Treść opublikowana przez Wihajster
-
Strefa Śmiechu
ja pierdziele rozwalony powaznie do tego pewnie banan z auta i raczej bedzie robil 4 slady
-
Wspomaganie-chodzi raz cieżko raz lekko czy tak ma byc??
u mnie po dluzszej jezdzie jak jest tak mocno juz rozgrzany to jak sie zatrzymam i na wolnych obrotach czuc ze chodzi zdecydowanie ciezej.tez sie nad tym zastanawialem czy moze nie mam juz plynu do wymiany ale w lipcu mam przeglad to na wszelki wypadek karze im wymienic na nowy bo nie wiem ile ten płyn ma juz lat
-
Strefa Śmiechu
http://img138.imageshack.us/my.php?image=trava3hc.jpg :mrgreen:
-
[ALL B5] Niestabilność na drodze
zgadza sie ale tylko na koleinach ,raczej stawiam na amorki
-
[B5 ADR] Czarna Mamba z Olsztyna :-)
800zł :mrgreen:
-
Przyspieszający lewy kierunkowskaz!~~
a co ma do tego luz a wrzucony bieg??
-
Przyspieszający lewy kierunkowskaz!~~
az sie w to nie chce wierzyc co piszesz bo wydaje sie to niemozliwe
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
po co??szkoda kasy!!!kupisz w samolocie w bezclówce :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zdajesie tylko dzis
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
trza bylo wczoraj zapas zrobic a jak dzis chcesz kupic o śmigaj do sejmu tam kupisz :mrgreen:
-
Gdzie dorobić kluczyk ?
ale one dzialaja na 433mgh :roll: a B5 maja inna czestotliwosc :roll:
-
demontaz boczkow tylnych drzwi
z dlugopisa pewnie :razz:
-
Skype
piotr1602----piotrkamila
-
Strefa Śmiechu
http://www.joemonster.org/download.php?d_op=getit&lid=2367
-
Jak utrzymać seryjną moc silnika?
najblizsza utrata mocy to tak kolo 400,000km wiec to nie twoj problem
-
Osłony przgubów/przeguby w TDI
nie zapominajcie ze tak swobodnie i odbiegajac od tematu mozna nasz czat wykozystac bo chyba jeszcze nie byl uzywany
-
Jak utrzymać seryjną moc silnika?
czyzby ktos zrobil dobry interes :razz:
-
koncowy tłumik w dieslu.
pewnie chodzi mu o uszlachetniacz taki ktory przy okazji czysci wtryski
-
koncowy tłumik w dieslu.
mnie to nie przeszkadza ze jest troszke koncówka przydymiona i nie mam zamiaru niczego dolewac do i tak juz drogiej ropki :razz:
-
koncowy tłumik w dieslu.
ale to na jedno tankowanie a pozniej wraca problem :razz:
-
Jak utrzymać seryjną moc silnika?
sprzedaje sie autko
-
AFN - problem przy przyspieszaniu
ok.juz nic nie mowie co za optymisci na forum
-
wymiana radia
no i sprawa jasna musze to zainstalowac bo nie da sie tego radia słuchac.dzieki koledzy
-
AFN - problem przy przyspieszaniu
twoj N75 jest z pewnoscia oki.one w 110 prawie nigdy nie padaja
-
Super Glue w zamku i na karoserii..:-(
jak bym takiego gnojka dorwal to bym mu ten klej do oka wycisnał :mrgreen: