Treść opublikowana przez rysiuu
-
[ALL B6] FIS problem
Bardzo dobry. To ile weźmie uzależnione jest od tego, co jest dowalone w zegarach.
-
[B5 ADR] Czy mam alarm w Avancie? dziwne piloty.. brak przycisku na słupku
Jeśli dołożysz alarm (pilotowy), to sterownik który posiadasz (exus) musi zostać wycięty, bo do niczego nie będzie potrzebny. Każdy alarm (pilotowy) ma wyjścia sterujące centralnym zamkiem. Inaczej jest w przypadku alarmu bezpilotowego, wtedy pilotami z exusa sterujesz c.z. jak dotychczas, a alarm bierze sygnał z kierunków lub centralnego zamka
-
[B5 ADR] Czy mam alarm w Avancie? dziwne piloty.. brak przycisku na słupku
Zamiast marnego alarmu zamontuj dobrą blokadę zapłonu. Koszta podobne, a skuteczność nieporównywalna.
-
[ALL B6] Co zrobić żeby działały wszystkie głośniki ?
Da się
-
[ALL B6] Co zrobić żeby działały wszystkie głośniki ?
Potrzebujesz taką przejściówkę miniISO ->RCA http://www.bowi.com.pl/_0m/adaptor-gn-mini-iso-gt-2-wtyki-rca-audi-vw-skoda_7267t.html
-
[ALL B6] FIS problem
uuuuuu Jeśli zadajesz takie pytania, to... Podrzuć do mnie zegary może mojemu elektronikowi uda się je zreanimować
-
[ALL B6] Instalacja BNS
Masz bana na google? http://audiforum.us/knowledge-base/3459-bns-5-0-connector.html
-
[ALL B6] CarAudio na bazie Concert II - da rade ?
Wyłącz komplikatory, podłącz graty i posłuchaj concerta oraz innego radia.
-
[ALL B6] Podłączenie tylnych głośnikow, potrzebna pomoc
Tak Tak Całe nadwozie jest masą i nie musisz jej ciągnąć.
-
[ALL B6] Witam czy moze mi ktos powiedziec jak to podlaczyc
W złączu miniISO i kostce ori wzmacniacza masz wszystkie potrzebne sygnały. Pozostanie jeszcze pociągnąć zasilanie w zależności od poboru prądu tej paczki.
-
[ALL B6] Podłączenie tylnych głośnikow, potrzebna pomoc
Na RR i RF podajesz sygnał liniowy, którego w kostce ISO żadnego radia nie znajdziesz. Podłączenie które sugerujesz najprawdopodobniej uwali wzmacniacz. Do tego potrzebujesz zakupić przejściówkę miniISO -> 2xRCA lub dolutować wtyki rca do instalacji auta.
-
[ALL B6] Instalacja BNS
Musisz uzupełnić brakujące piny i kostki między złączami ISO i ISO2, bo zapewne przejściówka, którą zamontowałeś to uniwersalne ustrojstwo.
-
[ALL B7] DvD pod nawigacje RNS-E
W rozpisce do adaptera nie ma tego modelu DVD. Sam też jeszcze go nie montowałem. Podepnij i wszystko będziesz wiedział.
-
[ALL B5] Bagaj sedan b5 prace trwają:)
Doprowadź do końca i pokaż wyniki, bo na razie strach na to (instalacja) patrzeć, a co dopiero z tym jeździć. Zadbaj przede wszystkim o solidne zamocowanie i zabezpieczenie przewodów. Reszta to kwestia gustu, a ten, jak wiadomo jest jak h.... - każdy ma swój.
-
[B6 AVF] Zabezp. antykradzież. - jak to działa???
Jak będziesz chciał wyciąć to ustrojstwo, to zapraszam do mnie. Z Piotrowic z tego co pamiętam, nie ma daleko. Anyway lepiej żebyś woził ten transponder ze sobą.
-
[ALL] Jakie radio do zestawu (Morel, JL Audio, u-Dimension)?
Podjedź do mnie, to odsłuchasz co nieco: ALPINE CDA-9853r CLARION DXZ948RMP ALPINE CDA-9812RB CLARION DXZ858RMP CLARION DXZ958RMC PIONEER DEH-P77MP ALPINE CDA-9847 CLARION DXZ778RUSB CLARION DRX960RZ P.S. u-dim spokojnie uciągnie tego JL'a zakładając, że jest to v2-4
-
[ALL B5] Prośba o zasugerowanie centralki do alarmu
reszta na PW
-
[ALL B5] Prośba o zasugerowanie centralki do alarmu
Jeśli domykanie z wkładki działa to i po sterowniku będzie domykać. Instalacja sterownika jest prosta jeśli ma się choć minimum wiedzy z zakresu elektryki. Dostaniesz centralkę ze skonfigurowanym sterowaniem zamka w audi. Pomogę w montażu i na pewno dasz sobie rady. 65zł + 5zł poczta (pobranie 12zł)
-
[ALL B5] Prośba o zasugerowanie centralki do alarmu
http://www.bowi.com.pl/_0m/sterowanie-zamka-centralnego-bx40-carprotect_7260t.html
-
[ALL B5] Prośba o zasugerowanie centralki do alarmu
Kliknij w link w moim podpisie.
-
[ALL B5] Prośba o zasugerowanie centralki do alarmu
Mam też sterowniki pilotowe obsługujące komfort
-
[ALL B5] Prośba o zasugerowanie centralki do alarmu
SEO Dolphin CODEperfect E50M Tytat DS200 Mają wszystko czego potrzebujesz.
-
[ALL B5] Podłączenie radia sony po stacyjce
Nie, chyba że jest to np. blaupunkt z logiką zapłonu
-
[ALL] Czy jest sposób aby po otwarciu auta pilotem zapalały nam sie światła postojowe
Lampka dostaje sygnał również po wyciągnięciu kluczyka ze stacyjki. Najpewniej by było wziąść sygnał ze sterowania c.z. na zamknij i zastosować moduł podtrzymujący napięce.
-
[ALL] Jaki subwoofer pod wzmacniacz 400w rms?
Tylko w mostku i odpowiednio wystroić