Treść opublikowana przez kkam
-
[B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]
wladi, do b8 tego nie wsadzisz:decayed:
-
Dziwnie mienki pedał po wymianie hamulców i płynu.
No właśnie też czekam na ocieplenie, bo będę wymieniać rozrząd i przednie tarcze.
-
[B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]
Jak będziesz sprzedawać prawy panel to daj znać
-
Dziwnie mienki pedał po wymianie hamulców i płynu.
Nie znam mechaników. Ja wszystko sam ogarniam w aucie, bo mam garaż z kanałem. Jak się zrobi cieplej to możesz podjechać, bo niestety garaż nieogrzewany:kwasny:
-
Dziwnie mienki pedał po wymianie hamulców i płynu.
musisz dobrze odpowietrzyć zaciski. Zaciski 288 ciężko się odpowietrza, najlepiej robić to jak są jeszcze wykręcone. Blokujesz tłoczek i potrząsasz podczas odpowietrzania.
-
Spot Tczew
antonio, a w którym miejscy będzie spot w Tcz?
-
B6 DIVISION
Na glebę z nim ! na wiosne bedzie -30mm jesli podoba ci sie taki wzor felgi to nie lepiej kupic ori DTMy ? Te są ori audi za 1k, więc chyba warto
-
B6 DIVISION
Na glebę z nim ! na wiosne bedzie -30mm
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Musze jeszcze dokładnie sprawdzić jak mocno można wysunąć. Nie będzie problemu z ESP, jak dam inne dystanse z tyłu?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Docelowo ma być dystans 10mm. Tylko, że felgi ida na wymiane, jade na 16 a wracam na 18.
-
B6 DIVISION
Czy taka felga(18 cali) będzie pasować do czarnego sedana b6?
-
B6 DIVISION
Jeżeli masz możliwość to podjedz na geometrie będzie wiadomo co i jak.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Czy felgi 18 z ET 48 wejdą na hamulce 320mm? Teraz mam 16 z ET 42 i chyba jest na styk:kwasny:
-
B6 DIVISION
wladi nie ma tragedii, w jakim stanie są błotniki? nie rozjechały się na boki? nie ma mniejszych szpar przy drzwiach? Jak na błotnikach nie ma śladu to będzie ok:naughty: przymierzasz sie do b8?
-
B6 DIVISION
tez mam takie drzwiczki u siebie, są na stałe połączone z reszta tapicerki
-
Tryb Sport czyli przełaczanie map w sterowniku po guziku:)
a jak z korbami w dieslu awx/avf?
-
Dziwny problem z ESP
zbieżność masz dobrze ustawioną?
-
Fabryczne reflektory wilgotne o co kaman?
sprawdź czy odpowietrzniki w lampie nie są zapchane i czy nie masz nieszczelności przez które może dostawać się wilgoć
-
POMOC Mandat za laser - pomiar inne auto
W laserowych miernikach jest luneta, przez która policjant namierza pojazd. Nawet z 1km potrafią złapać. Z jaką prędkością jechałeś? Jak przekroczyłeś to miej trochę honoru i weż to na klate jak facet,a nie kombinuj.
-
[B6 AVF] Srebrny AVANT 1.9 TDi QUATTRO :)
Ładna baza do modów;)
-
Tryb Sport czyli przełaczanie map w sterowniku po guziku:)
Dzięki już rozumiem. Przełącznik jest podpinany bezpośrednio pod jakiś pin w sterowniku(ustawia tylko stan logiczny wysoki, niski itp)? Czy potrzebne jest jeszcze jakieś urządzenie pomiędzy sterownikiem a przyciskiem?
-
Wymiana soczewki z odbłyśnikiem bixenon Valeo na soczewki z Audi A4 B8
dokładnie, więc zastanawiam się po co niektórzy chcą regenerować.
-
Tryb Sport czyli przełaczanie map w sterowniku po guziku:)
Bardziej chodzi mi o koszt elektroniki, która przepina banki w sterowniku. Przycisk sam bym ogarnął. BTW przepinasz banki automat <-> manual? Jak możesz to napisz na PW jaki byłby koszt zrobienia Launch Control na obecnej mapie + dogranie standardowej mapy(jako opcji po włączeniu przycisku).
-
Tryb Sport czyli przełaczanie map w sterowniku po guziku:)
ile kosztuje taka modyfikacja sterownika?
-
Wymiana soczewki z odbłyśnikiem bixenon Valeo na soczewki z Audi A4 B8
Czy regeneracja jest opłacalna? Koszt jest niewiele większy od soczewek z B8. Jak masz bix to zastanów się nad soczewkami z b8