Treść opublikowana przez ZuKeRs
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Tez wymienialem chlodnice spalin, zaraz po kupnie furaka. Dorwalem na allegro za 250 i smiga po dzis dzien, nic nie kopci pod maska. Thx na temat walkow, zbierakow ja skontaktuje sie ze swoim mech i moooooze jak nam sie zechce to otworze mise podczas jesiennego przegladu. Masz blad na zegarach po usunieciu EGR?
-
[B7 BLB] ZuKeRs'a czarna strzała SPRZEDANA!!!! mozna zamknac
:polew: tylko ze ten moj mechanik to po godzinach u siebie dlubie, a koles juz dlugo w tym siedzi i sporo v8 czy nawet v10 sie na rozprowal, dlatego przy jesiennej zmianie oleju sprawdzimy co nieco, temat z nim porusze tych walkow, zbierakow itp <--- choc nie sadze ze mise olejowa bede otwieral aby ogladac :gwizdanie: <-- moze lepiej nie widziec tego poki co nic sie nie dzieje. Sprawdzimy cisnienie oleju na jalowce, potem na dynamicznym i moze cos zauwazymy jakies odchylenia cisn oleju, pokombinuje.
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Mam pytanko do ciebie siemian Znalazlem sporo zlego na temat silnika BLB, walki wyrownujace+zbierak pompy oleju, listwy PD itp. Jedno co wiem juz napewno to musze wylaczyc te gowno EGR - przy przebiegu 140tys byl demontowany, wszystko bylo z nim ok, umyty i spowrotem montaz ale dalej przerywalo rzadziej moze ale tak samo jak u ciebie w zaleznosci od jazdy, jak zamulam to przerywa ok 2tys obrotow. Pozatym znalazlem info o uszlachetniaczu do mycia wtryskow ktore uzywasz - moze czas zaczac u mnie 171 tys , jednak niemam zadnych objawow kopcenia itp. No i ostatnia sprawa, masz tam pare kucy wiecej podkreconych wiec kobylka bardziej obciazona. Czy usunales walki wyrownujace w/g modelu jaro4444? dzieki za odp
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
widze ze ktos spac niemoze :gwizdanie: :gwizdanie:
-
[B7 BLB] ZuKeRs'a czarna strzała SPRZEDANA!!!! mozna zamknac
Rzeczywiscie niezla jazda z ta "PRZEWAGA DZIEKI TECHNICE" javascript:void(0); az sie ugotowalem czytajac caly temat 19 stronic wkolko tylko walki itp. Wracam i jade do mech z Aso zaprzyjaznionego, obgadam sprawe co i jak, mam cisnienie :evil: thx za ciekawa uwage
-
[B6 AWX] Problem z airbag
a4-klub.pl/smf/index.php?topic=4564.0 radze sprawdzic polaczenie airbag foteli w podlodze, wyczyscic piny, napiac styki, ogladnac kabelki. Kasujac blad sprawdzic ktory airbag zostal wywolany.
-
[B6 AVF] Zapaląjace się kontrolki airbag i esp
Cos tu smierdzi z tym zapalaniem esp wraz z airbag <----- ktos niezle rezanko zrobil przy zegarach :polew: oszukujac blad airbag podlaczyl sie pod esp sygnal.
-
[B6 ALL] Zapalająca się kontrolka Air Bag po 10 min
A ja mialem taki problem i okazalo sie ze styk kostki pod fotelem kierowcy byl trafiony. Dobra rada vag w reku, sprawdzic ktory fotel i przegladnac dokladnie 2 kostki laczeniowe. Robota na 30 min.
-
[ALL B6] Maty podgrzewania foteli
Wiec tak od konca, przekladalem tapicerki foteli wersji sport wiec cos pomoge. Maty nie sa przyklejone na 100%, tak sie wydaje tylko one jakby sie przyczepily do gabki, ale nie sa klejone w ori <---- no chyba ze ktos sam jakims g...... podklejil. Jesli chodzi o demontaz tapicerki z podkolannika - zakladamy ze juz juz sciagnales tapicerke z siedziska dolnego i teraz trzyma sie na podkolanniku - to wysuwasz podkolannik na maxa do przodu, nastepnie od spodu odkrecasz 2 srubki torx "nie pamietam nr chyba 15" no i nastepnie podkolannik trzyma sie jakby takiej metalowej ramki zaczepami, aha sciagnij jeszcze przednia obudowe przycisku odsuwajac po luku w dol. Dokladnie ogladnij aby nic nie polamac, ramka plastikowa podkolannika jest przyczpiona na 4 zaczepy dwa tyl i dwa zaczepy od strony przyciska do wysuwania. Po odczepieniu z zaczepow juz masz w reku tapicerke ktora teraz trzyma sie tylko maty grzejnej siedziska, delikatnie z tym przyciskiem < jak chcesz mozesz go tez odkrecic torx ale to nie konieczne. Wyczepiasz ladnie przewod zasilania maty spod fotela i masz wyciagnieta tapiecerke wraz z mata dolna. Caly czas jeszcze jest podkolannik ktory jest osadzony w tapicerce 4 drutami dookola ktore poprostu sa wpiete w plastikowa obudowe podkolannika. Po ich wypieciu odklejasz delikatnie tapicerke od gabki - tym sie nie przejmuj ze jakis klej tutaj widzisz, jak bedziesz zakladal spowrotem to wszystko ladnie sie naciagnie, nie potrzeba tam zadnego kleju na bank. Teraz tapicerka jest juz osobno mata grzejna rowniez. Wymiana maty i rezanko w odwrotnej kolejnosci. Tak apropo twojego problemu, jak sciagalem swoja tapicerke welurowa to tez zauwazylem ze przewod maty grzejnej prowadzacy od podkolannika do seidziska jest jakby goly, jakby gabka lekko brazowa itp, ale na szczescie u mnie wszystko chulalo. Widac ze ten typ tak ma - powod pewnie zly system prowadzenia kabla maty do tego podkolannika. Tak sie sklada ze mam taka mate grzejna ale planuje wykorzystac ja do grzania tylnej kanapy <--- chyba ze mi sie odwidzi, zapytaj sie na pw za 2-3 tyg to moze za 200 oddam . Jednak uwazaj przy zamowieniu nowej bo sa rozne rodzaje stolkow standard i sport abys nie kupil standard wtedy nie beda pasowac przetloczenia tapicerki w siedzisku i nie wcisniesz ich w gabke poprzez mate - moze i wcisnalbys ale pewnie wtedy mata porwie sie na nowo. Powodzenia
-
[ALL B6/B7] Czy sprężyny 1BV różnią się od 1BE?
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=155847.0 W/g tej rozpiski amory sa dobierane do klasy na wyklejce i albo standard albo s-line Jak to mozliwe ze paru ludkow na forum dobrala sprezyny do swojej klasy a gleba sie zrobila 30mm?
-
Obudowa na podszybie i jeszcze 2 osłony w komorze silnikowej.
A nie jest tak przypadkiem ze wersja angielska ma takie same numery tylko zaczyna sie 8E2 :mysli: Tak jest w przypadku czesci elektrycznych <-- moze to samo tutaj.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Czy ktos zauwazyl roznice w spalaniu <-mniejsze tarcie lozysk czy w zuzyciu oleju po zastosowaniu Motule Engine Clean przed wymiana oleju. Warto to zalac?
-
Naprawa po gradobiciu z AC
Mysle tomeks ze skoro taka mloda fura to bezgotowkowa wybierz. Jesli chodzi o gradobicie <- szwagier w innej ubezp rzeczoznawca , to roznie podchodza firmy ubezp do tej sprawy, od specjalnych sposobow polegajacych na bezinwazyjnej naprawie poprzez wymiany elementow na nowe jak w twoim przypadku - pomijam frajerskie wyceny klepania. Najlepsza forma jest bezgotowkowa naprawa dla klienat, gdyz ubezpieczalnia nie odpusci tematow gotowka do reki przy szkodzie gradobicia - w ciagu jednego dnia stracili mega duza kase i maja prykaz specjalnego pilotowania tych spraw i max obnizania odszkodowan. Wiecej niemoge napisac na forum, ale powiem ci ze ciezko ci bedzie bez faktur wyciagnac wiecej a niezeli oni proponuja - nawet u rzecznika praw ubezp - podkreslam bez faktur i mowie i realiach a nie awanturach, odwolaniach i czekaniu na chajc grube miesiace. powodzenia
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
mowa oczywiscie o tylnych OLO_GDA ile rezanko wyjdzie lapek tyl od A3 led do A4 sedan?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Lanpiony led od A3 ori za 950 to dobra cena??
-
Instalacja przełącznika dezaktywacji poduszki pasażera AIR BAG OFF
Za tydz bede w kraju, sprawdze dokladnie bo zamowilem dwie sztuki < --- wiem jaki to rarytas . Ale jedna mam na bank 2001 rok < do B6 jak na zdjeciu nie A4 lift :gwizdanie: > podejrzewam ze to bedzie Platinum heel, a druga 2005 rok i to jest silber <--- sprawdze za tydz jak wroce z roboty. Jest mozliwosc zmiany koloru na soul <regeneruje konsole samochodowe> ale wiecej na PW albo w innym dziale < nie zasmiecajmy Barta tematu. Ta silber jest dla mnie wiec na sprzedaz jest ta z 2001 roku. Lampion z 2001 roku jest bez obudowy przyciskow i z pokretlem dachu < - ale jak widze z fotek to mozna go bezproblemowo odczepic. Fotek nie moge wklejic bo mam za slabego neta
-
Instalacja przełącznika dezaktywacji poduszki pasażera AIR BAG OFF
Mam taki jeden na sprzedaz panel oswietleniowy <--- jakby ktos szukal na PW.
-
[ALL B5] Podsufitka po praniu odkleiła się...
to sciagnij material i przyklej spowrtoem butexem Na powaznie zmien na nowa <-- kaman za stowe znajdziesz
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
zaraz po numerze serii jest napisana cyfra 12 wiec chyba 12?? :gwizdanie: last foto
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
http://allegro.pl/dystanse-h-r-do-audi-5x112-i1257993433.html te chyba sa z pierscieniem <- jesli nie to juz nie wiem o co kaman
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Nie wstawialem jeszcze nic, ale zerknij na Bart_S on w swojej B6 ma wstawione wlasnie 12 <- i fele chyba 19 z ET43, no i obnizenie 1BV/1BE to o czym ty wspominasz.
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Ja mam 17 s-line felgi ET45 i spece z forum polecaja 12mm na tyl.
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
Super czarna suka :gwizdanie:, jest na kim sie wzorowac
-
[B7 BRE] Biała nowe fotki str.3
Biala sztuka - rarytasik do zoabczenia na drodze :gwizdanie:
-
[B7 BLB] ZuKeRs'a czarna strzała SPRZEDANA!!!! mozna zamknac
To masz racje mlody , ale za to niema obawy ze zarysuje brama garazowa antene na dachu :tongue4: Wr Jak wroce z roboty za 10 dni to was odwiedzie