Treść opublikowana przez kandrzej
-
Chip A4 B8 CAGA opinie
Z Rzeszowa masz niedaleko do Gregora10.
-
U kogo dobry chiptuning w szczecinie?
Nie poznasz auta... Ja nadal się cieszę jak dziecko nową zabawką.
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Co do instalatorów lpg w szczecinie mam mieszane uczucia...Ja ze swoją instalacją jeździłem prawie dwa m-ce by ją ustawić i nic to nie dało...zawsze było coś nie tak, kupiłem kabelek, olałem gwarancję i z pomocą forum sam zacząłem ustawiać i poprawiać po "gazownikach". Najbliżej polecany zakład jest w koszalinie - neptun-gaz. Jeśli ma być do auta z profilu, to wolałbym pojechać dalej i mieć spokój. Zajrzyj na forum: lpg-forum.pl, tam Ci doradzą co do składników i montażu.
-
Dobrzy chiptunerzy
Gregor10 i będzie Pan zadowolony...
-
Brakująca Cześć Silnika? Czy To Normalne.
Brakuje Ci jednego elementu/masz zaślepione wejście na połączeniu puszki filtra powietrza z turbiną - u Ciebie jest metalowy korek/W tym miejscu powinien być,nie wiem jak to nazwać,zawór zwrotny - łączący tę rurkę z przewodem idącym od filtra powietrza do turbiny.
-
5x112 sruby zabezpieczajace
Miałem takie...niby ori, zerwałem frez w śrubie - została mi tylko nakładka do odkręcenia. Mechanik wziął młotek, troszkę większą końcówkę torx i wbił w śrubę - po czym odkręcił śrubę bez problemu.
-
[A4 B5 Anb] Filtr Paliwa
Dasz radę, najlepiej z kanału - łatwiej. Opaskę warto mieć w zapasie - ja np.ukręciłem...
-
Grupowy Chiptuning/Korekta by Gregor10 !!! Lokalizacja: Wrocław i Opole
Wykresu nie mam, ponieważ nie hamowaliśmy auta. Wrzucę logi jak tylko je zrobię. Po strojeniu korekta długoterminowa spadła do -1.6%. Więc jest b.dobrze, wynosiła wcześniej od-12% do-14%. Dzięki Grzesiu.
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Cześć Marcin, Potrzebuję 3xcewka zapłonowa do 1.8t '98 AJL i 4x świeca zapłonowa NGK pfr7q. Proszę o bardzo dobrą cenę dla tego zestawu:) Pozdrawiam
-
Grupowy Chiptuning/Korekta by Gregor10 !!! Lokalizacja: Wrocław i Opole
Doczekałem się... No i już po "zabiegu":-D Lpg ustawione, mapa pb skorygowana pod BEXy. Dzięki Grzegorz. Miło było poznać.Miałeś rację,można dojechać w 3,5godz. Z przerwą na tankowanie i jedzenie jechałem ok.4godz. Aha w Nowym Miastku jest radar-działa:-\ stoi w lesie,na zjeździe ze wzniesienia. Pozdrowienia.
-
Grupowy Chiptuning/Korekta by Gregor10 !!! Lokalizacja: Wrocław i Opole
Macie może jakiś inny kontakt do Grzegorza? Czekam w umówionym miejscu i nic...
-
Grupowy Chiptuning/Korekta by Gregor10 !!! Lokalizacja: Wrocław i Opole
Potwierdzam swoją obecność, będę w sobotę rano. Tylko jaka jest lokalizacja, może gdzieś niedaleko S3, obwodnicy- by nie wbijać się w miasto?
-
Grupowy Chiptuning/Korekta by Gregor10 !!! Lokalizacja: Wrocław i Opole
Jaka jest lokalizacja we Wrocławiu? Czy sobota przed południem jest jeszcze "wolna", wyjechałbym ze Szczecina nad ranem...by dojechać na miejsce ok 8-9. Interesowałoby mnie głównie strojenie lpg i ewentualna korekta softu. Jeśli można to proszę mnie wpisać a wieczorem potwierdzę swoją obecność na 100%.
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Może w shermanie na wyszyńskiego?
-
Grupowy Chiptuning/Korekta by Gregor10 !!! Lokalizacja: Wrocław i Opole
Samo dostrojenie instalacji lpg wchodzi w rachubę,ewentualna korekta programu-jeśli byłaby wymagana? Widziałem i czytałem wątki o pracy Gregora i podjechałbym do Wrocka,to bliżej niż do Jasła...
-
U kogo dobry chiptuning w szczecinie?
tak j/w napisano
-
Paliwa do naszych 1.8 T , PB 95, 98, czy może 100 ??
Jest różnica w paliwie patrząc na cofanie zapłonu. Po programie testowałem te paliwa, największe było przy 95 oktanach prawie zero przy 98 oktanach natomiast po zalaniu v-power racing było idealnie zero stukow. Przy seryjnym sofcie dużych różnic nie zauważyłem. Zarówno na 95 i 98 nie było stuków.
-
Ktory FMIC?
Zamontowałem wczoraj u siebie zestaw z FMIC.PL, kupiłem do passata 1.8t. Wszystko pasuje. Tyle samo czasu zajął mi montaż coolera jak i spasowanie zderzaka. Nie mogłem zderzaka przekręcić, złapać tymi 2 śrubami, wycinałem-szlifowałem w zderzaku plastiki, kombinacje alpejskie... Zmieniałem ustawienie coolera, wlotem i wylotem u góry, ale wtedy belka zachaczała o wloty. Wiec demontaż, odwrócenie i dalsze rezanie zderzaka, metodą prób by za dużo nie wyciąć. Nie założyłem jeszcze tylko kratek w zderzaku, nie miałem siły wczoraj by je szlifować i odchudzić. Cała operacja zajęła mi prawie 11godz. Ale samodzielnie zrobiłem, jest satysfakcja...
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Bakuś, a FMICa w zestawie do tego B5 nie posiadasz może? Przymierzam się do zakupu 'wersji'do B6 lub do paska 1.8t/są tańsze od zestawu do B5/a po przeróbkach powinny pasować do B5.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Czy zestaw FMIC do passata B5 1.8t /AEB/ będzie pasował do A4 B5? Pojawił się taki zestaw na FMIC i jest tańszy o 400pln od dedykowanego do B5....
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Czym się różni FMIC zestaw do B6 od zestawu do B5? Pioteros, wiesz już może? Widziałem tę ofertę na fmic.pl. Jest bardzo ciekawa...tylko pytanie czy będzie pasować do B5. Póki co czekam na Boostera i jego zestaw.
-
Dobrzy chiptunerzy
Kamil, w Szczecinie byłem u Leo.
-
Proszę o ocenę logów przed i po programie.
Szkoda że nie działa. Na 10"monitorze źle widać, gdy się otworzy dwa okna...
-
Proszę o ocenę logów przed i po programie.
Dzisiaj zrobiłem logi na wtryskach od AGU na pb v-power racing i lpg. Poniżej je wkleiłem. Stuków nie ma ani na pb ani na lpg. Pojeżdżę trochę i zobaczę jak się ustawią korekty. Wydajność wg informacji znalezionych w necie powinny mieć ok 298cc@4bary 258cc@3bary. VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Moim zdaniem wyglądają przyzwoicie. Choć robione na pb95 nie były ok - są w innym wątku. Myślę że na tym poprzestanę. Czy ELM327 zadziała w tym aucie, odczytam nim korekty na telefonie - ciężko zmieniać okna w lapku i wprowadzać korekty po obrotach w czasie strojenia lpg nie mam drivera - muszę sam prowadzć i korygować...
-
1.8 T do Ogarnięcia
Trudny i bardzo specyficzny. Ja walczę ze stukami, testuję wtryskiwacze różnej wydajności...szukam "złotego" środka na stuki i korekty długoterminowe:) Bo frajda z jazdy już jest...