Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

armando

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez armando

  1. przeciez to trza na warsztat jechac na podnosnik i ogladac co stuka watpie zeby ktos dal trafna diagnoze bo to moze byc wszystko
  2. wez se caly zacisk kup jakas uzywke nie drogie sa przecie
  3. przeciez ten wezyk to sama juz koncowka klimatyzacji tedy ma tylko woda kapac
  4. jakby byl padnity elektromagnes to by sie klima nie zalaczyla wogole
  5. ma ktos sprawdzonych sprzedawcow z allegro tych modolow albo ktos kto kupil i nie ma z tym problemu
  6. a wzioles pod uwage jak rozetniesz opone to se ta pianke mozesz wtedu siknac
  7. daj radio glosniej i tyle jak nie sa za fest to sie same dotra
  8. dobrze gada polac mu a faktycznie tak jest nero rzadzi i wcale nie jest drogi
  9. tez jestem tego zdania
  10. jak ktos ma jakis proble z biciem wywazeniem czy krzywymi felgami zapraszam do mnie http://www.braciki.com.pl/
  11. heh niezle to jak cie ktos wkurzy to go mozesz zamrozic
  12. jesli napelnial to takimi metodami jak mowisz to musi sie znac na robocie bo tak jak kolega napisal te "kombajny" do klimy sa naprawde idioto odporne a cena jaka zaplaciles te 70 zeta naprawde malo
  13. ladnie wyszlo szkoda tylko ze juz nie poler
  14. a diesel ma odciecie jak w benzynie tak wogole ?
  15. a nie lepiej cos lepszej jakosci ? bo to chinszczyzna sama co pokazales
  16. wez no jakies zdjecie wsadz zdjecie bo juz nic z tego nie kumam
  17. przelicz koszta czy to cie kupe pieniedzy nie wyjdzie
  18. teraz tyle tego jest ze napewno i w kolorze znajdziesz
  19. wywaz se kola tylko w dobrym warsztacie
  20. witam powiedzcie gdzie w okolicach chorzowa/rudy przyciemnic przednie szyby bo tyl juz mam oczywiscie dobra folia i w dobrej cenie orientuje sie ktos ? z gory dzieki
  21. dwa bo jedno masz na niskie cisnienie(niebieski) a drogie na wysokie(czerwone) przez dwa robi sie szybciej i lepiej ale na jednym tez nie ma problemu farncuzy maja zazwyczaj jedne
  22. hmm no to naprawde problem ciekawy jestem co jest przyczyna napewno jakas pier**la jak zawsze
  23. wstaw zdjecie jak to zepsules jak mozesz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.