trzeba je jakoś podważyć i zrzucić
  10. toś teraz dowalił z "nową zabawką " ale z drugiej strony jakbym miał tyle sianka to bym sobie kupił zdrowe i wypasione rs4 b5
  11. smiejta sie myślałem że sie ułoży po jakims czasie ale nic z tego , dalej jest zbyt wysoko a pasowalo by żeby sie troszke opona schowała , pewnie wyciagne regulacje i zobacze jak na samej sprezynie siadzie
  12. e bez cisnienia , i tak wczesniej musze pokombinowac cos z tylem zeby lepiej siadł bo gwint skrecony na maxa a d*pa w górze
  13. rozmiar , szerokosc ta sama , et jest 35 o 7mm mniejsze niz poprzednie , wchodza bez kombinowania z dystansami
  14. a to jak miają być ? wystawać po pół metra ?
  15. a bo ja wiem co tam siedzi , nie pamietam
  16. docelowo wzór miał być troche inny , prawda jest taka że dostałem dobry prajs na ten model i musialem sie szybko zdecydowac , kto wie może też sezon pojezdze i cos innego wpadnie w oko
  17. Spokojnie , na pewno bym nie kupował nie pytając wcześniej o zdanie
  18. Może nie bedzie miał mi tego za złe
  19. Oemsy poszły do nowego właściciela , czas na nowe koło ..... założenia były nieco inne ale trafiła sie okazja a że to koło od zawsze mi sie podobało nie zastanawiałem sie ani chwili , no i może też troszke odgapiłem ale myśle że mnie nikt nie zlinczuje za to

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.