Treść opublikowana przez kkam
-
[B6 AVF] Sreberko Quattro 1.9TDI 130KM + Chip #SKRADZIONE#
a nie chcesz robić przodu s-line? na srebrnym fajnie wygląda w szczególności jak da się czarne ramki grila
-
[B6 AVF] Sreberko Quattro 1.9TDI 130KM + Chip #SKRADZIONE#
fajna:wink: jakie plany?
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
Mi się fele podobają, co prawda kolor taki sobie, ale zwracają uwage. Co to za b6 była w tle?
-
Czy można żarówki mijania H7 zamontować odwrotnie?
a jak tam stan odbłyśników? mogą być juz troche wypalone i przez to masz słabsze światła
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
teraz to aż chce się wciskać gaz:)
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
jak wrażenia? dlaczego moment tak nisko i max dopiero przy 2400? był problem ze slizgającym się sprzęgłem?
-
Wymiana świec żarowych
próbowałem parkować różnie, ale nie było reguły. Czasem zdarzyło się, że zapalił lepiej. Czasem po 2 sekundach, a czasem nawet kilkanascie sekund kreciłem. Parkowanie, przodem do góry nic nie dawało.
-
[A4 B6] jak zmienić charakterystykę turbiny/silnika
zrób logi dynamiczne i zobaczysz od jakich obrotów turbo wstaje. po przekroczeniu 1900 obrotów czujesz moc bo w tym zakresie jest maksymalny moment obrotowy. Oczywiście moment możesz obnizyc, tzn będzie on wcześniej, ale jest to niezdrowe dla sprzegła i dwumasy. ---------- Post dopisany at 10:59 ---------- Poprzedni post napisany at 10:58 ---------- lag miałbyś wtedy gdyby samochód reagował z opóźnieniem na wciśniecie gazu, np wciskasz gaz i musisz czekac 2 sekundy na reakcje.
-
[A4 B6] jak zmienić charakterystykę turbiny/silnika
awx nie ma laga, i na piątce jadąc 80-90 pali bardzo mało, na tempomacie mozna zejsc do 4.9l
-
Wymiana świec żarowych
To ja miałem identycznie jak Ty zaraz po zakupie auta. Przekręcałem kluczyk, palił na dotyk ale odrazu gasł. Potem jak kręciłem to już nie załapywał. czasem kreciłem nawet 20s. U mnie jak już odpalił było sporo białego dymu. Pomogła wymiana oringów na pompowtryskiwaczach.
-
Wymiana świec żarowych
a jaki masz objaw podczas odpalania? ile sekund musisz krecic? zaraz po odpal;eniu pracuje równo czy trzesie? podczas kręcenia masz wrażenie ze załapuje i chce odpalić?
-
Dioda od alarmu w drzwiach kierowcy
sprawdz kable w wiaze łączącej drzwi z resztą samochodu
-
woda w drzwiach
normalna sytuacja, woda spływa odpływami
-
dylemat po chipie w renomowanym zakladzie
ja jak niedawno robiłem program w tune-up to mi sprawdzili jako pierwsze jaki mam ustawiony kąt. podobno najlepszy jest lekko na minusie. Kiedyś z ciekawości zmieniałem kąt, ustawiełm mocno na + i mocno na -, Było słychać różnicę w pracy silnika, raz pracował miękko a raz twardo, dodatkowo była różnica w spalaniu na postoju
-
Wymiana świec żarowych
dokładnie czerwone to powrót. Pewnie Ci chodzi o czujnik temp paliwa. Jest on na zasilaniu pomiędzy filtrem a pompą.
-
spawac czy kleic dokladke tylnego zderzaka w audi a4 b6 kombi
najważniejsze to abyś nawiercił maly otwór na końcu peknięcia - pęknięcie nie będzie postępowac, podczas drgań itp. Potem wszystko spawasz i nie będzie sladu.
-
Wieksze kola, wieksze tarcze?
miałem podobne podejście jak inni do hamulców, wystarczały mi seryjne. Po kilku rozmowach z Tomkiem, zdecydowałem się na założenie 320/288. Różnica była znacząca ale dalej miałem wątpliwości, do czasu jak nie musiałem gwałtownie hamować jak mi tir wyjechał, zatrzymałem się tuż przed nim. Teraz wiem, że hamulce to była najlepsza inwestycja do auta.
-
Car-PC i Touchscreen w RNS-e
funkcjonalnośc jest taka jaką ma komp, wazne jest to aby miał wyjście RGB, bo wtedy nie trzeba przejsciówki. Ogolnie to wyswietlacz w RNS jest monitorem dla kompa. ekran dotykowy, a własciwie folia jest zamawiana na wymiar. można kupić uniwersalne, ale nie zawsze bedzie pasowac rozmiarem
-
[B6 AVB] Mój czarny Audiczek TDI
fajne fotki, w jakim programie robiłeś hdry?
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
jeżeli masz zdolności manualne to szybko to ogarniesz:)
-
Wymiana świec żarowych
na Twoich zdjęciach nie widać przewodów paliwowych. Aby się najłatwiej do nich dostać to warto zdjąć dolot który idzie nad pompą. Pompa składa się z 2 części - pompy podciśnienia i paliwa. obie pompy są złączone razem. Ta bliżej silnika to pompa podcisnienia.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
jeżeli dam rade urwać się z pracy to też się zjawie
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
tutaj masz opis montażu dokładki s-line do zwykłego zderzaka B6 A4: Ultrasport Lower Front Bumper with Stock Upper
-
Wymiana świec żarowych
przewody zaznaczone przez Ciebie są od podcisnienia, a nie od paliwa. przewody od paliwa znajdziesz najłatwiej idąc od filtra paliwa do pompy. Przewody paliwowe są miękkie i łatwo je scisnąć
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
do przodu na 100% wystarczy sama dokładka, jest trochę rezania ale da się ogarnąć, Tyłu jeszcze nie robiłem, więc się nie wypowiadam. Ale z pierwszych oględzin wygląda, że wystarczy dokładka