Treść opublikowana przez kkam
-
[ALL B6] Antena do radia
podłączyłeś do niej zasilanie?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
na tej aukcji są hamulce 320 mm http://allegro.pl/zwrotnica-mcperson-prawy-audi-a4-b7-2-7tdi-i2027283490.html Zapytaj może sprzeda same zaciski i tarcze. stan bardzo ładny a jeżeli chcesz mieć kompletny zestaw, ładnie pomalowany, odświeżony, z wszystkimi śrubami itp to kup od kolegi devastation, on zna się na rzeczy
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
na zaciski 320 wchodzą alufelgi 16. Sam jeżdżę na 16. Jeżeli masz ori 16, ET w okolicach 42 to felgi wejdą na zaciski. Różnica pomiędzy 312 a 320 jest kolosalna, a różnica w cenie nie jest dużą. Zresztą poczytaj opinie innych osób
-
[INNE] Co po lakierowaniu, dokładki zderzaka
baze jedynie przetrzeć ściereczka antystatyczną żeby zebrac syfy. Musisz postarać się malować w miejscu gdzie mało syfów lata w powietrzu, np w posprzątanym garażu, podłoga zmoczona wodą. Ewentualnie możesz oklei ściany folią malarską. Jeżeli syfy przykryjesz bezbarwnym to już nic z tym nie zrobisz. Dlatego trzeba się starać położyć baze idealnie, jak się nie uda to trzeba poprawić.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
lepiej trochę więcej odłożyć i iść odrazu w 320mm. Jeżeli dobrze poszukasz to znajdziesz komplet 320mm z tarczami i klockami w dobrym stanie za 600 - 700zł. Ja trafiłem mega okazje i kupiłem komplet za 500zł. Wystarczy trochę posiedzieć na allegro i podzwonić do ludzi, którzy sprzedają zwrotnice itp. Nie wszyscy mają wystawione hamulce na allegro
-
[B6 AWX] Kilka godzin postoi i jest problem z odpaleniem.Bez różnicy czy mróz czy ciepło
komplet naprawczy dla jednej pompki to około 40zł, za robociznę płaciłem chyba 150 zł
-
[B6 AWX] Kilka godzin postoi i jest problem z odpaleniem.Bez różnicy czy mróz czy ciepło
tak jak kolega wyżej napisał, ja również obstawiam uszczelniacze PD. Miałem u siebie identyczne objawy. Był problem z odpaleniem, dodatkowo po odpaleniu było dużo białego dymu. Problem pojawiał się zawsze jak postał dłużej niż kilka godzin. Po wymianie oringów wszystko jest ok.
-
[INNE] Co po lakierowaniu, dokładki zderzaka
pewnie chodzi Ci o bazę... bazy niczym nie ruszasz, odrazu dajesz bezbarwny mokro na mokro. Polerka na koniec.
-
Zamienniki listw drzwiowych S4 S LINE
główny problem to nie malowanie, a jakość tego laminatu. listwy są krzywe, nie pasują. Jak reklamowałem swoje listwy to musiałem zrobić szczegółowe zdjęcia, bo koleś się wypierał ze powinny być ok. A jak już się przyznał i powiedział, że zwróci mi kasę to porozmawiałem z nim na temat laminatu. Mówił, że to wina kiepskich form Wie, że ma kiepskie formy, listwy są krzywe a pomimo tego cały czas to sprzedaje.
-
[INNE] Źle pomalowany element
po polerce najlepiej nie jeździj na myjnie automatyczne, to one najbardziej rysują lakier.
-
Oszuści za allegro ... Co im to daje ??
mu chodzi o zdobycie Twojego zaufania, chce być jak najbardziej wiarygodny. W takich sytuacjach najlepiej poprosić o adres i napisać, że brat, kuzyn, ktokolwiek mieszka blisko i przyjedzie zobaczyć auto.
-
Oszuści za allegro ... Co im to daje ??
zasadnicze pytanie: Czy chcesz od niego kupić samochód? Czy też się z nim bawisz?
-
[INNE] Źle pomalowany element
polerka ściera kilka um lakieru, ryski giną. Po kilku myciach może zejść wosk, ryski się nie pojawią pod warunkiem że nie zrobisz nowych podczas mycia itp...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
też tak raz miałem, dlatego teraz wole zapytać :gwizdanie:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Właśnie, zdecydujcie się Jakiegoś grilla robimy jutro?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
jutro zlot standardowo o 18? mam tydzień chorobowego to wkońcu uda się wpaść
-
[B5 AEB] Pływanie auta...
ja miałem podobne objawy, ale w b6. Po ustawieniu zbieżności było lepiej, potem wymieniłem z tyłu amortyzatory. Tył przestał pływać, ale za to przód zaczął. Po wymianie przednich amortyzatorów jest ok.
-
[B6 AWX] A4 B6 Kilka pytań , jaki silnik , kontrolki , olej , termostat itp.
porażka z tym klejem
-
[B6 AWX] A4 B6 Kilka pytań , jaki silnik , kontrolki , olej , termostat itp.
odważny jesteś ja swojego kilka godzin sprawdzałem, a i tak pare rzeczy dopiero poźniej wyszło na jaw.
-
[B6 AWX] A4 B6 Kilka pytań , jaki silnik , kontrolki , olej , termostat itp.
jak kupowałeś autko to nie byłeś z nim u diagnosty?
-
[B6 AWX] A4 B6 Kilka pytań , jaki silnik , kontrolki , olej , termostat itp.
Sprawdz wiskozę, po twoich objawach wynika że mozesz miec walnięte łożysko na wiskozie[br]Dopisany: 23 Styczeń 2012, 10:30_________________________________________________ w B6 komputer nie pokazuje spalania na postoju, jak staniesz to pokazuje ostatnie wskazanie spalania podczas normalnej jazdy, spalanie na postoju można sprawdzić vagiem
-
[ALL B7] Daszki przeciwsłoneczne, tapicerka s line, podłączenie...?
Wszystko jest ok.
-
[ALL] Clone RNS-E ???
a czy taki sprzęt będzie kompatybilny z kierownicą multifunkcyjną?
-
Jakie postojówki do xenonów Audi?
ważny jest sumaryczny pobór prądu, niewiem ile moje diody brały, ale rezystor łatwo dobrać metodą prób i błędów.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
powoli zaczyna mnie już wkurzać ta duża kierownica multifunkcyjna z b6. myślę nad inna kierownicą, tylko że rolki nie będą mi działać, będę musiał navi zmienić, a to już spory koszt