Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukasz_mk2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukasz_mk2

  1. Lukasz_mk2 odpowiedział(a) na Merdoock temat w Audi A4 B6
    nie ma takiej możliwości. Takie rozwiązanie było w audi 80 - wymiana poszycia zajmowała 10 min. W B6 trzeba demontować całe drzwi - ostatnio robiłem to u siebie - drzwi dzielą się na poszycie (strona wew zgrzana ze stroną zew.) i ramkę - cokolwiek nie chciał byś zrobić musisz targać tapicerkę
  2. kolego możesz napisać co to za pakiet naprawczy kupowałeś?? Bo jak ja chciałem kupić piny w ASO (zabieram się powoli za montaż biksów) to za 2szt. jakichkolwiek pinów chcieli po 7zł.
  3. a co mają robić ....... długi weekend ja np. w długi weekend robie obrazki
  4. Jak jest jasno to nic nie powinno się świecić, a co do drugiej czesci pytania tego raczej nie uda się zaświecić halogenów ani innych świateł przez same mostkowanie pinów. Najlepiej kup moduł drl i zrób "światła dzienne" z długich (30% ich mocy) Pozdrawiam, Łukasz
  5. Jeśli mogę coś doradzić to drzwi szukaj raczej w kolorze - nie ma co tego malować, bo jest znacznie drożej. Ja np. ostatnio zmieniłem drzwi przednie, które kupiłem pod mój kolor w idealnym stanie za 200zł ( kolor LY7W). Ważne tylko by drzwi były w oryginalnym lakierze, bo wtedy nie będzie problemu z odcieniem koloru - no chyba, że sąsiednie elementy były już malowane.Jeśli chodzi o błotniki przednie to też raczej lepiej kupić w kolorze (nowe zamienniki) z jednego z linków, które powtarzają się w tym temacie. Pozdrawiam, Łukasz
  6. o coś takiego Ci chodzi: http://wheretobe.co/audi-rns-d-wiring-diagram/ ???????
  7. @D4NTE udało Ci się z kimś mądrym o tych lusterkach pogadać???
  8. Ktoś napewno będzie Pozdrawiam, Łukasz
  9. W tym temacie to ci nie pomogę, ale może to nie dioda się spaliła tylko ścieżka. Rozbierz licznik i zbadaj temat. Pozdrawiam, Łukasz
  10. jak wyciągniesz licznik na stół to wszystkiego się dowiesz, generalnie prosta sprawa - parę torksów i zwolnienie zaczepów
  11. musisz najlepiej wyciągnąć całą wiązkę z drzwi na stół i to dobrze polutować. Choć najlepszym rozwiązaniem było by znaleźć gdzieś taką wiązkę nie popękaną, bo jak polutujesz kable to prędzej czy później miejsce lutowań się też połamie i robota od nowa. Ja u siebie jak to naprawiałem to znalazłem gdzieś na szrocie wiązkę z tylnych drzwi (bo z przednich to raczej wszystkie są kiepskie), w przednich drzwiach poprzerywane kable poucinałem w środku drzwi (nie przy samym gnieździe tylko dużo głębiej) i wyciągałem piny z kablami z wiązki tylnych drzwi i lutowałem przekładając je do wiązki z przednich drzwi.
  12. z pulsem to nie ma problemu, mi natomiast chodzi o ciśnienie - nie wiem w ogóle czy takie smartwach'e są dostępne, dlatego pytam.
  13. Witam, Panie/Panowie, czy ktoś z was korzysta może z smartwach'a, który na bieżąco monitoruje ciśnienie oraz puls i zapisuje je w taki sposób, żeby można pobierać te pomiary (przez np. BT na telefon bądź komputer) powiedzmy raz na dzień w formie jakiegoś wykresu lub tabeli. Na rynku jest niby tego trochę, ale nie znam się na tej technologi i chciałbym poczytać opinie ludzi, którzy z takiego cudu techniki korzystają. PS. Biorę też pod rozwagę smartwatch'a + jakąś opaskę na ramię.
  14. w sumie to jeżdżę już tydzień i jakoś mi to nie przeszkadza - przynajmniej nie odczuwam żadnej różnicy, szumu też nie słyszę
  15. a czy brak tej uszczelki może być powodem "czegoś złego"?? Bo teraz to już mam pozamiatane i samej uszczelki nie kupie.
  16. Panowie mam pytanie trochę z innej beczki, a mianowicie jakiś czas temu dostałem kamieniem w krawędź dachu nad przednią szybą i po czasie pojawiła się tam ruda, więc oddałem auto do lakiernika. Lakiernik wyciął szybę i ładnie wymalował rant, ale mówił, że nie da rady wyciąć szyby w taki sposób, aby nie ucierpiała górna uszczelka i obecnie mam założoną szybę bez tej uszczelki. Czy ta uszczelka spełnia jakąś ważną rolę, czy tylko jest tam by szyba ładnie zgrywała się z dachem??
  17. Również dziękuję za super weekend. Byłem po raz pierwszy i na pewno nie ostatni. Wielkie ukłony w stronę organizatorów. Pozdrawiam, Łukasz
  18. tutaj pewnie nie, ale napisz w dziale "Kupię"
  19. U mnie po naprawdę delikatnym wciśnięciu gazu drgawki ustawały. Ile to było % to nie wiem, ale wskazówka obrotomierza prawie w ogóle nie drgneła. Najlepiej to ściągnąć pokrywę zaworów i sprawdzić wałek organoleptyczne - nic to nie kosztuje, a może coś wyjaśnić. Pozdrawiam, Łukasz
  20. U mnie był dokładnie ten sam problem i po wymianie wałka rozrządu jest git. Wałek się wyciera - jest o tym dłuuuugi temat na forum - warto poczytać Pozdrawiam, Łukasz
  21. Ok, dzięki Pablo, podjadę popytać co i jak Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  22. Panowie gdzie w nowej hucie warto jechać na zbieżność (wymieniałem końcówkę drążka)?? Pozdrawiam, Łukasz
  23. U mnie przegląd trwał 15min max Pozdrawiam, Łukasz
  24. też byłem na "nowym przeglądzie" w zeszłym tygodniu i wg mnie nic się nie zmieniło, a na SKP w której byłem widzieli mnie pierwszy raz, więc znajomości żadnych nie miałem. Co do badania spalin to diagnosta kazał przegazować auto dwa razy pod 3tys. obr/min. i tyle - auto nie puściło bąka i przegląd podbity.
  25. raczej lampa nie ma nic do rns, ale co do rns jak nie ma info na fisie i podświetlenie nie działa to na 99% problem z podłączeniem can'ów - wyjmij radio i zobacz czy żaden z kabli się nie wypiął, bądź czy nie jest gdzieś przełamany. Co do lampy to pewnie brakuje jej masy i tu musisz sprawdzić punkty masy - była gdzieś na forum rozpiska tych punktów dla modelu b6/b7, ale to już musisz przeszukać forum

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.