Treść opublikowana przez Stolkien
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
bo u mnie w niebieskiej mi to niepotrzebne a w tym drugim "`AWX " idzie do sprzedania... co bede dokladal
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
oddam CI przekaźnik serwotronic za 100 z B6.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Drodzy koledzy, czy ktoś z was nie sprawdził by auta?/? oczywiście za Dobre Piwo http://allegro.pl/a4-2-0-tfsi-quattro-anglik-wersja-angielska-i1901856596.html jak ktoś ma taką możliwość prosze o PW
-
[B7 BPW] Dżo-Dżo wóz nareszcie zdjecia pierwsza strona
No to gratulować Uszczypliwi powiedzieli by, że już masz bliżej niż dalej
-
B6 DIVISION
cena moim zdaniem duża, A do koloru. to Marek_XTR ma taką kierę do bezowej skóry...
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
OT. A prosze Cie Bardzo
-
[B6 AVF] Zwykły dieselek Avant
FAjny kolor, Kolorowy Fis, (tez chce taki ) teraz S-line, fele wieksze , rns , 2 wydechy, program , hamulce min. 312, kiera od b7 Multifunkcja. i Już bedzie Super a na powaznie To gratulować zakupu.
-
B6 DIVISION
Chłopaki z racji, że nasz kolega Grzanek ma za dużo "siły" kupię klamkę do otwierania maski w dobrej cenie....
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
Andrzej jak bedziesz montował Tempomat odezwij się to Ci podpowiem co i jak (jak zajdzie taka potrzeba). Nie ma się czego bać...
-
[B6 AVJ] 1.8T Blue / 180KM / Sportec / RNS-E /
ooo to nowa Dla mnie informacja hmmmm. dzieki
-
Spociki w Kielcach
No to w poniedzialek daj znac to ustawimy małego spocika
-
[B6 AVJ] 1.8T Blue / 180KM / Sportec / RNS-E /
przeciez tarcze nie beda pasowac, za same jarzma mozna dac maks 100PLN. Przeciez napisalem ze Tarcze 312 + jarzma.
-
[B6 AVJ] 1.8T Blue / 180KM / Sportec / RNS-E /
345 to mi chyba nie potrzeba max 320mm,[br]Dopisany: 27 Październik 2011, 13:40_________________________________________________http://allegro.pl/alufelgi-passat-cc-opony-superb-5x112-b6-golf-vi-i1906226430.html Panowie Będzie to ET pasowalo do Mnie>+??? :mysli:
-
Spociki w Kielcach
Nie marudzić, za 2 lata bedzie miodzio.. Jak z Kielc do Skarzyska np. :evil: :evil:
-
B6 DIVISION
Jak wepniesz moduł który będzie Multifunkcje obsługiwał automatycznie tempomat też obsłuży, Oudowy nie bedziesz zmieniał tylko wytniemy Ci ładnie. (Tak jak u mnie). Podjade kiedyś do Ciebie i Ci pokoduje wszystko.
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Bo Ci rury od IC pospadały :gwizdanie:
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Na jakim etapie masz ten środeczek? pokaż jakieś SPY foto Masz do sprzedania Multifunkcje b7 3 ramiona?
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
Slina i Kiere Biore jak chccesz wszystkiego dobrego
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
Ale se kiere fajną kupiles:) osz Ty.. Też musze 3 ramienną kupic w takim razie. PS. OT Kto chce 4 ramienną?
-
B6 DIVISION
Halo Halo Nie taki Golas/ kIERA b7/ rns / Oswietlenie/ dokladki w Kolor / vIRUSIK/
-
B6 DIVISION
To ja sie Kurde Bede musiał Wypisac z Dyvisionu... SIet FAK
-
B6 DIVISION
Ja też proszę, Tylko chyba Białe Lepiej By mi pasowały..
-
B6 DIVISION
Hej jeszcze raz podejmę Temat. Chce ktoś się zamienić za maglownice? mama Magiel Servotronic z B7 zamienie na zwyczajny magiel. W tym moim wrwana jest złączka od zaworu Servotronic.
-
[B6 AVJ] 1.8T Blue / 180KM / Sportec / RNS-E /
No Bo mam jazma + tarcze 312 za 250 zl.
-
[B6 AVJ] 1.8T Blue / 180KM / Sportec / RNS-E /
No więc warto 312 czy szukać 320?