Treść opublikowana przez kkam
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
dokładnie, w b6 nie było dziennych. Możesz też w lampie odciąć h7 od przesłony(długie będą realizowane tylko bixem) i dociągnąć dodatkowy przewód i odpalić dzienne na żarówkach h7. I tu masz 2 opcje: kupujesz słabsze żarówki, np LED, albo montujesz układ który zmniejszy jasność h7.
-
Błąd 01435 Brake Pressure Sensor 1 (G201)
U mnie było tak, że na początku zapalała się kontrolka od ESP, co jakiś czas. A potem zapaliła się na stałe + swiatła stopu się paliły nawet jak hamulec nie był wciśnięty. Osłona tzn ten plastik co masz nad nogami, od dekora w dół, ten ze schowkiem. Nie wiem jak on się tam nazywa. Nie jest to osłona kolumny kierowniczej.
-
moje a4 B5 1.6 :)
Ładny kolor. Pomyśl nad zmianą grilla i lamp na poliftowe
-
Błąd 01435 Brake Pressure Sensor 1 (G201)
Czy to nie jest przypadkiem czujnik pod pedałem hamulca? Też go u siebie wymieniałem. Do wymiany musisz zdjąć osłon pod kierownicą, sam czujnik przekręcesz o 90stopni i wyciągasz. Koszt czujnika to około 50zł.
-
spadek mocy z 160 KM na 140 KM
Tylko ustawianie sztangi na nieseryjnym sofcie nie jest dobrym pomysłem, nie wiadomo jak ktoś go napisał.
-
ecu z audi tt do audi a4 b6 ?
taniej wyjdzie zakup kabla i wgranie SW z mocniejszej wersji.
-
spadek mocy z 160 KM na 140 KM
zeby tyle turbo nie dawalo to musisz zmodyfikowac mape N75 i mape cisnienia zadanego(zakladam ze wina przeladowania jest sw ktory masz teraz wgrany). Sztangi nie ruszaj, bo nie tedy droga. masz kabelek zeby zrobic logi? Jezeli tak to zrob logi dynamiczne grupy 11.
-
spadek mocy z 160 KM na 140 KM
Dokladnie. Przy takim podejsciu do naprawy za jakis czas bedzie pytac sie dlaczego ma urwany wirnik w turbinie i czy sam da rade przelozyc z innej.
-
spadek mocy z 160 KM na 140 KM
To jak znasz zasade to dlaczego nie zrobisz logow i nie sprawdzisz co mu dolega?
-
spadek mocy z 160 KM na 140 KM
Z Twoich pytan wynika, ze nie masz pojecia o zasadzie dzialania swojego silnika. Jedz do mechanika to Ci to ogarnie.
-
spadek mocy z 160 KM na 140 KM
Jak masz niebieski dym to znaczy, ze pali Ci olej. Byc moze turbina zaczela puszczac olej od przeladowania. Seryjna turbina awx/avf wytrzymuje spokojnie 2,55, wiecej to juz loteria. Jezeli u siebie masz doladowanie 2,8 to zalatwisz ja po kilku przejazdach. Jak nie chcesz pchac sie w koszty to zrob tak jak wszyscy Ci doradzaja. Wgraj seryjny soft, zrob porzadna diagnoze. I dopiero potem, jak silnik bedzie w 100% sprawny mysl o podnoszeniu mocy.
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
sama wstawka, tzn to pokretlo mozna przelozyc do wlacznika z b6/b7. w moim watku mozesz zobaczyc jak to wyglada.
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Przelacznik od tourana ma inne zlacze i prawdopodobnie inny rozklad pinow.
-
spadek mocy z 160 KM na 140 KM
Dymka nie pusci, bo mapa smok limiter mu nie pozwala. Dodatkowo majac duze przeladowanie masz dosyc powietrza, aby przepalic wtryskiwane paliwo.
-
Denerwujący problem z spryskiwaczem szyby
mozesz wlozyc igle w koncowke spryskiwacza i przesunac, tak aby pryskal w odpowiednie miejsce
-
spadek mocy z 160 KM na 140 KM
Podstawa to wgranie seryjnego SW i zrobienie logow. Teraz niewiesz jaki soft siedzi. w sofcie mozesz zrobic tak ze nie bedzie wchodzil w tryb awaryjny nawet przy duzym przeladowaniu. W pierwszej kolejnosci zrob kompletne logi na seryjnym soficie, a dopiero potem mozemy to przeanalizowac i poszukac ewntualnych usterek. Jezeli masz przeladowanie na obecnym programie to prawdopodobnie tuner zle napisal mape n75, albo masz zapieczone lopatki w turbinie.
-
Szyby od środka
najszybciej chyba przez allegro
- Starogard Gdański
-
[B6 AWX] Czarny sedan, work ongoing
Zabieram się za montaż czujnika deszczu
-
Wymarzone... avf avant quattro
ładny, dobra baza do modów:)
-
Seat Leon 1.9TDI GTB2260+HF80
Jak zawsze super wynik. Jakie tam siedzi sprzęgło?
-
Starogard Gdański
to nie zdziw się jak spotkasz trąbiącego czarnego sedana;)
-
Starogard Gdański
Cześć, Masz auto na blachach z stg czy z innego miasta? Jest bardzo dużo audi, ale niestety na forum prawie nikogo;/
-
Nie działa lusterko i szyba od strony pasażera
Musisz zdjąć listwę ozdobną - jest na zatrzaskach. Odkręcić śrubki znajdujące się pod listwą i pod rączką,a nastepnie energicznym ruchem zdjąc tapicerke(jest na zatrzaskach). Ogólnie to jest wątek o demontażu tapicerki, wiec tam mozesz dokladnie zobaczyć co i jak.
- B7 Crew