Treść opublikowana przez PAWEL69
-
[B5 AFN] Prośba o ocenę logów
Witam Koleżanko Czy log robiłaś na drugim biegu Jeżeli tak to Moje przypuszczenia i sugestie się potwierdzają No chyba jednak nie Pozdrawiam serdecznie Paweł Dla pewności zrób jeszcze to o co prosił Patryk log grupy 010 tylko na zapłonie z wciśniętym pedałem gazu do oporu( nie uruchamiaj silnika log grupy 010 dynamiczny tylko ustaw manetkę wybieraka w poz.2 wcisnij pedał do podłogi
-
Spoty Olsztyńskie
- Spoty Olsztyńskie
Simka No a za co mam się gniewać...bez urazy z tym dębem to był żart Pozdro wszystkim i miłego dnia- [B5 AFN] Prośba o ocenę logów
Ja myślę że nie osiągnie 100% dopuki nie pokręci śrubką automaty tak mają :> Pozdrawiam Paweł Dla wiedzy koleżanki skrzynia AG4 a taką posiadasz,wpinasz 2 na wybieraku i nie ma możliwości żeby skrzynia wbiła 3 Zapnij 2 i pedał w podłogę od samego dołu takie logi coś powiedzą. normalny objaw,jak ustawisz pod 60 będzie jeszcze głośniej- [ALL B5] Sygnał z czujnika abs
ABS blok 001- Spoty Olsztyńskie
Dlaczego niestety klocki chyba dębowe Pozdro wszystkim- Spoty Olsztyńskie
siema z wieczora- Spoty Olsztyńskie
Amen Witam wszystkich- [B6 AWX] Prośba o ocene logów przed kupnem tej B6
Na początek kąt synchro.do ustawienia blok 004 ostatnia kolumna powinna być jak najbliższa 0.0 Po tym zabiegu zrób statyczne 004 018 023 dynamiczne 018 023 Te odnośnie telepki Progam ocenimy po kpl dynamicznycz. Wg. Mnie po kpl. dynamicznych turbulum będzie żyło ponieważ nie ma tragedii Pozdrawiam Paweł- [INNE] Prośba o ocenę logów brak mocy 1,9tdi
Witam Osobiście szukałbym w zasilaniu lub w rozpiętych kościach Na początek sprawdż kabelkologie bezpieczniki wygląda na brak zasilania na poszzczególnych odbiornikach. Pozdrawiam Paweł- Spoty Olsztyńskie
No siemka troche póżno nie- [B6 AWX] Błąd 17965 -notlauf (walcze z nim kilka miesięcy) Proszę o analizę logów
No i znowu się pomylłem... za dużo tego P.S. Przemku sory za OT- [B6 AWX] Błąd 17965 -notlauf (walcze z nim kilka miesięcy) Proszę o analizę logów
Witaj Sprawdż czujnik ciśnienia doładowania G71 http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=45015.0 pozycja nr.5 Pozdrawiam Paweł- [INNE] Prośba o sprawdzenie logów
Ozywiście Rozrząd zrobioony OK. I tu pytanie ,czy został wymieniony napinacz ? tzw. granat Poczekajmy na wypowiedż Przemka- [INNE] AFN SEAT Alhambra - prośba o sprawdzenie logów
No chyba że to automat W statycznych kąt początku wtrysku do poprawy,to może być przyczyną spalin gryzących w oczy ;( Pozdrawiam Paweł- [B6 AWX] Prośba o analizę logów
Przemku pomijając wypowiedż kolegi To wszystko zostało wykonane zgodnie ze sztuką... pompki,nowe uszczelki śruby reg.itp Przejechane ma ..........nie do sprawdzenia Pozdrawiam Paweł- Spoty Olsztyńskie
ty wariacie.....- Spoty Olsztyńskie
Możliwe że ma racje Klima kapie z reguły w okolicach koła prawego podjedz oblukamy... Michaś furka gotowa- Spoty Olsztyńskie
Dzień doberek wszystkim- Spoty Olsztyńskie
I nie chwaląc się Jam to zaczął- Spoty Olsztyńskie
Dzień dobry chyba dzisiaj przyspałem- Spoty Olsztyńskie
Wtsałem o 5 nie meldowałem się bo córcia na wakacje do babci zabrała laptopa Kiedyś na wakacjach bawiliśmy się w wojne na skandzie ,a teraz dzieciaki tylko w sieci siedzą- Spoty Olsztyńskie
Dzień dobry Karolu ja żyję nawet już w pracy :gwizdanie: Wstawać do roboty wiara tak rano to chyba z zaspania śruby w prawo odkręcasz Cześć Marku No niestety nie w prawo To dzisiaj jest spot piwny....o kturej i gdzie kto będzie?- [ALL B5] A4 b5 2001 kilka zapytań
Witaj Wklej dokładnie kod i opis błędu z silnika i ABS ...pomożemy Dodaj screna z okna głównego ABSu tam gdzie jest soft coding Pozdrawiam Paweł- Spoty Olsztyńskie
Dzień dobry Karolu ja żyję nawet już w pracy :gwizdanie: Wstawać do roboty wiara - Spoty Olsztyńskie