Treść opublikowana przez tomaszu
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Ja już 28 dni nie palę i widzę wyraźne zmiany. Przede wszystkim wieczorami normalnie zasypiam bez ucisku w klatce i kłucia w pompce. Jestem bardziej wydajny - więcej pracuję. W środę idę pierwszy raz na siłownię. No bo już nie mówię o tym, że nie śmierdzi ode mnie jak z wędzarni.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Siust pisałem na -1 jest 2,10 cm O kurna, razem z tym bagażnikiem mam niecałe 2,20 No nic, nie będę ryzykować i zorganizuję sobię jakąś osobówkę w Wawie.
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
idealny układ Wiedziałem, że tak to podsumujecie. Sytuacja z byłą dziewczyną to wyjątek. Z papierosami to już nie jest idealny układ.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Może niech zostanie -1, ale z zastrzeżeniem, że jeśli nas tam nie będzie, to zjechaliśmy na -2...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
O kurde, a ja myślałem, że Wasze fury są nieskazitelne, a tu prosze.. wspomniałem o testerze i od razu każdy przyznaje się gdzie jego autko mogło być walone. A teraz pytanie dla odważnych: Ma ktoś auto w 100% niezbite i niemalowane, którym dziś przyjedzie..?
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
To tak jakbyś rzucił dziewczynę, a jeszcze się z nią kochał.
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Z kim bym nie rozmawiał to każdy ma najgorszą, najcięższą i najbardziej stresującą robotę.. acha, i jeszcze najmniej płatną.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
DObra, a czy ktoś mi potwierdzi jaka jest max wysokość na parkingu w Arkadii?
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Chyba żartujesz, hahaha.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Widzę, że z Was to lepsze spamery...
-
Ekologia
Kto z Was zastanawia się czasem nad ekologią? Nad tym, żeby nie kupować samochodów z dużymi silnikami, nie brać bezmyślnie torebek foliowych ze sklepów itp..? Co robicie, żeby dbać o środowisko? Jak segregujecie śmieci? Zapraszam do dyskusji. http://www.zm.org.pl/?a=nie_smiece-dekalog
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Po co nie śpicie?? Ja to idę spać, dobranoc.
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Kurna tam, mnie już nie ciągnie do palenia. Tzn czasem jak jestem z kimś kto pali to przychodzi mi chęć na zajaranie, ale na szczęście potrafię to opanować. Mimo wszystko przede mną kolejny test we wtorek - spot warszawski. Ale się nie boję, bo główny palacz spotowy, czyli raggaman też teoretycznie nie pali, więc to będzie bułka z masłem.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
W razie problemów to przyjeżdzaj we wtorki na spoty warszawskie. W tym dziale dowiesz się więcej http://www.a4-klub.pl/smf/mazowieckie-b84.0/ :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj kolego z Radomia. Zapraszam Cię do działu SPOTY MAZOWIECKIE http://www.a4-klub.pl/smf/mazowieckie-b84.0/ BTW w najbliższy piątek organizujemy spot w Radomiu - zapraszam do śledzenia wątku radomskiego. :th:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie chcę być po niczyjej stronie, bo nie wiem jak wyglądało Wasze dogadywanie się co do oglądania tego auta, ale uważam, że chociaż na forum klubowym nie powinno się wciskać kitów, że auto igła, a w rzeczywistości padaka... BTW jakby ktoś kiedyś potrzebował to mam profesjonalny, certyfikowany miernik grubości lakieru.
-
mały samochód dla siostry
Szukaj A3 za dychę.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To jest fajny sprzęt
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
No chyba po to są weekendy, nie..? A wczoraj była taka fajna domówka.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie, po prostu pojechałem na impreze samochodem.
-
mały samochód dla siostry
Ja bym się rozglądał za jakimś Yarisem, tylko że chyba ciężko znaleźć Yarisa za 10.000 zł.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
U mnie impreza skończyła się na lampce wina.
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Wczoraj byłem na imprezie - oczywiście bez papierosa.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Celowo szukałem silnika o mocy 80KM - jak na dostawczaka, który będzie się poruszał raczej lokalnie to w zupełności wystarcza. Radzi sobie też z przyczepą.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Krzyniu, aleś pieprznął. Sprinter za duży i za drogi, a Transporter za stary i za mały. Trafic to dobry kompromis pomiędzy ceną a jakością. Za te same pieniądze, za które kupiłem Trafica miałbym dużo starszego VW czy MB, co mi nie odpowiadało.