Treść opublikowana przez szafa
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
Ale to siadło Klasa ?
-
Sezon rowerowy 2019
-
Audi RS5 F5 Sportback 2.9 Bi-Turbo TFSI - żaba
Kolejny rs Gratulacje, piękny jest ?
-
A6C6 3.0 TDI V6 Quattro S-line Sedan Lift.....
Ładna ?
-
A4 B8.5 Avant/s-line/Teak Brown Pearl/2,0tdi ultra 190hp/pompei 9.5 et37 r20/gwint H&R
Trochę żeście się zapedzili z tymi rozmiarami, auto to nie żaden projekt wysokich lotów żeby bawić sie w takie wynalazki ? ale miło że jest tyle możliwości ?
-
A4 B8.5 Avant/s-line/Teak Brown Pearl/2,0tdi ultra 190hp/pompei 9.5 et37 r20/gwint H&R
Dzieki, wiem ze im wieksze tym lepsze, ale nie przesadzajmy, 356/330 w zupelnosci wytarczy jesli chodzi o wyglad i bezpieczenstwo ?
-
A6 C7 lift by A-rek
Pięknie się prezentuje ?
-
A4 b6 AVF static
Dobra jest ?
-
B5 biturbo srebrny sedan by m0ras
Faktycznie czasami lepiej samemu sobie zrobić, ale akie auto raczej nie będzie trzymać wartości jak prawdziwe s4, nawet dłubane z głową. Druga sprawa że dużo osób po swapie ma problemy bo zawsze coś po macoszemu zrobione ale trzymam kciuki i kibicuję żeby swap zakończył się powodzeniem
-
A4 B8.5 Avant/s-line/Teak Brown Pearl/2,0tdi ultra 190hp/pompei 9.5 et37 r20/gwint H&R
Dzieki z foto, faktycznie ciezko bylo by cos wcisnac tam, a nie chce bawic sie w rzezby z likwidacja tego ustrojstwa z tego co pamietam Hugo ma wydech na 2 strony. Nie bede ukrywać że Twoja mnie upewniła że to koło ma racje bytu w b8? tak 9.5, chyba takie jak Ty miałeś? Ułożyło się wreszcie Pierwsza trasa na glebie w b8 za mną, jest wyżej jak w b5 a niestety częściej przycieram podwoziem, są jakie metalowe osłony pod silnik?
-
silverDaily A4 B5
Widać zadbana sztuka ? dekory wyszly klasa ??
-
A4/B6 Sline 1.8T BEX
W prostocie jest siła zmieniłbym tylko koło na coś większego ?
-
A4 1.8T ANB Q
Nie wiem patrząc na foty pokusiłbym się o wysunięcie o jakis 1cm, ale na żywo może być dobrze ? wkazdym razie fajniej dupka się prezentuje ? Jeszcze daszek rs4 ?
-
A4 B8.5 Avant/s-line/Teak Brown Pearl/2,0tdi ultra 190hp/pompei 9.5 et37 r20/gwint H&R
Ja mam h&r RSS+ Coil Over, tak wychodzi z numerów ?
-
A4 B8.5 Avant/s-line/Teak Brown Pearl/2,0tdi ultra 190hp/pompei 9.5 et37 r20/gwint H&R
Mialem kw w b5, i tu jest tak samo, na 19 praktycznie jak seria, na 20stkach już tak komfortowo nie ma, ale i tak jest fajnie, dzieci nie narzekają, żona również ?
-
A4 B8.5 Avant/s-line/Teak Brown Pearl/2,0tdi ultra 190hp/pompei 9.5 et37 r20/gwint H&R
Wiem że blado to narazie wygląda w tych felgach, już mi Dev truje ale narazie raz że inne priorytety 2 nie wiem czy chce mieć a4 czy jednak a6, a jeszcze inna sprawa że szukamy domu i jeśli coś się znajdzie to auto idzie w pierwszej kolejności do sprzedania a wiadomo za mody nikt nic nie dorzuci Jeśli by wyszło że jednak auto zostaje to heble 356/330 na bank wpadną z oplotem. Felgi to model z rs6 c6 o parametrach 9,5 et37. A widzisz dobrze że zwróciłeś uwagę, a już powoli szukałem wydechu w okolicy, czyli odpuszczam. Co do opon spokojnie Ci wejdą, nawet się fajnie ułożą W takim razie jeśli nie wydech to zmieni się końcówki na większe, tylko pytanie czy 2x90 czy 2x100?
-
A4 B8.5 Avant/s-line/Teak Brown Pearl/2,0tdi ultra 190hp/pompei 9.5 et37 r20/gwint H&R
Tyle na ile czas pozwolił obniżone, więcej ogarne jak znajdę chwile i dostanę klucz? Koła jednak zostaną na dłużej, przez zime przejdą spa bo podrapane strasznie, kolor raczej zostanie ? Opony założylem verdenstein w rozm. 235/30/20. Pozdroo
-
A4 B8.5 Avant/s-line/Teak Brown Pearl/2,0tdi ultra 190hp/pompei 9.5 et37 r20/gwint H&R
Pany zluzujcie ?
-
A4 B8.5 Avant/s-line/Teak Brown Pearl/2,0tdi ultra 190hp/pompei 9.5 et37 r20/gwint H&R
Daj dobrą cenę z montażem i podjadę ?
-
A4 B8.5 Avant/s-line/Teak Brown Pearl/2,0tdi ultra 190hp/pompei 9.5 et37 r20/gwint H&R
-
Audi A4 B9 S Line AVANT 2.0 TDI 190KM Quattro S-Tronic scubablau metallic
Kolor petarda ?
-
Czarny Avant Brillantschwarz, Competition+, Black Edition, 2.0tdi 195km 399nm. Eibach pro kit, Rotor 19" 9j et33, Fotele rs, Beuafort gc1..
Z tego wnętrza można nie wychodzić teraz
-
A4 B8 Avant 2.0Tdi 177KM 2014 2xS-line Monsoon Gray, Rotor 19" 9J et33, Eibach Sportline ,Black Edition ,Edelstahl 2H1
Eh nie wiem skąd Wy bierzecie te okazje, ładne widziałbym kiedyś u siebie takie
-
[1.8T ANB] Vulkanschwarz Perleffect
Fajnid działasz ?
-
Czarny Avant Brillantschwarz, Competition+, Black Edition, 2.0tdi 195km 399nm. Eibach pro kit, Rotor 19" 9j et33, Fotele rs, Beuafort gc1..
Mega się prezentuje ten pakiet podświetlenia ?