Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szafa

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szafa

  1. Witam! Z racji powiększającego się przebiegu przyszedł czas na olej w skrzyni i profilaktycznie rozrząd wraz z olejem w silniku. Wszystko na ory częściach zrobione w polecanym warsztacie Auto-Danecki w Piekarach Śląskich, moje odczucia po wizycie jak najbardziej na plus, także pewnie jeszcze nie raz tam zawitam. Jeśli chodzi o mody to w ostatnim czasie wpadła paczka od Maćka z paroma duperelami, podłączyłem grzane lusterka, z ali zamówiłem nakładki pedałów (paczka przyszła jakość spoko ale brak czasu na montaż) i ledy w przeciwmgielne. Koła letnie poszły na spa, a po głowie chodzi doposażenie auta w tempomat, webasto, kamerke, dodatkowe oświetlenie wnętrza i kierownicę spłaszczoną z łopatkami, ale to jeszcze czeka na zatwierdzenie bo możliwe że w najbliższym czasie będzie trzeba sprzedać i uwolnić trochę gotówki i kupić coś czego nie będzie szkoda zajechać Fot narazie brak, może jak się uda podjechać na myjnie to coś wrzucę jak auto wygląda na zimówkach. Szerokości Fota?
  2. Wygląda kozak ? co to za koło? Jaka opona?
  3. szafa odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie pytanie, jak wygląda sprawa miski w b8? Albo inaczej jaki jest najniższy punkt w b8, w b5 była miska, b8 tak samo czy może zakryta jest sankami? Już parę razy zdarzyło mi się przytrzeć i się zastanawiam czy nie pomyśleć o stalowej osłonie? Silnik CNHA, z góry dzięki za info. Pozdrawiam, Arek
  4. Nie tyle zła co nie pasują jej takie kombinacje, ja bym zrobił jak ory było
  5. Moim zdaniem dolot gdzieś jest nieszczelny, posprawdzaj wszystkie węże, opaski itp.
  6. szafa odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie listwy dekory z a5 pasują do b8, drzwi, tunel?
  7. Poleciałeś z tematem ?
  8. Niestety, b8 jest traktowana jako wół roboczy powiem szczerze jakoś nie iskrzy między Nami
  9. Klasa, człowiek się napatrzy i się odechciewa do swojej zaglądać
  10. Ja nie wiem co wy widzicie w tej gałce, miałem u siebie ale szybko wróciłem do oryginalnej, która moim zdaniem zdecydowanie lepiej leżała w ręce
  11. Auto fajne, pomodzone z głową ale z kolorem kontrastowym poleciałeś po bandzie, rozumiem heble ale dokładka, koła, znaczki, dla mnie przesyt i wróciłbym do całości w czerni!
  12. szafa odpowiedział(a) na skotyman temat w Inne marki
    Fajny mały popierdalacz
  13. Dobrze wygląda ta dupcia
  14. Witam! Dostałem wycenę, z tego co kolega Hak64 pisał powinno być że rzetelnie podeszli do sprawy, ale wszelkie uwagi mile widziane 40370329_0055a-2.pdf
  15. Fajna, mocy też nie brakuje
  16. Rozumiem, czyli jeśli nie będziemy naprawiać samochodu (sprzedaży samochodu uszkodzonego) nie ma co się domagać w tym przypadku samochodu zastępczego. Chyba że bardziej opłacalne jest zrobienie samochodu i wtedy ewentualna sprzedaż?
  17. Dziękuję za szybką odpowiedź, samochód jest z roku 2011, jak możesz podpowiedz jak teraz wyegzekwować samochód zastępczy? Przy czym nIe mam nikogo znajomego w okolicy od kogo mógłbym samochód wypożyczyć?
  18. Witam! Jak w temacie, żona jadąc do pracy miała stłuczkę, kierowca Mitsubishi nie zauważył jej samochodu i zwyczajnie wjechał, na miejsce została wezwana policja, jest notatka a kierowca ferelnego auta został ukarany mandatem. W samochodzie żony uszkodzony jest prawy bok samochodu, błotnik przód, drzwi przód, tył, oraz tylny błotnik i lekko przerysowany próg. Drzwi się swobodnie otwierają i nie stwarza żadnych problemów użytkowanie samochodu, dlatego też nie skorzystaliśmy z samochodu zastępczego, dobrze czy źle? Szkoda byłą w dniu 24.10.19r, zgłoszona dopiero w dni wczorajszym do ubezpieczyciela Avivy, i teraz pytanie czy przy tych szkodach również warto jechać do warsztatu żeby zdjęli jakieś elementy? Samochód raczej będziemy chcieli sprzedać w obecnym stanie i zakupić coś innego. Poniżej wstawiam zdjęcia uszkodzeń. z góry dzięki. Pozdrawiam, Arek
  19. W pierwszej kolejności zmień lampy w tej osiemdziesiątce bo zabierają jej cały szyk
  20. Jestem na świeżo po wymianie, kupiłem pióra bosha z tej aukcji WYCIERACZKI BOSCH AeroTwin AUDI A4 B8 2007-2015 7785522515 - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz na Allegro.pl za 99 zł - WYCIERACZKI BOSCH AeroTwin AUDI A4 B8 2007-2015 (7785522515). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo... Spisują się świetnie, nie skaczą, nie piszczą. Polecam!
  21. szafa odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Z racji zbliżającej się zimy, szukam wkładów podgrzewanych do polifta, jak ktoś ma to chętnie kupię, ewentualnie jakieś namiary na sklep bo allegro posucha. Druga sprawa w b5 były fajne niebieskie, do b8 dostanie się takie?
  22. Zaszalałeś, pokazuj więcej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.