Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Stolkien

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Stolkien

  1. bo u mnie w niebieskiej mi to niepotrzebne a w tym drugim "`AWX " idzie do sprzedania... co bede dokladal
  2. oddam CI przekaźnik serwotronic za 100 z B6.
  3. Drodzy koledzy, czy ktoś z was nie sprawdził by auta?/? oczywiście za Dobre Piwo http://allegro.pl/a4-2-0-tfsi-quattro-anglik-wersja-angielska-i1901856596.html jak ktoś ma taką możliwość prosze o PW
  4. No to gratulować Uszczypliwi powiedzieli by, że już masz bliżej niż dalej
  5. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    cena moim zdaniem duża, A do koloru. to Marek_XTR ma taką kierę do bezowej skóry...
  6. FAjny kolor, Kolorowy Fis, (tez chce taki ) teraz S-line, fele wieksze , rns , 2 wydechy, program , hamulce min. 312, kiera od b7 Multifunkcja. i Już bedzie Super a na powaznie To gratulować zakupu.
  7. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Chłopaki z racji, że nasz kolega Grzanek ma za dużo "siły" kupię klamkę do otwierania maski w dobrej cenie....
  8. Andrzej jak bedziesz montował Tempomat odezwij się to Ci podpowiem co i jak (jak zajdzie taka potrzeba). Nie ma się czego bać...
  9. ooo to nowa Dla mnie informacja hmmmm. dzieki
  10. No to w poniedzialek daj znac to ustawimy małego spocika
  11. przeciez tarcze nie beda pasowac, za same jarzma mozna dac maks 100PLN. Przeciez napisalem ze Tarcze 312 + jarzma.
  12. 345 to mi chyba nie potrzeba max 320mm,[br]Dopisany: 27 Październik 2011, 13:40_________________________________________________http://allegro.pl/alufelgi-passat-cc-opony-superb-5x112-b6-golf-vi-i1906226430.html Panowie Będzie to ET pasowalo do Mnie>+??? :mysli:
  13. Nie marudzić, za 2 lata bedzie miodzio.. Jak z Kielc do Skarzyska np. :evil: :evil:
  14. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak wepniesz moduł który będzie Multifunkcje obsługiwał automatycznie tempomat też obsłuży, Oudowy nie bedziesz zmieniał tylko wytniemy Ci ładnie. (Tak jak u mnie). Podjade kiedyś do Ciebie i Ci pokoduje wszystko.
  15. Bo Ci rury od IC pospadały :gwizdanie:
  16. Na jakim etapie masz ten środeczek? pokaż jakieś SPY foto Masz do sprzedania Multifunkcje b7 3 ramiona?
  17. Slina i Kiere Biore jak chccesz wszystkiego dobrego
  18. Ale se kiere fajną kupiles:) osz Ty.. Też musze 3 ramienną kupic w takim razie. PS. OT Kto chce 4 ramienną?
  19. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Halo Halo Nie taki Golas/ kIERA b7/ rns / Oswietlenie/ dokladki w Kolor / vIRUSIK/
  20. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To ja sie Kurde Bede musiał Wypisac z Dyvisionu... SIet FAK
  21. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja też proszę, Tylko chyba Białe Lepiej By mi pasowały..
  22. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Hej jeszcze raz podejmę Temat. Chce ktoś się zamienić za maglownice? mama Magiel Servotronic z B7 zamienie na zwyczajny magiel. W tym moim wrwana jest złączka od zaworu Servotronic.
  23. No Bo mam jazma + tarcze 312 za 250 zl.
  24. No więc warto 312 czy szukać 320?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.