Treść opublikowana przez szafa
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
pier**licie
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
A tam pier**licie na 17 też wygląda mega, ale musi być sroga gleba i koło z jebnięciem
-
Stanced Fake S4 Avant - Nowy właściciel
Szerokie 19, zrobic miejsce na wachacze i bedzie lezec Air i 18 to troche za malo, zobacz w watku przemciotorun!
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
Kowi jak będzie profi zrobione to będzie szał
-
System operacyjny Android
Ja wrzuciłem do swojego zabytku czyli sgs plus lolipopa od ekipy cyanogenMOD i powiem jestem pozytywnie zaskoczony, zobaczymy jak będzie dłużej
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
O to to
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
A może coś w ten deseń :> ? Mnie to jara, niestety avant jest nie tuningowalny w tym stylu! jeszcze z słabym tdi pod maską
-
a4 b5 czy te felgi pasują (wysokie et)?
Bez dystansu tego nie upchniesz bo felga, ew. opona będzie haczyć o amor, sprężynę, minimalny dystans żeby to weszło 15mm, równo z nadkole trzeba by dać okolice et30 czyli dystans 20-24mm
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
U mnie pykło 149
-
1996 80 Avant RS2
Gratulacje! Nic tak bardziej nie cieszy jak swoja wymarzona zabawka pod domem Mam nadzieje, że i ja kiedyś nabędę wymarzone auto jakim dla mnie jest lancia delta hf integrale w kolorze żółtym albo czerwonym
-
System operacyjny Android
Ile średnio Ci trzyma bateria? Bo nie wiem czy brać g2 czy może g3
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Pablo zazdroszcze! Daj pozniej jakas mini recenzje z grywalnosci w porow aniu do x360
-
I znowu te nieszczęsne listwy
Sciagaj i maluj U mnie tak to wyszlo!
-
Kino domowe YAMAHA - porada
Jak masz mozliwosc to odsluchaj sobie jakies typy piosenek co Ci mega pasuja i zobaczysz czy dzwiek Cie zadowala, jesli tak to bym bral, nie ma co za duzo dywagowac ktos doradzi Ci cos innego kupisz a w domu stwiedzisz ze to nie jest to
-
[B5 1Z] A4 TDi
Dobra jest, za duzo RAceismu się naoglądałem, bo zaczyna mi się nawet ta lota widzieć, ale nie jestem aż tak odważny W polaczeniu z 1z bylo by smiesznie, ale wkladajac 2,7 wizaloby sie to
-
[B5 1Z] A4 TDi
Szafa wiec tak: - recaro fabryczne bądż nie - konsola 2din w lakier - dekory w lakier - podsufitka z jajem - kierownica z RS4 B7 Najgorsze jest to że jaski do tych kier sa za***iście drogie... te najtańsze po 600zł to naprawniane, bo typ beszczelnie pisze że przyjmie w zamian wystrzeloną Kowi recaro mam, dekory w laku są, brakuje tylko kiery i jakiegoś radia 2 din i wtedy konsola jak u Cymka, ew. rns-e ledowe ale kiedy i czy w ogóle coś się uda to inna sprawa, ciężkie czasy idą...
-
[B5 1Z] A4 TDi
Po tendencji jaka panuje na forum, moje wnętrze mi się już fest odwidziało ;P Po tendencji jaka panuje na forum, moje wnętrze mi się już fest odwidziało ;P
- [B5 1Z] A4 TDi
-
[B5 AJM] OGrowóz
Zima nie gorsza jak lato
-
Listwy Dekory LED
Kaju u Cie ie to wyglada oblednie, podswietlenie nadalo szyku wnetrzu Czekam az ktos zrobi to w b5, choc tak patrze i jakos nie widze tego...a przynajmniej nie bedzie to tak dobrze siedziec jak w b6/7
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
qr** ale to siadlo :wow: Zaczynam juz moja powoli przyvotowywac do tego zakupu
-
[ALL B5] szerokie s4
malo osłania ta oslona, szafa posadzisz sucz na glebe to wsio będziesz zbieral obok oslony pod miskę plus weze itp odsłonięte, wybrałbym te z allegro osobiscie Ale mi chodzi tylko i wyłącznie o zabezpieczenie miski, jak by tak w trasie awaryjnie wpaść na garba czy jakiś kamień bo to różnie bywa
-
[B5] A4 1.8T avant nowe mody
215/35
-
Rost maska i klapa tył co sądzicie?
Moim zdaniem będzie, jeśli już iść w rosta to auto musi leżeć jak pojebane, koła jakieś poszerzane stale w rdzy, lakier zmatowiały, wnętrze wyprute itp., a jeśli do seryjnego auta wpakujesz maskę i klape w roscie to będzie z d*py wyglądać... Ale zrobisz jak uważasz...
-
Rost maska i klapa tył co sądzicie?
Daruj sobie, czasy rosta dawno minęły...