Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szafa

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szafa

  1. A tam pier**licie na 17 też wygląda mega, ale musi być sroga gleba i koło z jebnięciem
  2. Szerokie 19, zrobic miejsce na wachacze i bedzie lezec Air i 18 to troche za malo, zobacz w watku przemciotorun!
  3. Kowi jak będzie profi zrobione to będzie szał
  4. Ja wrzuciłem do swojego zabytku czyli sgs plus lolipopa od ekipy cyanogenMOD i powiem jestem pozytywnie zaskoczony, zobaczymy jak będzie dłużej
  5. O to to
  6. A może coś w ten deseń :> ? Mnie to jara, niestety avant jest nie tuningowalny w tym stylu! jeszcze z słabym tdi pod maską
  7. Bez dystansu tego nie upchniesz bo felga, ew. opona będzie haczyć o amor, sprężynę, minimalny dystans żeby to weszło 15mm, równo z nadkole trzeba by dać okolice et30 czyli dystans 20-24mm
  8. U mnie pykło 149
  9. szafa odpowiedział(a) na _Makki_ temat w Audi
    Gratulacje! Nic tak bardziej nie cieszy jak swoja wymarzona zabawka pod domem Mam nadzieje, że i ja kiedyś nabędę wymarzone auto jakim dla mnie jest lancia delta hf integrale w kolorze żółtym albo czerwonym
  10. Ile średnio Ci trzyma bateria? Bo nie wiem czy brać g2 czy może g3
  11. Pablo zazdroszcze! Daj pozniej jakas mini recenzje z grywalnosci w porow aniu do x360
  12. Sciagaj i maluj U mnie tak to wyszlo!
  13. Jak masz mozliwosc to odsluchaj sobie jakies typy piosenek co Ci mega pasuja i zobaczysz czy dzwiek Cie zadowala, jesli tak to bym bral, nie ma co za duzo dywagowac ktos doradzi Ci cos innego kupisz a w domu stwiedzisz ze to nie jest to
  14. szafa odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Dobra jest, za duzo RAceismu się naoglądałem, bo zaczyna mi się nawet ta lota widzieć, ale nie jestem aż tak odważny W polaczeniu z 1z bylo by smiesznie, ale wkladajac 2,7 wizaloby sie to
  15. szafa odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Szafa wiec tak: - recaro fabryczne bądż nie - konsola 2din w lakier - dekory w lakier - podsufitka z jajem - kierownica z RS4 B7 Najgorsze jest to że jaski do tych kier sa za***iście drogie... te najtańsze po 600zł to naprawniane, bo typ beszczelnie pisze że przyjmie w zamian wystrzeloną Kowi recaro mam, dekory w laku są, brakuje tylko kiery i jakiegoś radia 2 din i wtedy konsola jak u Cymka, ew. rns-e ledowe ale kiedy i czy w ogóle coś się uda to inna sprawa, ciężkie czasy idą...
  16. szafa odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Po tendencji jaka panuje na forum, moje wnętrze mi się już fest odwidziało ;P Po tendencji jaka panuje na forum, moje wnętrze mi się już fest odwidziało ;P
  17. szafa odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Jest moc
  18. szafa odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Zima nie gorsza jak lato
  19. szafa odpowiedział(a) na kaju temat w Audi A4 B6
    Kaju u Cie ie to wyglada oblednie, podswietlenie nadalo szyku wnetrzu Czekam az ktos zrobi to w b5, choc tak patrze i jakos nie widze tego...a przynajmniej nie bedzie to tak dobrze siedziec jak w b6/7
  20. qr** ale to siadlo :wow: Zaczynam juz moja powoli przyvotowywac do tego zakupu
  21. malo osłania ta oslona, szafa posadzisz sucz na glebe to wsio będziesz zbieral obok oslony pod miskę plus weze itp odsłonięte, wybrałbym te z allegro osobiscie Ale mi chodzi tylko i wyłącznie o zabezpieczenie miski, jak by tak w trasie awaryjnie wpaść na garba czy jakiś kamień bo to różnie bywa
  22. Moim zdaniem będzie, jeśli już iść w rosta to auto musi leżeć jak pojebane, koła jakieś poszerzane stale w rdzy, lakier zmatowiały, wnętrze wyprute itp., a jeśli do seryjnego auta wpakujesz maskę i klape w roscie to będzie z d*py wyglądać... Ale zrobisz jak uważasz...
  23. Daruj sobie, czasy rosta dawno minęły...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.