Treść opublikowana przez Lukasz_mk2
-
Naprawa czujnika od samopoziomowania świateł
Temat stary, ale może ktoś coś podpowie. Przestało działać samopoziomowanie, kupiłem nowy czujnik i jest git. Powodem problemu była wtyczka która nie miała gumowej uszczelki i woda przez odpowietrznik czujnika lała się do środka. Stary czujnik rozebrałem i w środku wygląda ok, powodem jego braku działania pewnie była woda (z czujnikiem zadziałałem szybko więc pewnie nie zdarzył skorodować). I teraz pytanie, czy jestem jakoś w stanie sprawdzić stary czujnik "na stole" tzn. np podać napięcie na któryś z pinów i mierzyć jak się ono zmienia jednocześnie kręcąc ramieniem??
-
[B6] Szary Avant / Prawie wszystko mający ALTek ? :)
myślałem o tym, ale jednak wole mieć górę od sline, bo dolna dokładka się dużo lepiej trzyma, a co do wiercenia to można pooglądać sporo filmików jak ludzie wiercą w zderzakach i myślę, że nie będzie to takie trudne.
-
[B6] Szary Avant / Prawie wszystko mający ALTek ? :)
nie myślałeś o dołożeniu PDC do przedniego zderzaka??? Jestem obecnie na tym samym etapie co ty, tzn sline zew. i planuje wiercić dziury pod PDC w przednim zderzaku - kupno zderzaka na przód pod spryski + PDC graniczy z cudem, a jak już się znajdzie to cena kosmos. Przed malowaniem można to zrobić bez problemu. Jak już wymalujesz graty to daj znać ile Cię to kosztowało - też mnie to czeka.
-
Aktualizacja daty i czasu
kolego jak na mój gust to ten komunikat nie ma nic wspólnego z datą i godziną. Komunikat "language data not complete" znaczy mniej więcej co "dane języka niekompletne" - robiłeś ostatnio jakieś spolszczenie lub kombinowałeś coś ze zmianą języka?? A druga sprawa to tutaj nikt nie pomaga za kasę, bo po to jest te forum, aby pomagać sobie w miarę bezinteresownie - po prostu nikt pewnie się jeszcze nie spotkał z takim problemem i dlatego nie ma żadnej odpowiedzi na twój post
-
Niedoładowany akumulator.
Ile cię to kosztowało??
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
ok, już wiem, że tak
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
Panowie czy wiązka o numerze 8E0 971 095 S jest wiązką zderzaka przedniego z opcją PDC??
-
Światła przestrzeni nóg wewnątrz
tu masz wszystko o MK: generalnie jeśli chodzi o podświetlenie pod nogami to moduł komfortu podaje masę na odpowiednie światełko/lampkę, a + jest stały
-
Pilot centralnego zamka przestał działać
Masz się łączyć z modułem komfortu
-
Pilot centralnego zamka przestał działać
Jakiego masz vcds'a?? Z jakim modułem się łączysz??
-
Niedoładowany akumulator.
Miałem identyczna sytuację, nie kupuj używanego alternatora tylko oddaj swój na wymianę szczotek - mnie to kosztowało 150zl i teraz spokój. A z używką to nic nie wiadomo
-
Elektryka szaleje
z tego co wiem to MCE nie ma swojego bezpiecznika - jak byś odłączył MCE to przestanie chyba działać wszystko, ale poczekaj, aż wypowiedzą się mądrzejsi ode mnie
-
Czujniki parkowania z a4 b7 do a4 b6
Może jest tak jak piszesz, ale z drugiej strony to tylko czujnik ultradźwiękowy, który w produkcji kosztuje grosze
-
Elektryka szaleje
Tak, pisałem o MCE czyli module pod kierownicą. Za modułem znajdziesz grube czerwone kable przykręcone śrubkami być może tam coś się poluzowało
-
Czujniki parkowania z a4 b7 do a4 b6
obecnie się przymierzam do montażu PDC przód + tył i chyba będę kupował tu: CZUJNIK PARKOWANIA PDC NUMER OE: 4B0 919 275 B Tarnów - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz CZUJNIK PARKOWANIA PDC NUMER OE: 4B0 919 275 B z Tarnów na Allegro.pl, za 25,99 zł w kategorii Układ elektryczny, zapłon - Czujniki. Opinie i recenzje czy warto kupić ofertę id: 8675955981... koszt niewielki a 38 pozytywnych opinii
-
Elektryka szaleje
To mi bardziej pasuje na mce a nie Mk.
-
Elektryka szaleje
A co pokazuje vcds??
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
Czyli pierw muszę kupić czujniki, a później jakąś otwornice
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
Zdjęcia nie widać
-
Pilot centralnego zamka przestał działać
Próbowałeś metody: 1. Wsadzić kluczyk do stacyjki i włączyć zapłon 2. Wcisnąć na kluczyku "zamknij" następnie "otwórz" 3. Wyłączyć zapłon i wyjść kluczyk ?? Jeśli to nie pomoże to zostaje tylko vcds
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
To jaką otwornice najlepiej kupić??
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
Panowie przykładam się do montażu zderzaka sline do przodu, mam u siebie ksenony. Niestety ciężko znaleźć zderzak sline pod ksenony + PDC, a jak już się znajdzie to cena jest zaporowa. Kupiłem więc zderzak tylko pod ksenon, a dziury pod czujniki PDC bym chciał wiercić. Czy ktoś może korzystał z takiego sprzętu do wiercenia? Jeśli tak to czy się sprawdza: WYCINAK ŚRUBOWY Ø 22 MM POD CZUJNIK COFANIA Łomianki - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz WYCINAK ŚRUBOWY Ø 22 MM POD CZUJNIK COFANIA z Łomianki na Allegro.pl, za 68,88 zł w kategorii {Narzędzia i sprzęt warsztatowy} - {Blacharstwo i lakiernictwo}. Opinie i recenzje czy... dodatkowo kupiłbym takie koszyczki: 4x UCHWYT CZUJNIKA PARKOWANIA PDC OPEL SEAT SKODA Gorzów Wlkp. - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz 4x UCHWYT CZUJNIKA PARKOWANIA PDC OPEL SEAT SKODA z Gorzów Wlkp. na Allegro.pl, za 78,90 zł w kategorii {Wyposażenie i akcesoria samochodowe} - {Czujniki i kamery... Dodatkowo myślę o kupnie takich czujników (na przód oraz na tył - obecnie nie mam w ogóle PDC) - opinię są OK: CZUJNIK PARKOWANIA PDC NUMER OE: 4B0 919 275 B Tarnów - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz CZUJNIK PARKOWANIA PDC NUMER OE: 4B0 919 275 B z Tarnów na Allegro.pl, za 25,99 zł w kategorii {Układ elektryczny, zapłon} - {Czujniki}. Opinie i recenzje czy warto kupić ofertę id: 8675955981...
-
Problem z wskażnikami i sygnalizacją czujników.
sprawdzałeś stan akumulatora??
-
Nisko świecące reflektory przód
posiadasz już te lampy i chcesz z z nich zdemontować szkła? Bo jeśli nie, to na aledrogo można kupić same szkła do reflektorów a4 b7
-
Nisko świecące reflektory przód
przeglądam forum na komórce i nie widzę profilu , przepraszam za zamieszanie