Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ZuKeRs

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ZuKeRs

  1. wkoncu cos wymieniles i zaczelo dzialac, mowilem na poczatku z ta przeciwmgielna tylna to popisales sie
  2. lubisz to suko ....
  3. a po vinie je sciagnales tak to co innego juz sie zalamalem ze mam jakiegos ulepa ASO to nie problem, jak wroce do domku a bede po jakies graty rozkoduje VINa i dam znac
  4. dobra dobra zajmij sie lepiej cena majowki albo "idz do kontenera" <- lubie to
  5. a jaka roznica pomiedzy kolejka a pociagiem
  6. U mnie oznaczenie pakietu exclusive jest takie: WQK - Audi exclusive line dodatkowo: WDA - design package plus PQT - exclusive wheels GP1 - vehicles with special upgrade measures No to u mnie nic nie ma z pakietu exclusive w/g wlepki felge mam opisana tak CH9 = Obręcz koła ze stopów lekkich 8 jx18 et57 nie wiem czy w nia tak wierzyc skoro wypisali tam rolety tylnych szybek, 4 szyby elektr, dekor piano i jakies gowna typu zderzak wzmocniony, tylne hamulce tarczowe bo brak w niej: - szyby tylne dymione ORI - webasto - homelink - pakietu oswietlenie - pakietu schowek - czujnik jakosci powietrza - podgrzewane przednie fotele te wlepy sa chyba nie do konca miarodajne ---------- Post dopisany at 17:07 ---------- Poprzedni post napisany at 17:02 ---------- oczywiscie pakiety typu 1bv, e4j, navi, xenon i inne sa aby nie bylo za duzo szydery
  7. Dalem znaka koledze Tzieland - on czesto tam jezdzi, moze ogarnia temat jak szybko/wygodnie dojechac public trans. pozdro AndyN
  8. temat zalozyles ze duzo ci pali - wiec tym sie zajmujmy, odpowiedz udzieliles sam sobie
  9. PD korekcje ok tez obstawiam przeplywomierz, przejrzyj uklad doladowania powietrza przy okazji czy przypadkiem gdzies nie dmucha powietrze
  10. moze aresztowali tomeksa za te numery w golfie
  11. dobrze walnalem
  12. jaroslawiec-gdynia ile to jest km
  13. aaa no tak - skoro wszystko w jednym to nie trzeba do rnsa z tym schowkiem to wstawiles sobie tylko te rurke wraz z pokretlem - masz moze nr z etki tego gdzies
  14. tomeks negocjuje % z zarzadem ale mozna jaroslawiec zrobic w tym samym terminie - przeciez to jakies 60km - kto bedzie chcial ten pojedzie
  15. thx tomek ten caly proces lakierowania wlasnie mnie przeraza, boje sie roznicy kolorow - w realu wyglada to dosc naturalnie ale rozni sie od drugiego taboreta mam Megsa zestaw do skory, ladnie wyciaga brud i conditioner fajnie zmiekcza - to wszystko co dotychczas robilem i pewnie przy tym zostane
  16. http://korki.trojmiasto.pl/Gdynia-nocne-wyscigi-na-cwierc-mili-n57378.html
  17. mialem te lodowke w poprzednim B7 w/g mnie ten mod to przyrost formy nad trescia - brak miejsca - no chyba ze potrzebujesz jak prowadzisz zimnego browara ja tam wole lodowke w bagazniku jak ogarniesz podlaczenie do rns, montaz w zaglowku daj znac tutaj czy w warsztacie - jestem ciekaw jak to ci wyjdzie
  18. moze nie domagajaca syrena alarmowa - dodatkowego alarmu - zuzyla sie bateria backupowa syrenki i juz brzeczy zamiast ryczec
  19. moge poprosic specow o jakis zestawik jak dopracowac taki fotel - kiepskie zdjecie co prawda, ale widac jak od wsiadania ladnie zalamuje sie skora znam cuda z lederzentrum - tam wszystko ladnie wyglada na zdjeciach i filmikach tylko moze od strony praktycznej a nie reklamowej czegos sie dowiem z gory
  20. kurde a kiedys sprzedalem 4 zaglowki skora czarne za psie pieniadze a tak bylby nowy modzik .Pablo - dobry pomysl z tym dvd gdzie wszystko jest w zaglowku - nie trzeba zapychac i tak malego schowka
  21. ZuKeRs odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    tak czulem mieso nosem zaraz wszystkie zderzaki z alle RS6 poznikaja
  22. thx wlasnie ustalam warunki wykonu jeszcze nie jestem pewny czy to chce - jednak ponad tysiak nie moj
  23. ZuKeRs odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ten zderzak przedni z tym grillem z jakiej to wersji
  24. nom z tym uchwytem moze byc ciezko, bo jak juz ktos chce sprzedac tunel to z uchwytem, ja widywalem tunele srodkowe z uchwytem telef za 50-80 zl - zawsze mozna zadzwonic do sprzedawcy i umowic sie aby nie wysylal tunelu tylko sam uchwyt - tansza przesylka PS: za 2 tyg bede zmienial swoj tunel kolor czarny - bede wstawial bez uchwytu, jak poczekasz oddam sam uchwyt za 60 z KW
  25. to tylko lepiej dla ciebie skoncz temat wymiany do konca i napisz dla potomnych co trzeba bylo dokupic, co flexem potraktowac, co pasowalo a co nie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.