Treść opublikowana przez Stolkien
-
B6 DIVISION
Ja wam dam. c**jowy Silnik..... Marcin ogarnij szybko tego paździocha bo mi opinię psujesz . Ja mam LPG. i jest Gitez. Nie sprawdzisz teraz dokladnie czy kopci czy nie... Jutro koło południa weź sprawdź temp. na zewnątrz dobrze jak będzie powyżej 2-3 stopni wtedy nie będzie "normalnej " przy gazie pary i dędziesz widzał czy dymi. i zapach by był dziwny... Bębenki z Bencaru wkladają bezpiecznik pod maska koło sterownika " Pewnie STAG" wyjmij ten bezpiecznik i przejedź trochę na całkowicie odciętej instalacji LPG. i jeszcze czort wie jak gość zralizował mu przełączanie na LPG/PB sprawdzałeś Marcin Vagiem błędy CI jakieś łapie?
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Już chyba bardziej realny swap to taki jak Nosba B5-ka.. kupić rozbite quattro z dobrym moturem. i przewlec wszystko ale niestety dalej zostaje problem że takiego ładnego Dyszla 3.0 w B6 nie było;/
-
[B6 AVJ] 1.8T Blue / 180KM / Sportec / RNS-E /
też, a jak myslałeś ????? :decayed: :decayed: że w milach morskich albo w Jardach. albo w Stopach ale tak jak anglia? km i mile czy tylko mile
-
[b6 awx] A4 BLUE + SCHWARZ PAKIET
Dominik dostałeś PW? moduł potrzebny
-
[B6 AVJ] 1.8T Blue / 180KM / Sportec / RNS-E /
No tak jak pisze że mi się podoba jak jest. jak będę kiedyś sprzedawał to się zastanowie.. Wersje USA tez majo w milach?
-
[B6 AVJ] 1.8T Blue / 180KM / Sportec / RNS-E /
k**wa. teraz sie przyjrzałem c**jostwo faktycznie ma ma 100Km/h bardziej z Lewej a a Angli mam na srodku. ... to Fly Ile za Licznik? A tak teraz na poważnie to. Flyer mój Programator Willem 4 powinien dać sobie z tym radę. Zgramy od Ciebie zawartość wszystkich kostek potem pozgrywam do siebie i zobaczymy co będzie
-
[B6 AVJ] 1.8T Blue / 180KM / Sportec / RNS-E /
nieeee. tarcze już kupiłem benzynowe EU. czekają od miesięcy na zamontowanie a w sumie te mi się podobają bo takie czerwone....
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
ale byles sie przejechac? pociagnij manetke do siebie az przeskoczy i nacisnij przycisk na manetce. i jedz szybciej nic 40km/h
-
[ALL B7] Wymiana kierownicy czteroramiennej na czteroramienną multifunkcyjną
mam deo sprzedania okablowanie tej kierownicy. przez pomyłke kupilem w Aso za 80zł i lezy...
-
[B6 AVJ] 1.8T Blue / 180KM / Sportec / RNS-E /
Weszło RNS-E, Poduszka powietrzna jeszcze nie podłączone. Ale udało mi się ogarnąć Kablomanię RNSa "Chodzi o fabryczne błędy w układzie kabelków w redukcji Iso-Iso2 `Szukam teraz ostro modułu na kolumnę kierowniczą z końcówką. 'Q'
-
[b6 awx] A4 BLUE + SCHWARZ PAKIET
Dominiku Pytałeś 3 czy 4 ramiona Kiery ... 4 ramiona. poducha już siedzi szukam modułu z końcówką Q. żeby Multi Uruchomić. a w sumie juz stary moduł sprzedałem. ten z N i na jakiś czas znów będzie oryginał bez tempomatu "S". Wpierniczę nowe zdjęcia do Siebie do wątku niebawem.
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
gdzie kupiłeś moduł z Q? ja też chcę. i za ile?
-
[ALL B6] Standardzik w smutnym kolorze blue ;)
Dzi... :polew: Faktycznie
-
[ALL B6] Standardzik w smutnym kolorze blue ;)
Nooo w końcu jakiś z kolorkiem Ok Koła chociaż 17" okładki w kolor. Srodek trochę modyfikacji i będzie Git:) Na BAnk będziesz zadowolony z Auta...
-
[b6 awx] A4 BLUE + SCHWARZ PAKIET
Siema Dominik.. Furka Ładna poka środeczek. ` ja do swojego wątku jutro xspodam nowe fotki wnętrza.. Siedzi już wygodnie RNS-E i Kiera Multi z B7 i z Airbagiem już... Pochwal się co u Ciebie ładnegooo.. Pozdrawiam.
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Ten pierwszy link to kiszka trochę. ale w sumie liczy sie efekt końcowy...
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Z lenistwa nie doczytałem.
-
Spociki w Kielcach
a ja mam A4 B6 1.9 TDI AWX 130 2002 r. do sprzedania.
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Bart moduł na kolumnie kierowniczej z jaką końcówka masz?
-
[B6 AWX] moja A4 :)
Aluski i Gleba [br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 12:45_________________________________________________Chesz to pomogę Ci z zapodaniem pełnego Fisa i Tempomatu...
-
[ALL] RNS-E i BT nie łączy się przez VAG-COM
a zmiana oprogramowania cos zmieni?
-
[B6 AVJ] 1.8 Turbo Black by C"OOOO"L.. update - foty. str.1/3/5
[.img]http://i tu link do fotki..[/img] auto zapowiada się dobrze... sprawdz na hamowni czym predzej.. tez sie szykuje do takiego zapiegu + porogamik...
-
[B6 AVJ] 1.8T Blue / 180KM / Sportec / RNS-E /
-
[B6 AVJ] 1.8T Blue / 180KM / Sportec / RNS-E /
ooo pisz. na Pw cene i rozmiar....
-
[B6 AVJ] 1.8T Blue / 180KM / Sportec / RNS-E /
E. na razie to nie... w tym miesiącu ma wejść do mnie sofcik 180KM to zobaczymy jak będzie.. Widzialem ostatnio jak hamuje B6 3.0 no i faktycznie jest MOC..