Treść opublikowana przez K2
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
Pandzior<----- dzięki kolego wersja Angol to spokojnie da się zmienić stronami uchwyt na kubek i przełączniki przeciwmgielnych?
-
[B5 AFN] Obniżenie Quattro - MTS, FK czy BETATEC?
dolacze sie do Pytania
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
Panowie przeglądnąwszy wszystko i jedyne co znalazłem to Musisz trafić A chodzi o grzane d*py jak to podłączyć jakie wtyki są w klima-troniku a jakie w przyciskach w przed lift-owym autku Ktoś możne odp na to pytanie ???
-
[B5 AEB] A4 by adam80 alu avus 18"założone nowe foty str 1
wszystko na + Ladna Gleba pozazdroscic
-
[B5 ABC] "Silver V" Q Etap II DONE !!!!
grill od s4 już idzie z anglii już w drodze i dodatkowo Tarcze przód ATE 288 tez już lecą teraz muszę klocki gdzieś dokupić Klocki firmy Bosch zakupione [br]Dopisany: 26 Kwiecień 2011, 21:31_________________________________________________Nowy zakup :
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
no bywa na następnym będę jeśli będzie po 13 bo 4 oddaje autko i odbieram 13
-
[B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach
fele w tej besti to 17 tak a profil oponki ? kolejne pytanie to onizenie o -40 przód i tyl tak?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
i jak po spocie pisać i jakieś foty co mnie ominęło
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Pablo nie świruj wakacje masz znaleźć czas i jedziemy do Tarnowa na spota Dwie V bleck i silver ich nawiedza do tego czasu muszę zrobić glebę
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ja Panowie na następnym będę dopiero trochę modów się nazbierało przez miesiąc Myślę ze następny będzie 15.05 to nawet z nowym obszyciem wpadnę
-
[ALL] Audi 80 B2 2-door sedan quattro R32 3.2 VR6 24V turbo projekt !
Nie ma co największy rezacz na forum
-
[B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach
sprężyny -40/40 Weitec niestety na allegro ich nie ma na Ebay znalazłem ale koszt z przesyłka 200 Oiro
-
[B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach
to czekam
-
[B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach
czekam na inne foty jeśli to nie problem
-
[ALL B5] Przód S4 czy RS4? Ankieta
S4 zdecydowanie czemu ??? ponieważ do RS są już tanie podróbki made in china tanie przez to coraz więcej typa ma takie pseudo RS4 a widział ktoś podróbę S4 ???? nie ma takowych i naprawdę jest ich mniej na drogach chcesz mieć wyjątkowe autko zakładaj S4 bo RS to większość podroby.
-
[B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach
daj foto z boku autka chce zobaczyć jak te springi obniżają
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
a co tu pisać
-
[B5 AAH] A4 2.8 V6 Quattro, Recarosy, zenki i fele s4, bose, ledy, kiera
- [ALL B5] Ile farby na poszczególne elementy?? malowanie,
Trzcina 80 uwazaj jak zostaniesz wysmiany przez Baldur-a że spam robisz i powtarzasz się Aha Baldur nic takiego nie napisałem, przeczytaj co napisałem, chodziło mi, że 200ml na cały zderzak czy drzwi, wiadoma rzeczą jest to, że na maske czy dach wyjdzie więcej :gwizdanie: ale skoro ty wszystko wiesz lepiej to po co założyłes ten temat To tak dla potomnych eh co za ludzie a poznije piszecie po 10 razy jedno i i to samo bo walsnie przez takich jak ty tyle trzeba przeglądać piszesz spamersko napisz wymalowałem taka a taka farba to i to tyle i tyle poszło mi takiej i takiej farby a nie spamuj ! człowieku przeczytaj 1 post dokładniej ze zrozumieniem i napisz z sensem 1 post ja edytuje 1 post który widać na każdej stronie. czy to takie trudne . Prosze nie Spamować. najlepiej krotko zwięźle i na TEMAT- [B5 AAH] A4 2.8 V6 Quattro, Recarosy, zenki i fele s4, bose, ledy, kiera
szkoda ze avant bo bym wzia- [B5 AAH] A4 2.8 V6 Quattro, Recarosy, zenki i fele s4, bose, ledy, kiera
oddaj mi te 24 kuce Ladnie byle tak dalej- [ALL B5] Ile farby na poszczególne elementy?? malowanie,
Pawlo 2004 taki spam ze 200 ml na każdy element to proszę nie tutaj a inne zbędne wypowiedzi to np do batalionu proszę, jeśli wiesz malowałeś i tyle ci poszło proszę napisz jeśli nie to powstrzymaj się od spamu dziękuje i czekam na innych którzy malowali i tyle i tyle farby im poszło będę edytował 1 post Ps element elementowi nie równy błotnik maska Dla potomnych- [B5 ABC] "Silver V" Q Etap II DONE !!!!
robię fotki wszystkiego wydaje się pier**lą ale czasu potrafi zeżreć jak .... dzięki teraz kolej na tapicerkę- [ALL B5] Lampy tył - didodowe, czy ori po 2-gim lfcie?
zapomniałeś dodać ze są tańsze Ledy made in Mekong Ori to Ori i nic tego nie zmieni przeróbka ori dopuszczalna ale Made nie wiadomi co ... Chcesz mieć Japonca proszę bardzo Każdy ma swój gust Autem jeździsz ty a nie ja czy inni forumowicze- [B5 AEB] A4 => S4 = <3 / Toruń
Ladnie Ladnie - [ALL B5] Ile farby na poszczególne elementy?? malowanie,