Treść opublikowana przez tomaszu
-
Dofinansowanie z UE
Czy ktoś z Was kiedykolwiek brał dofinansowanie z UE? Czy warto zapłacić 150zł za konsultację z firmą zajmującą się dotacjami?
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Następnie na "winogronowe napoje" i już poleci...
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Pany, kryzys jest. Ostatnio bardzo często nachodzi mnie na to, żeby zapalić. 3mam się, ale jest ciężko. Mam nadzieję, że to wkrótce minie...
-
SPOTY RADOMSKIE
Flyer, już dawno chodziło mi to po głowie, dzięki. :th:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zamiast pieprzyć o głupotach to pooglądajcie sobie fajne rzeczy: http://pl.youtube.com/watch?v=N5AfrOL5kDM W 1991 akurat szedłem do pierwszej kasy (chyba).
-
SPOTY RADOMSKIE
Bryniu, ale czy oni mają fantazję czy tylko robią wszystko wg wskazówek zleceniodawcy? Jutro się do nich wybiorę na herbatkę. Powiem, że jestem od Ciebie.
-
Ekologia
Święta racja.
-
[ALL] dlugie podroze
Skoro jeździłeś tym autem to chyba powinieneś wiedzieć czy się nadaje na trasę czy nie. Poza tym jak mam Renatkę, tylko że Trafica 1.9, ale ogólnie jeśli auto jest zadbane to nie sprawia kłopotów. Renatki mają dobrą blachę. :th: Jak znasz ten samochód od nowości to brać.
-
Ekologia
Ja w przysłości chcę się zająć montażem turbin wiatrowych, paneli słonecznych itp, a w dalszej przyszłości być może też produkcją...
-
Audi na prąd
Kupie sobie takie cos.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Adecneo i Buba, to właśnie po tych filmikach zaczęła się wcześniej dyskusja o polskich drogach...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kiedyś to były fajne czasy... http://pl.youtube.com/watch?v=EjkrdYy7zCQ&feature=related
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poprawią, cierpliwości i trochę optymizmu. :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam kolegę. Mieszkamy niedaleko siebie, więc zapraszam do działu SPOTY MAZOWIECKIE. :th:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Przecież policja musi mieć skórzane fotele w radiowozach, bo łatwiej z nich wyczyścić majonez z BigMaka... Ja osobiście jestem za tym, żeby policja uzbrajała się w dobry sprzęt... A drogi... no cóż cały czas złe, ale czy naprawdę nikt nie widzi poprawy? W miastach jest cały czas sajgon, ale drogi tranzytowe się poprawiają. Topornie to idzie, ale idzie. BTW Radom cały rozkopany i w ciągu dnia dużo nerwów się traci stojąc w korkach (które jak na Radom są bardzo duże), ale przynajmniej mam nadzieję na lepszą jazdę w przyszłości.
-
$12,5 miliona do podziału
Hmmm, a jak to niby działa?
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Podziwiam i życzę powodzenia. :th:
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Nie no, ja wytrzymuję.
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Ja w sobotę na imprezie pozwoliłem sobie zapalić fajkę wodną. Później miałem chęć na peta, ale wytrzymałem to. Nie czuję się winny. Dobrze jest. Fajkę można palić..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
lukaszr, przykra sprawa, ale auto w ten sposób nabiera charakteru..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Widzieli takie..? http://pl.youtube.com/watch?v=Sp6m6ydV9_k&feature=related
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
O w mordę, jestem teraz w Polskim Tytoniu i nie palę petów. To już miesiąc i 15 dni.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Srebrny Avant B5 z tablicami WOT .... i ramkami klubowymi to ktoś od nas? Pozdrawiam kierownika widzianego wczoraj wieczorem w Piasecznie.
-
Spotkania na drodze
Srebrny Avant z ramkami klubowymi i rejestracją WOT .... widziany 08.10.2008 o godz. 19:30 w Piasecznie przy Orlenie. Pozdrawiam.
-
Nowy Seat Exeo
Ładny ten Seat. Pewnie gdyby nie to, że to jest po prostu B6 z tyłem B7 to by mi się bardzo podobało to auto, a tak to wszystko psuje charakter...