Treść opublikowana przez kkam
-
Jakość mechanizmów podnoszenia szyb
Kup w miare mlode używki I będzie ok. Z seata exeo powinnny pasowac.
-
Starogard Gdański
Hej, Ja zawsze mam czas. Nawet możemy coś w ten weekend zaplanować. FSI Ombre jaki masz kolor auta? Pracuje w Tczewie więc może sie kiedyś mineliśmy
-
Czujnik zderzeniowy gdzie jest ?
Jest na zatrzaskach. Najpierw demontujesz (wystarczy tylko odchylić) osłone pasa i oslone progu, a potem plastik słupka B wysywasz do gory.
-
Czy ta rura moze byc przyczyna..
W ogole po co masz tam ten przewód. Czy miales kiedys zamontowane webasto? W samochodach bez webasta ten przewod jest inaczej poprowadzony. A u Ciebie wyglada tak jakby ktos wyjął webasto.
-
Niesprawność dynamicznej regulacji zasięgu świateł
Czujniki są dwa, jeden na wahaczu przy przednim lewym kole, a drugi przy tylnym lewym kole. Bez problemu sam wymienisz, wystarczy zdjąć kolo I masz dobry dostep do czujnika.
-
Niesprawność dynamicznej regulacji zasięgu świateł
Jak masz kabelek to sprawdz błędy. Prawdopodobnie do jednego z czujników od samopoziomowania dostała się wilgoć i powoli zaczyna padać. Na 99% problemem będzie przedni czujnik bo one częściej się uszkadzają/ śniedzieją
-
Przeróbka GTB
racja, mój błąd juby_p
-
Silnik AVF na hamowni tylko 115 KM
Jedz do tego tunera, który robił Ci soft i poproś o logi:) Jeżeli pisze softy to zrobienie logów i analizę wyników powinien mieć w małym palcu.
-
Silnik AVF na hamowni tylko 115 KM
Dokładnie, po logach będzie już coś widać.
-
Przeróbka GTB
Zagadaj do usera juby_b, dobry jest w te klocki
-
Silnik AVF na hamowni tylko 115 KM
To dziwne, że tuner zrobił Ci soft bez doprowadzenia silnika do porządku. Zrób komplet logów i wrzuć na forum. Problem z mocą może powodować wiele elementów, od niesprawnej przepływki, poprzez słabe pompki po wałek rozrządu i pompe vacum. Bez kompletu logów możemy tylko wróżyć z fusów
-
chłopaki pomocy ...xenon mrugajcy tylko podczs dodwania gazu
A próbowałeś przełożyć miejscami przetwornice? Może to problem przetwornicy?
-
Montaż elektrycznie składanych lusterek zewnętrznych w Audi A4 B6
Jak wroce do domu to poszukam aukcji. Ja do siebie zrobilem tak: - składanie po zamknieciu z pilota - otwarcie dopiero po przekreceniu kluczyka w pozycje zaplon. - deaktywacja skladania ponizej -5 stopni(zabezpieczenie przed skladaniam zamrozonego lusterka, tak aby zębatek nie poniszczyć) - opuszczanie lewego lustra po wbiciu biegu wstecznego (tu jeszcze caly czas eksperymentuje, bo mam lustra bez opcji pamięci, wiec musze bazowac na czasie opuszczania podnoszenia.) Jak dostane podswietlane blendy to moze jeszcze zrobie wyjscie do zapalanie ledow. Narazie temat troche stoi bo czekam, na mrozy. Nie mam jak zasymulowac ujemnej temperatury Jak wszystko zatrybi to wrzucam ostateczana wersje do auta, bo narazie mam dodatkowe lusterka podpiete na tylnych siedzeniach
-
Montaż elektrycznie składanych lusterek zewnętrznych w Audi A4 B6
Tylko skąd wziąć taki moduł? Czy składanie pokrętłem działa normalnie? Wpinamy się w drzwiach, czy można gdzieś w środku? Co jakis czas pojawiają się na ebay, Ja swoje moduly zrobilem sam, bo od jakiegos czasu rozkminiam magistrale CAN.
-
[ALL B6] Milusia Audiczka a4 1.9 TDi _RNS-E_18"ET20
http://allegro.pl/audi-a4-b6-2-5-tdi-tlumik-tlumiki-komplet-elblag-i4731360098.html tylko 110km no i przy okazji możemy zrobić spota w STG
-
[A4 B6 AWX] Moja Czarna Bestia - 18", Skóra, Xenon... Bixy z led RS6
Sprzęgło będzie obite kevlarem + docisk zmodyfikowany. Przy dobrym poprowadzeniu momentu powinno dawać rade A nie potrzebujesz np przepinania map? Nie wiem czy Piotrek pokazywał Ci przycisk "S" w jego aucie?
-
auto ma 90C a leci zimne powietrze
Wszystko jest ok. Na klimatroniku ustawiasz jaka ma być temperatura w pojeździe. Jeżeli zwiększysz temp to zacznie dmuchać ciepłym, aby jak najszybciej uzyskać docelową temperaturę. Po osiągnięciu docelowej temperatury może dmuchać np chłodniejszym oraz klimatronik może zmniejszyć siłę nawiewu
-
[A4 B6 AWX] Moja Czarna Bestia - 18", Skóra, Xenon... Bixy z led RS6
W jaką moc celujesz? Czekam z niecierpliwością na wynik, bo na wiosnę też chce wysłać autko do Piotrka na mody, tylko ja chyba chce wstawić gtb22
-
B7 1.9 BKE prośba o analizę logów
Lej dobry olej i ciesz się z jazdy
-
B7 1.9 BKE prośba o analizę logów
Jeżeli spalanie przebiega w prawidłowy sposób, nie ma skoków obciążenia silnika to korekcje potrafią stać w miejscu. Co do przeładowania to wszystko jest ok , taka jest charakterystyka sterowania PID, najpierw jest przeładowanie a potem sterownik stara się zbić ciśnienie. Problem pojawiłby się gdyby przy wyższych obrotach było przeładowanie. A tutaj widać, że jest wręcz wzorowo. Jaki masz przebieg? Pewnie niewielki?
-
B7 1.9 BKE prośba o analizę logów
Jak możesz to przejedź się gdzieś kawałek, tak z 20 min i potem sprawdź temperaturę. Powinno być równo 90 stopni, jak nie będzie to termostat do wymiany. Może jeszcze czujnik temperatury przekłamywać, ale to zweryfikujesz odczytując temperaturę z licznika. Temperatura odczytana z licznika nie powinna się różnić od tej z silnika więcej niż 2-3 stopnie.
-
B7 1.9 BKE prośba o analizę logów
Dźwięk silnika bardzo ładny, niestety to normalna praca silników PD, są one stosunkowo głośne,"twardo" pracują. Z logów wynika, że samochód w dobrym stanie. Do jednej rzeczy mógłbym się przyczepić - temperatura płynu chłodzącego. Czy robiłeś logi na dobrze rozgrzanym silniku? Jeżeli tak to termostat do wymiany, bo silnik nie osiąga 90stopni.
-
Czujnik zderzeniowy gdzie jest ?
Znajduje się na dole w słupku B(ten słupek co są pasy). Musisz zdjąć plastikową osłonę i zobaczysz czujnik. Wymiana polega na wyjęciu starego i włożeniu nowego i wymianie modułu airbag jeżeli był wystrzał poduszek.
-
Montaż elektrycznie składanych lusterek zewnętrznych w Audi A4 B6
Można też dołożyc moduł wpinany do magistrali CAN, lusterka będa składać sie po zamknięciu z pilota, a otwierac dopiero po przekreceniu kluczyka na zaplon. Tylko koszt jest spory, około 250zl.
-
Czujnik poziomu ksenonów B7
Jeżeli są uszkodzone z powodu wilgoci, np zaśniedziałe płytki, korozja to dam rade naprawić. Jeżeli natomiast układ scalony w czujniku jest uszkodzony to nie da się naprawić, ponieważ nie idzie ich kupić. Co do kosztu to zawsze robię tak, że ktoś mi przysyła i próbuje naprawić. Jeżeli uda się naprawić i czujnik działa to koszt 30zł/ sztuka. Natomiast jeżeli nie działa to pokrywasz tylko koszt odesłania(około 7-10zł w zależności czym mam wysłać). Przy nieudanej naprawie nie ponosisz żadnych kosztów.