Treść opublikowana przez marcin_franz
-
montaż pełnego fis-a
A masz kupiony licznik? Twoje auto jest już po pełnym lifcie? Zegarek w liczniku cyfrowy, czy ze wskazówkami?
-
Prędkościomierz
Silniczek: http://allegro.pl/silniczek-licznika-citroen-c5-peugeot-206-jaeger-i5584447002.html Licznik to różnie, od razu możesz sobie założyć pełny fis (100-300zł), jest o tym temat na forum. Immo koduje się kablem, tylko Ty u siebie masz immo3, więc trzeba będzie sczytać pin z obecnego licznika
-
Prędkościomierz
Tak jak myślałem. Masz licznik jaegera. Możesz spróbować wymiany silniczka w liczniku, ale to wcale nie musi być przyczyną. Najlepiej jakbyś wymienił cały licznik na vdo.
-
Montaż tempomatu A4 B5
Ale tam są dwie wtyczki, jedna od wycieraczek, a druga od fisa.
-
Montaż tempomatu A4 B5
W czasie jazdy nie działa? Co do fisa, to podłączyłeś wtyczkę do manetki?
-
Prędkościomierz
Prawdopodobnie masz licznik jaegera, a one mają to do siebie, że lubią się psuć. Jak sięnaprawi jedno, to zaraz padnie coś innego, po prostu ten typ tak ma. Może wystarczy wymienić silniczek prędkościomierza i będzie działać, ale to loteria. Jak możesz to wrzuć zdjęcie przodu licznika, będziemy wiedzieć jaki masz typ. Może być też uszkodzony czujnik prędkości, ale to rzadszy przypadek.
-
Taśma airbag
Jeśli obie kierownice przedlift to tak
-
Problem z gniazdem od ładowarki samochodowej.
Najpierw sprawdź bezpieczniki
-
Problem z gniazdem od ładowarki samochodowej.
Masz na myśli gniazdo zapalniczki? Do czego przykladasz krokodylek? Tylko jeden przykladasz?
-
Kontrolka poziomu oleju - z napisem sensor
Kolego, jakie auto, jaki silnij,który rok auta, który rok nowego silnika. Bez tego możemy tylko powróżyć.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Kolego, to standard w tych licznikach (jaeger). Reanimacja tego się raczej nie opłaca. Można spróbować wymienić silniczek na nowy (50-100 zł), ale nie ma pewności czy to nie wina procesora (~300 zł). Najlepiej wymienić na VDO.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Musiałbyś zmienić tarczę od na taką od benzyny oraz wgrać odpowiedni wsad Ale i tak nie ma pewnosci czy wszystko będzie działać. Mówię o przedlifcie. W polifcie i minilifcie z ssmym licznikiem jest łatwiej, tylko kabelkologia spora.
-
Pomocy! Brak plusa po stacyjce
Podepnij pod zacisk x75 nad nogami kierowcy.
-
[A4 B5] avant FL, stycznik otwierania klapy aktywny po zamknięciu
A pompka przy zamykaniu długo pracuje?
-
Wymiana licznika a immobiliser .
Czarny czy biały tył?
-
PILNIE ELEKTRYK Z PODKARPACIA
A czujnik oleju był sprawdzany? Może padł...
-
Wyświetlacz (fis) - drobny problem
To tak jak kolega wyżej pisał. Posiadasz pół fis i jedyne co tam będzie Ci się wyświetlało w czasie jazdy to temperatura zewnętrzna. Jeśli jej nie widać to prawdopodobnie czujnik walnięty.
-
Wyświetlacz (fis) - drobny problem
A pokazuje otwarte drzwi?
-
kierownica multi jak podłaczyc
Dlatego napisałem chyba, bo dorwałem zdjęcie po ciemku i wszystko się świeciło, a kiera nie
-
kierownica multi jak podłaczyc
Chyba nie
-
kierownica multi jak podłaczyc
Te przyciski służą do zmiany biegów w automacie
-
Co to za kierownica
One są od zmiany biegów, o ile posiadasz skrzynię automatyczną.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Jak kupisz z zegarkiem analogowym bez cyfr to nie będziesz miał za dużo do przerabiania. Trzeba będzie dołożyć 3 wtyczkę od obsługi fisa i manetkę. Jak kupisz z zegarkiem cyfrowym to również będzie trzeba dołożyć 3 wtyczkę, manetkę oraz przerobić wtyczki od licznika które obecnie masz w aucie. Tylko liczniki z zegarkiem cyfrowym mają białe podświetlenie.
-
Uzyskanie PIN z ECU, sterownika komputera.
Z tego ecu, chyba tylko przez wylutowanie pamięci i programator.
-
Licznik VDO zamiast JAEGER w Audi A4 B5
Jaeger robił tylko liczniki poliftowe z cyfrowym zegarkiem. Najprawdopodobniej to wina licznika. W Twoim wypadku musisz kupić licznik również z analogowym zegarkiem z cyframi najlepoej od tego samego silnika w sensie benzyna lub diesel. Z nowego licznika odczytasz zwykłym kablem pin i dopiszesz sobie kluczyki.