Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Oho, chyba kogoś tu trafiło..
-
Pozycjonowanie strony
Kto z Was zna się na pozycjonowaniu stron i przyjmie zlecienie?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Adecneo, nie strasz Ragusia, bo łun znów zacznie palić.
-
jak ukraść samochód..
Po pierwsze to po to, żeby byle gówniarz nie wlazł do auta, a po drugie po to, żeby nakręcać gospodarkę. Przecież wiadomo, że większość rzeczy, które kupujemy są zbędne, no ale musimy je kupować, żeby inni mogli zarobić.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poza tym jest jeszcze kwestia emisji spalin. Do cholery nie szukajcie sobie niewielkich oszczędności kosztem środowiska. Raggaman, a właściwie to co Ty chciałeś osiągnąć tą operacją? Spadek spalania czy wzrost mocy?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
adaho, jest właśnie tak jak piszesz. Układ wydechowy jest tak skonstruowany, że wytwarza się w nim ciśnienie o określonej wartości - jeśli ta wartość znacznie odejdzie od normy to może dojść do spadku mocy. Proste. Wrzucam cytat: "Bezwładność gazów w przewodzie dolotowym i wylotowym - zarówno mieszanka paliwowo-powietrzna, jak i gazy spalinowe są sprężyste i przemieszczanie się ich w przewodach podlega zjawiskom falowym. Impuls gazów spalinowych w chwili otwierania zaworu wydechowego ma ciśnienie ponad 0,5 Mpa i wywołuje falę nadciśnienia, która przemieszcza się wzdłuż rury wydechowej z szybkością ok. 600 m/s. Na końcu rury wydechowej fala ta odbija się, by wrócić do cylindra jako impuls podciśnienia wspomagając opróżnienie cylindra ze spalin."
-
[B5 AKN] Wyprucie katalizatora
Raguś, wstaw tłumiki tak jak były i będzie dobrze.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tak samo jakbyś wyrzucił całkowicie układ wydechowy to też by auto nie chciało jechać.
-
jak ukraść samochód..
Osz w mordę, teraz każdy będzie próbował..
-
lambo 4-drzwi? diesel? silnik z przodu?
Nie pamiętam gdzie czytałem, ale podobno jest ogólnoświatowy projekt na wprowadzenie do nowych aut ograniczników, które pozwalałyby jechać tylko ~160km/h. Pewnie jeszcze daleko do czegoś takiego, ale może niektóre firmy tego typu chcą się zabezpieczać i już teraz szukają rozwiązań na ekonomiczne i ekologiczne auta. W końcu ekologia jest teraz na topie i niedługo paliwo żerne samochody przestaną być fajne.
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Raguś, muszą być czasem gorsze chwile, żeby później docenić te lepsze. Będzie dobrze. A jeśli chodzi o Niebieskiego - gadałeś z mechanikiem? Wg mnie to, że wywaliłeś tłumiki ma duży wpływ na dynamikę, ale jeśli mówisz, że całkowicie nie jedzie to może faktycznie coś spieprzył tym spawaniem.
-
tak się powinno myć fury :D
Wyjechał z myjni, a tu deszcz.
-
[B5 AKN] Wyprucie katalizatora
Kto Wam w ogóle powiedział, że bez tłumików auto lepiej jeździ? Czy ktoś tak robił w swoim aucie?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Raguś, mówiłem Ci, że jak wywalisz tłumiki to przymulisz auto. :gwizdanie: A po tym spawaniu to już widzę, że fajnych magików dobierasz.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Było na Hyde Park, ale dobre dobre.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kto z Was zna się na pozycjonowaniu stron i przyjmie zlecenie?
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
opowiadaj Tomku Ooo, wygląda na to, że już nie muszę opowiadać... :gwizdanie:
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Raguś, jeszcze wszystko przed Tobą. :th:
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Wczoraj nawet na basen pojechaliśmy, po basenie nawet nie do McDonald's tylko na dobrego placka po zbójnicku (mała porcja) i z soczkiem pomidorowym. Dziś czuję się świetnie. Oczywiście wieczorem lecę na siłownię (już czwarty raz). Zaczynam czuć, że żyję. Aha, i jeszcze chcę powiedzieć, że Jeśli brakuje Ci czasu to znajdź sobie dodatkowe zajęcie... Ja zawaliłem sobie wieczory siłowniami, basenami itp. i przez to paradoksalnie mam więcej czasu, bo nie jestem rozlazły i nie siedzę po pracy w domu, tylko zawsze w międzyczasie mogę gdzieś podskoczyć czy coś.. Zacząłem się też uczyć angielskiego, bo mam duże braki. ze szkoły. Tzn. moja kobieta mnie uczy, bo ona się na tym zna i wie jak mnie motywować.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To są typowe taczki. Sugeruję jeszcze, żeby na końcach pozakładać gumowe rączki - będzie wygodniej trzymać.
-
[B5 AKN] Wyprucie katalizatora
raggaman, jestem bardzo ciekawy co to Ci z tego wyjdzie. A jak sprawdzić czy katalizator jest jeszcze sprawny, bo zastanawiałem się czy w taty Passacie 1.9 nie wyciąć kata..?
-
[ALL] Dzień chłopaka
Ooo, jak uroczo. Dzięki dziewczęta.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Proponuję wysquelczować... :gwizdanie:
-
[ALL] PRZYNAC SIE KTÓRY TO??!!
Norbi chyba świętował ten kieliszek...
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Właśnie mi się świat zawalił. ;( Powiedz, że nie palisz dalej...