Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kkam

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kkam

  1. a nie chcesz robić przodu s-line? na srebrnym fajnie wygląda w szczególności jak da się czarne ramki grila
  2. Mi się fele podobają, co prawda kolor taki sobie, ale zwracają uwage. Co to za b6 była w tle?
  3. a jak tam stan odbłyśników? mogą być juz troche wypalone i przez to masz słabsze światła
  4. teraz to aż chce się wciskać gaz:)
  5. jak wrażenia? dlaczego moment tak nisko i max dopiero przy 2400? był problem ze slizgającym się sprzęgłem?
  6. próbowałem parkować różnie, ale nie było reguły. Czasem zdarzyło się, że zapalił lepiej. Czasem po 2 sekundach, a czasem nawet kilkanascie sekund kreciłem. Parkowanie, przodem do góry nic nie dawało.
  7. zrób logi dynamiczne i zobaczysz od jakich obrotów turbo wstaje. po przekroczeniu 1900 obrotów czujesz moc bo w tym zakresie jest maksymalny moment obrotowy. Oczywiście moment możesz obnizyc, tzn będzie on wcześniej, ale jest to niezdrowe dla sprzegła i dwumasy. ---------- Post dopisany at 10:59 ---------- Poprzedni post napisany at 10:58 ---------- lag miałbyś wtedy gdyby samochód reagował z opóźnieniem na wciśniecie gazu, np wciskasz gaz i musisz czekac 2 sekundy na reakcje.
  8. awx nie ma laga, i na piątce jadąc 80-90 pali bardzo mało, na tempomacie mozna zejsc do 4.9l
  9. To ja miałem identycznie jak Ty zaraz po zakupie auta. Przekręcałem kluczyk, palił na dotyk ale odrazu gasł. Potem jak kręciłem to już nie załapywał. czasem kreciłem nawet 20s. U mnie jak już odpalił było sporo białego dymu. Pomogła wymiana oringów na pompowtryskiwaczach.
  10. a jaki masz objaw podczas odpalania? ile sekund musisz krecic? zaraz po odpal;eniu pracuje równo czy trzesie? podczas kręcenia masz wrażenie ze załapuje i chce odpalić?
  11. sprawdz kable w wiaze łączącej drzwi z resztą samochodu
  12. normalna sytuacja, woda spływa odpływami
  13. ja jak niedawno robiłem program w tune-up to mi sprawdzili jako pierwsze jaki mam ustawiony kąt. podobno najlepszy jest lekko na minusie. Kiedyś z ciekawości zmieniałem kąt, ustawiełm mocno na + i mocno na -, Było słychać różnicę w pracy silnika, raz pracował miękko a raz twardo, dodatkowo była różnica w spalaniu na postoju
  14. dokładnie czerwone to powrót. Pewnie Ci chodzi o czujnik temp paliwa. Jest on na zasilaniu pomiędzy filtrem a pompą.
  15. najważniejsze to abyś nawiercił maly otwór na końcu peknięcia - pęknięcie nie będzie postępowac, podczas drgań itp. Potem wszystko spawasz i nie będzie sladu.
  16. miałem podobne podejście jak inni do hamulców, wystarczały mi seryjne. Po kilku rozmowach z Tomkiem, zdecydowałem się na założenie 320/288. Różnica była znacząca ale dalej miałem wątpliwości, do czasu jak nie musiałem gwałtownie hamować jak mi tir wyjechał, zatrzymałem się tuż przed nim. Teraz wiem, że hamulce to była najlepsza inwestycja do auta.
  17. funkcjonalnośc jest taka jaką ma komp, wazne jest to aby miał wyjście RGB, bo wtedy nie trzeba przejsciówki. Ogolnie to wyswietlacz w RNS jest monitorem dla kompa. ekran dotykowy, a własciwie folia jest zamawiana na wymiar. można kupić uniwersalne, ale nie zawsze bedzie pasowac rozmiarem
  18. fajne fotki, w jakim programie robiłeś hdry?
  19. jeżeli masz zdolności manualne to szybko to ogarniesz:)
  20. na Twoich zdjęciach nie widać przewodów paliwowych. Aby się najłatwiej do nich dostać to warto zdjąć dolot który idzie nad pompą. Pompa składa się z 2 części - pompy podciśnienia i paliwa. obie pompy są złączone razem. Ta bliżej silnika to pompa podcisnienia.
  21. jeżeli dam rade urwać się z pracy to też się zjawie
  22. tutaj masz opis montażu dokładki s-line do zwykłego zderzaka B6 A4: Ultrasport Lower Front Bumper with Stock Upper
  23. przewody zaznaczone przez Ciebie są od podcisnienia, a nie od paliwa. przewody od paliwa znajdziesz najłatwiej idąc od filtra paliwa do pompy. Przewody paliwowe są miękkie i łatwo je scisnąć
  24. do przodu na 100% wystarczy sama dokładka, jest trochę rezania ale da się ogarnąć, Tyłu jeszcze nie robiłem, więc się nie wypowiadam. Ale z pierwszych oględzin wygląda, że wystarczy dokładka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.