Treść opublikowana przez daniels
-
Nowe sprzęgło z dwumasem
czeka mnie wymiana dwumasy sachs wytrzymał 500.000km,auto ma 70ps ale docelowo ma być ponad 100ps i z tego co się orientuje sprzęgło od 2.0tdi BRD podejdzie w całości z dwumasą
-
Montaż LED zamiast postojówek
http://allegro.pl/postojowki-led-w5w-4x-smd-plcc6-can-bus-canbus-i1544179228.html ja mamm takie,pełnego fisa,zero błędów
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
to o dziwo u mnie w AVF przez 10.000 ubywa 0,5L,to chyba tragedii nie ma,dodam że na emeryta nie jeżdżę
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
szwagrowi nic,jego córeczka ma raka jelita grubego,dziękuję wam za zainteresowanie,jeśli będzie potrzebna doraźna pomoc będę was informował,odnośnie olejów jakie zużycie oleju na 10 000 można uznać za normę?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
dzięki za wsparcie porozmawiam z nim i dam znać,naprawdę gość ma ciężko..
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
5,3 litra [br]Dopisany: 19 Marzec 2011, 20:54_________________________________________________ chlopie ile cie bedzie kosztowac dodatkwe 2l tego czy tego az taki majatek ??? no znow sie zaczyna polskei oszczedzanie u ucieranie d*py szklem normlanie szok a potem post na forum nie wiem co jest wycieraja sie walki cisnienie oleju szaleje itp no szkoda gadac poporstu nie duś się jak nie masz nic do powiedzenia konkretnego, filozof chłopski,brak wiedzy nadrabia hamstwem a jak ci ciśnienie skacze to do specjalisty trzeba się udać,jednemu tak skakało i poszło mu na głowę... olej zmieniam szwagrowi u którego naprawdę się nie przelewa-ale tak jak ktoś ma kasę to drugiego nie zrozumie najlepiej drugiego zbesztać eeh ta polska mentalność..moderator powinien się tym zająć jezeli kogos nie stac na olej (2 litry w dodatku) niech nie kupuje takiego auta proste??? ale ja rozumiem zastaw sie a pokaz sie typowe polskie wezme kredyt bo trzeba audi pokazac sasiadom a potem rzezba na kazdym kroku bo sie nie przewala smiech normalnie nie osmieszalbyls sie takimi postami nawet i czym ma sie zajac moderator ze prawde napisalem ????????? zejdz na ziemie skonczyly sie czasu prlu [br]Dopisany: 19 Marzec 2011, 20:58_________________________________________________ :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=97242.0 akurat tam jest blad vag podaje w 2.5 tdi b6/b7 5.2-5.3 litra ja kupuje 5 ke motula i jest w srodku dokladnie 5.2 litra wiec pasuje idelanie ) człowieku jesteś głupszy niż ustawa przewiduje,a moderator powinien się zająć twoją niewyparzoną gębą,nie znasz konkretnej sytuacji-nie udzielaj się,szwagrowi zachorowało dziecko,poważnie zachorowało,gość już nie ma na leki-być może będzie musiał sprzedać nawet auto...żal mi cię człowieku a PRL w twojej głowie pewnie nigdy się nie skończy,na przyszłość nie blechaj i zrozum drugiego... obraza drugiego użytkownika
-
[ALL] DRL Led L shape ala Mercedes
zainstalowałem pod maską tak jak w instrukcji,wpiąłem się bezpośrednio do lamp na forum montowali przy skrzynce bezpieczników,używam dopiero 3 m-ce
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
chlopie ile cie bedzie kosztowac dodatkwe 2l tego czy tego az taki majatek ??? no znow sie zaczyna polskei oszczedzanie u ucieranie d*py szklem normlanie szok a potem post na forum nie wiem co jest wycieraja sie walki cisnienie oleju szaleje itp no szkoda gadac poporstu nie duś się jak nie masz nic do powiedzenia konkretnego, filozof chłopski,brak wiedzy nadrabia hamstwem a jak ci ciśnienie skacze to do specjalisty trzeba się udać,jednemu tak skakało i poszło mu na głowę... olej zmieniam szwagrowi u którego naprawdę się nie przelewa-ale tak jak ktoś ma kasę to drugiego nie zrozumie najlepiej drugiego zbesztać eeh ta polska mentalność..moderator powinien się tym zająć
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
tylko właśnie słyszałem że normy C3 nie można mieszać z olejami bez C3
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
pytanko:mam 2L specifica i 2L x-cess c3,czy mogę je zmieszać przy najbliższej wymianie????
-
[ALL] DRL Led L shape ala Mercedes
przerabiałem swego czasu ledy DRL i ....najlepszym rozwiązaniem jest http://allegro.pl/swiatla-dzienne-regulator-swiatel-dziennych-sd-2-i1510942751.html
-
[all b6 b7] felgi A5
czyli ogólnie,wytrzymałe są ,bo właśnie nie wiem jak z wytrzymałością,miałem oryginalne s linei wiem że są nie do zepsucia :gwizdanie:
-
[all b6 b7] felgi A5
co myślicie o tych felach na b6 http://moto.allegro.pl/nowe-felgi-17-5x112-audi-a3-a4-a5-a6-a8-gdansk-i1485128903.html
-
Światła dzienne z wykorzystaniem modułu SD-2 modele B5 i B6
a ja wsadziłem sd-2 pod maskę i gra
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
interesuje mnie cena 5w40 motul specific 5L do a4 b6 1.9tdi avf,taki lałem ale zastanawiam się nad x-cess czy nie byłby lepszy?
-
[inne] gałka zmiany biegów S3 2010
witam,potrzebuje numer katalogowy gałki zmiany biegów z logiem na 6 biegów,od najnowszej S3 http://cgi.ebay.pl/ORIGINAL-AUDI-GEAR-KNOB-S-LINE-2010-A3-S3-8P-8PA-/130487122615?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item1e61a37ab7
-
[ALL B6/B7] Czarna podsufitka
dzięki bardzo
-
[ALL B6/B7] Czarna podsufitka
chcę u siebie zmienić podsufitkę na czarną,mam wersje z szyberdachem i interesuje mnie czy "przysłona" ta co odsłania szyber ma być też czarna?
-
Montaż LED zamiast postojówek
ja osobiście zakupiłem postojówki led do magistrali Can Bus i śmigam drugi rok: http://allegro.pl/2szt-led-can-bus-2xsmd-w5w-t10-white-skoda-vw-seat-i1425784146.html
-
[ALL B6] Światła dzienne w reflektorach bi-xenon
panowie szukam chętnego,oczywiście zapłacę który mi "wykona" dzienne w mojej b6
-
[INNE] Korek wlewu oleju od R8
dzięki za info
-
[INNE] Korek wlewu oleju od R8
http://allegro.pl/oryginalny-korek-wlewu-oleju-r8-audi-vw-seat-skoda-i1419584407.html potrzebowałbym numer katalogowy tego gadżetu
-
[ALL B6] Lampy DRL
no właśnie,ale dzisiaj zastanawiałem się kiedy ostatnio używałem halogenów p/mgłowych i ile razy,szczerze to praktycznie wcale,no nic będę dumał dalej... nad tymi dziennymi
-
[ALL B6] Lampy DRL
http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=190495494695&ssPageName=STRK:MEWAX:IT co myślicie o takim rozwiązaniu,bez cięcia i rzeźby,jestem prawie zdecydowany,przesyłka 85złoty,gdyby nas było więcej,potencjalnie chętnych....
-
[ALL B6] Grill S4 a zderzak przedni S-line
da się to zrobić,robiłem u siebie,obudowa s line a środek s4,trochę rzeźby było... http://img573.imageshack.us/img573/1346/dan2938.jpg