Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wihajster

Moderator
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Wihajster

  1. nie popadajmy w paranoje...Jest mnóstwo aut z przebiegiem powyzej 300K i jezdza nadal
  2. zgadza sie. Poliftowy wahacz jest zdecydowanie lepszy bo jest olejowy i dziwie sie ,że pakowałeś sie w banan przedliftowy.
  3. auto ma z jednej strony zwrotnice z polifta i tyle. Ale dlaczego ktoś zmienil ?
  4. kupuj ori banany z tulejami i żadne inne . Zresztą wszystko dowiesz sie z tego wątku.
  5. trochę cie poniosło....góra 2min
  6. ochrona dwumasa.Ten typ tak ma i jak chcesz cos zmienic to korekta mapy
  7. w B8 tego nie ma . Z resztą w B7 też
  8. w dziale diesel masz temat z procedura wypalania vcds
  9. auto juz było malowane co wyraźnie widać stąd zapewne taka wycena
  10. Ja również chciałem podziękować za świetną zabawę i organizacje zlotu. Wszystko było na najwyższym poziomie. Doskonałe warunki hotelowe wraz z pysznym jedzeniem sprawiały, że nie chciało się wracać do domu. Wspaniale spisali się sponsorzy którzy ufundowali wiele ciekawych nagród które były do wygrania. Wisienką na torcie była możliwość przejechania się najnowszymi modelami audi A4 B9 na które było wielu chętnych. Jestem przekonany, że osoby które były obecne na zlocie zgodzą się z moja opinią i zapewne w przyszłym roku chętnie wrócą , żeby przeżyć te sympatyczne chwile ponownie.
  11. Wihajster odpowiedział(a) na fx552 temat w 2.0TDI
    Lepiej uzupełnij profil na prawidłowy bo nie wiadomo jakie masz auto i silnik
  12. dlatego keyless to "gówno" i ewidentnie szli jak po swoje
  13. Atletico Madryt Leicester City Borussia Dortmund AS Monaco Bayern Monachium Real Madryt Juventus Turyn FC Barcelona
  14. Wihajster odpowiedział(a) na kante92 temat w Audi A4 B8
    w Bagażniku w lewym boczku. Jaki był problem ze świecącą dioda ręcznego?
  15. przeca widać,że przebieg z d*py
  16. spróbuj przesmarować zamek
  17. juz minął termin
  18. Masz nadmierną ilość sadzy. Trzeba zdiagnozowac dlaczego i wypalić vagiem.
  19. A co ma wspólnego moja ranga do mojego komentarza? Po prostu chciałem Cie ostrzec przed tym zabiegiem. Jak pytasz się gdzie są świece żarowe to dajesz do zrozumienia,że jesteś kompletnym laikiem i za tak poważny zabieg nie powinieneś się zabierać....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.