Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukasz_mk2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukasz_mk2

  1. o jakiej mazdzie ewentualnie myślicie?? W pracy jeżdżę czasem CX-3 - całkiem przyjemne auto, póki co auto ma 4 lata i przebieg 76kkm i żadnych awarii na koncie
  2. Dziś w Krakowie tankowałem pb95 na BP po 6.86zł
  3. w Krakowie na tym samym Lotosie o którym pisałem parę postów wyżej dziś dizel po 6.99zł
  4. W Krakowie na Lotosie wczoraj z rana ON po 6.50zł, a wieczorem koło godz. 19 już po 6,70zł. Myślę że na pewno trzeba się przygotować na ceny sporo ponad 7zł. Myślę jednak, że jakoś to wszyscy przeżyjemy, gorzej z tym co się dzieje za naszą granicą.
  5. Jak masz lędżwie to musisz tylko wymienić bezpiecznik z 15A na 30A
  6. raczej nie ma możliwości "zaprogramowania" radia w taki sposób, aby nie gasło po wyciągnięciu kluczyka - to wszystko zależy od podłączenia zasilania i CAN. Możesz jeszcze zrobić taki test: włącz radio na zapłonie, następnie wyłącz zapłon, wyjmij kluczyk i siedząc w środku zamknij auto z pilota i odczekaj w aucie, aż zgaśnie przycisk od awaryjnych (chwile to trwa), ale zgaszony przycisk awaryjnych oznacza uśpienie szyny CAN i raczej wszystkie odbiorniki powinny się wyłączyć - zobacz jak to wygląda u Ciebie
  7. wystarczy samo zasilanie oraz "masa", w oryginale jest jeszcze bezpiecznik termiczny na kablu zasilającym. Ty możesz np. założyć bezpiecznik na kablu ( w oryginale jest chyba 30A) i podłączyć to wszystko do szyny zasilającej nad nogami kierowcy. Grubość kabla zasilającego 2,5mm
  8. pochwal się i zrób zdjęcia
  9. wymiana radia to 5 minut roboty z przerwą na fajkę, a "kodowanie" to tylko zmiana VIN'u, choć nie jest to konieczne. Jak nie zmienisz nr VIN w radiu to po prostu po każdym odłączeniu akumulatora radio będzie prosiło o PIN, a jak zmienisz VIN w radiu to PIN wpisujesz tylko raz i masz z nim spokój po odłączeniu akumulatora. Więc jak masz inne radio na podmiankę to go podmień i sprawdź czy "nowe" radio "kradnie prąd"
  10. sprawdź czy nie masz wody w czujniku, miałem u siebie podobnie - błąd wyskakiwał sporadycznie. Po zaglądnięciu pod auto wydawało się wszystko ok, bo czujnik był brudny i nie widziałem co dzieje się "w środku". W końcu przy wolnym weekendzie zdemontowałem go, przetarłem trochę obudowę i ujrzałem taki widok (te czarne przebarwienie na obudowie to woda):
  11. Kolego takie pytanie, czy jak zamontowałeś moduł z prawych drzwi do lewych to ten z lewych podłączyłeś do prawych?? Jak dokładałem elektrykę na tył i podłączyłem tylko jedną stronę to też miałem problemy z działaniem szyb i ogólnie oświetleniem, dopiero po założeniu kompletu wszystko zaczęło działać.
  12. Kolego tu masz pin-out radia: Audi (2004-2008) Symphony II Head Units pinout diagram @ pinoutguide.com PINOUTGUIDE.COM Podłączałeś się VCDS'em pod zegary - są odpowiednio zakodowane; tu o tym poczytasz: I jak możesz to popraw swojego posta, bo nie da się tego czytać
  13. To jedź i oglądaj, a potem daj znać jak poszło, bo jak sprzedający bez oglądania mówi o problemach to znaczy, że pewnie coś jeszcze wyjdzie przy oględzinach
  14. Raczej błahostka, być może wystarczy wymienić panel klimatyzacji (problem z elektroniką panelu) za 150zł, ale poczekaj jeszcze na wypowiedź innych. Jeszcze kwesta ceny tego B6 i co oprócz tego mu dolega.
  15. brak informacji z radia na FIS'ie jest zapewne spowodowany brakiem podłączenia kabli CAN-H i CAN-L, a tu masz temat: Co do zmieniarki to masz niezły bajzel za radiem w kablach - musisz dojść z nim do ładu i składu, niestety na odległość ciężko coś doradzić, na radiu masz na pewno rozpiskę tzw. pin-out i musisz sam to obadać co jest gdzie podłączone. Musisz tez znaleźć drugi koniec kabli które są teraz odcięte, być może oryginalnie nie było tam radio Symphony tylko jakieś inne i dlatego jest jak jest - poprostu ktoś niechlujnie zrobił przeróbkę. Co do pilota to sprawdź jaki masz moduł komfortu i przeglądnij pierwszy post z tego tematu - piszą w nim jaki potrzebujesz pilot: Co do tylnej wycieraczki to zapewne jej silniczek został zalany i trzeba go wymienić - częsta przypadłość w B6/B7
  16. wina może też leżeć po stronie mikrostyku w zamku - jest sporo tematów na ten temat
  17. Nawet jakby nie było fotki napisał bym to samo. Dany reflektor dostaje homologację na dane źródło światła, w tym wypadku jest to zwykła żarówka,a nie żarówka LED. Myślisz że firmy płacą sporą kasę za uzyskanie homologacji tylko po to by się nią chwalić??
  18. Nie chciał bym cię spotkać na drodze jadącego z naprzeciwka z takimi ledami w światłach mijania - nie dość że w deszczową noc nie będziesz nic widział to jeszcze będziesz wszystkich oślepiał
  19. Od siebie dodam że jak błąd się pojawił raz to pewnie zaraz znowu wyskoczy, a winy jest czujnik kąta skrętu, jego wymiana to około 30 min łącznie z kalibracją. Koszt to pewnie koło 50zl
  20. U mnie pakiet s-line zew leży już cały w piwnicy, ale do tego doszło mi jeszcze "niefortunnie" pdc przód+tył i nie ma kiedy tego założyć, bo ostatnio dorobiłem się potomka i na auto brakuje czasu.
  21. u mnie większe hamulce to po prostu wymiana części eksploatacyjnych, bo stare zaciski się zużyły, więc trzeba było zainstalować nowe
  22. u mnie w domu też oboje z żoną pracujemy i mamy dwa auta. Ja mam swoje audi, a żona miała skodę fabię do której coś czasem trzeba było dołożyć, ale było to auto w rodzinie od nowości i nie generowała jakiś strasznych kosztów, jednak jak co jakiś czas trzeba było dołożyć 500zł to był lament, że wkładamy w "starego trupa"(skoda z 2008r.). Sprzedaliśmy skodę i kupiliśmy nowy samochód w leasing. Teraz trzeba "wkładać" w niego 1000zł na miesiąc, ale jest spokój z dokładaniem do "starego trupa" Natomiast jak dokładam do audi to nie robi problemów, bo wie, że to moje hobby.
  23. kiedyś ktoś się wypowiadał gdzieś, że te grile robione na zamówienie (gość się ogłasza na olx i na allegro) są podobno słabo/mało starannie wykonane, ale to tylko wiem z opowieści. Jak ja zastanawiałem się nad jego kupnem do zderzaka sline (gość robi też do sline) to znalazłem gdzieś te opinie na temat jego roboty i zdecydowałem się na samodzielna robotę.
  24. całkiem spoko to wygląda, jednak u mnie w piwnicy czeka już zderzak sline i docinam środkowa kratkę z golfa VI GTI

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.