Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kkam

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kkam

  1. nie pomyliłeś wężyków przy filtrze?
  2. wyciagasz EGR. A potem najzwyczajniej czyścisz albo mechanicznie - wydrapując osad, albo chemicznie mocząc np w nafcie itp
  3. też mam u siebie te czujniki, jakbym miał drugi raz je montować do wolałbym zamontować ultradźwiękowe, ponieważ te elektromagnetyczne mają trochę mały zasięg zaczynają działąć od okolo 60-50 cm
  4. podaj konkretna odpowiedz np 10 żył w jednym kablu to podeśle Ci namiary na sklep gdzie kupisz kabel.
  5. zawsze możesz sprawdzić czy na lewym wahaczu masz czujnik. No i przy każdym odpaleniu auta światła robią ruch dół-góra.
  6. Od biedy może być, ale to jest zwykła skrętka do ethernetu, lepiej poszukaj czegoś dedykowanego do audio, gdzie każda żyła sygnałowa jest w oplocie.
  7. oddajesz samochód do mechanika który zatrzymał się na etapie pegieerów? Na początek sprawdzenie rozrządu, czy jest dobrze ustawiony. Zrób logi.
  8. musisz kupić oring N-909 273 01, koszt kilkanaście zł. Też wymieniałem go jakiś czas temuhttp://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/b6-awx-czarny-sedan-nowe-foty-142289/
  9. filtr ferrytowy na kabel zasilający i oklejenie taśmą aluminiową przetwornicy może pomóc. Tanie HIDy strasznie sieją bo są słąbo ekranowane, dodatkowo nie mają filtrów WCZ
  10. jeżeli cieknie Ci z otworków w EGR to tylko wymiana, natomiast jeżeli cieknie z połączenia EGR <-> kolektor to wymieniasz oring i powinno pomóc. ---------- Post dopisany at 19:17 ---------- Poprzedni post napisany at 19:16 ---------- miałem podobny przypadek, zobacz w moim wątku, u mnie pomoglo czyszczenie i wymiana uszczelek
  11. postaraj się najpierw załatwić sprawę EGR, bo jak dasz nowa plecionkę to i tak za jakiś czas zostanie uszkodzona przez wypalający sie na niej olej. Może wystarczy samo czyszczenie i wymiana oringa na zaworze.
  12. plecionkę masz brudną od oleju, nie ciekni Ci przypadkiem EGR?
  13. oringi Bosha około 45zł na pompkę, do tego trzeba kupić nowe śruby. Czas wymiany 2-3 h
  14. kup tlenek ceru - napewno da rade
  15. zrób logi, to podstawa. Czy przy wymianie pompowtrysków mechanik dał nowe oringi i śruby? Jaki był stan gniazd w głowicy i wałka? W jakim stanie dwumas?
  16. MECHANIZM WYCIERACZEK AUDI A4 B6 B7 CIĘGNA NOWY!! (2623093156) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  17. ramie jest z aluminium, możesz kupić zamiennik całego mechanizmu, koszt około 150zł
  18. Od którego rocznika wychodziły poprawione piece tzn nie dymiące.? Wszystkie b7 mają już poprawione?
  19. dokładnie, w bagażniku po prawej stronie.
  20. dlaczego przy pakiecie s-line nie masz gałki ze skóry? była jakaś przygoda z przodu?
  21. Czyli przygoda nie była poważna, wyreguluj klapę, a szpara zrobi się równa. Przyciemnij szyby, będzie bardzo na +. super autko Jakby wnętrze było czarno to byłby mój ideał
  22. była jakaś przygoda w tył,że klapa nierówno spasowana?
  23. mocno masz wytarty wałek? jaki masz przebieg?
  24. fajna, sprowadzałeś z USA?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.