Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukasz_mk2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukasz_mk2

  1. chyba zmieniarka cyfrowa mp3 Yatour da sobie z tym radę, mam taką i jest tam wejście mini jack (nigdy z niego nie korzystałem - używam tylko karty SD)
  2. a czy razem z błędem 1539 nie pojawia się błąd 1537?? Wiki ross-tech pisze o tym tak: http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/01539 http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/01537
  3. jeden z czujników nie działa i ten ciągły pisk informuje o błędzie parktronika. Podłącz auto pod VAG'a i sprawdź, który czujnik padł.
  4. radio nie jest powiązane z drzwiami. W drzwiach to problem leży w przetartych kablach między drzwiami a budą na 99%. Co do radia te pewnie RNS był dokładany i jest źle podłączony - tu pomoże przeglądnięcie tematu montażu RNS'a, a dokładnie podłączenie CAN'ów
  5. najłatwiej to by było wysłać mu maila z przelewami, bo teraz chłop od mojej głupoty też zgłupieje Hugo jak możesz to podaj mi jego maila na PW - wyśle potwierdzenia wpłaty
  6. są kolory, ale przez Tapatalka ich nie widać - musisz przeglądać forum przez www
  7. mam pytanie - 28.02.2018 dokonałem dopłaty do zaliczki, a dalej na liście widnieje jakbym wpłacił tylko zaliczkę - OCB?? (dopłata poszła na to samo konto co zaliczka) 77. Lukasz_mk2 + Paulina OK, ale ja głupi jestem i nie umiem dodawać - soryyyyyyy - poszła dodatkowa kasa
  8. będziesz je jeszcze jakoś zabezpieczał od wewnętrznej strony??
  9. kolego twój kolor to LY7W?? Jeśli tak to czekam z niecierpliwością na twoją relacje ze spasowania tego koloru.
  10. ubezpieczenie szyb to całkiem odrębne ubezpieczenie niezależne od innych i możesz je wykupić w prawie każdym TU
  11. Kerczi a ta twoja łaosiem nie spełnia norm euro6?? Wydaje mi się że spełnia więc nie masz się co martwić. W razie "w" mój brat ma audi 80 benzyna i pewnie chętnie się zamieni z jakąś małą dopłatą z twojej strony Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  12. u nas to przejście z samochodów ON, PB na elektryki to jak wpadanie z deszczu pod rynnę, bo albo będą kopcić auta, albo elektrownie z których prąd jest w zasadzie w większości z węgla. Nie mówiąc o tym, że nasza infrastruktura elektryczna nie jest przystosowana do zwiększenia obciążenia, które by w tym przypadku wzrosło ogromnie.
  13. a wiązka drzwi kierowcy <-> buda sprawdzona??? Czy aby na pewno nie ma błędów w MK??
  14. z wynajmem we Wrocławiu na pewno nie będziesz miał problemu i myślę, że będzie to na pewno lepsze wyjście, choć mieszkanie będzie pewnie droższe i to pewne ze 2 razy. Druga sprawa to jeśli chodzi o te mieszkanie oddalone 30km od Wrocławia, czy jego posiadanie da Ci jakieś wymierne korzyści w przyszłości, czy np. twoje dzieci będą chciały tam np. mieszkać - ja osobiście nie wyobrażam sobie mieszkać 30km od Krakowa, w którym obecnie mieszkam i dojeżdżać do pracy dzień w dzień po 30km w jedną stronę. Fakt utrzymanie mieszkania i życie będzie w takim mieście dużo tańsze, ale inne koszty np. dojazdy do pracy będą niwelować te "zyski" praktycznie do zera - i byle tylko do zera.
  15. wszystko zależy czy te miasto z 15tys mieszkańców jest gdzieś blisko większego miasta i jest tzw. "sypialnią" dla niego, bo jeśli nie, to raczej ciężko będzie Ci je wynająć za jakąś ludzką kwotę. Mam znajomego, który też ma mieszkanie w takim małym mieście i w zasadzie to co bierze za wynajem starcza mi na bieżące naprawy wynikające z zamieszkana najmujących (bierze 500zł + media), jak wystawił za 800zł to przez 3 czy 4 miesiące mieszkanie stało puste.
  16. pierwszy raz spotykam się z umową najmu na 10 lat - umowa najmu okazjonalnego daje możliwość zawarcie jej na okres maksymalnie 10lat, ale raczej jest podpisywana na znacznie krótszy okres - 1 - 2 lat. Poczytaj sobie np ten artykuł: https://poradnikprzedsiebiorcy.pl/-umowa-najmu-okazjonalnego
  17. nie masz się raczej czego obawiać przy takiej umowie, jak to nie jakaś tajemnica to treść tej umowy możesz przedstawić na forum (jak nie całą umowę to tylko te paragrafy, które Cię w niej niepokoją). Ale z doświadczenia wiem, że raczej nic Ci nie grozi w związku z podpisaniem umowy najmu okazjonalnego, a miałem doświadczenie ze zwykłą umową najmu i właściciel miał niemałą przeprawę, żeby wyrzucić najmujących z mieszkania mimo tego, że nie płacili czynszu, ba nawet wymienili zamki w drzwiach i mieli wynajmującego głęboko w d..pie.
  18. Lukasz_mk2 odpowiedział(a) na Szatył temat w Audi A4 B6
    a "mierzyłeś" styki w lampie miernikiem podczas gdy wyświetlany jest komunikat o braku światła. Być może coś jest nie tak z kostką wchodzącą do lampy i ona nie łączy jak powinna. Jeśli w kostce nie będzie prądu to będzie oznaczało albo przerwę gdzieś na odcinku wtyczka lampy <-> moduł MCE lub w samym MCE.
  19. a czy podczas tego "mrygania" gasną Ci światła?? Ja miałem u siebie podobnie z tym, że razem z "mryganiem" przełącznika "mrygały" też światła. Wymieniłem włącznik na nowy (używany) i jest git
  20. z czym ty chcesz jechać do elektryka?? Naprawę ogarniesz we własnym zakresie i bez żadnych wydatków. Ściągasz harmonijkę, która znajduje się między drzwiami, a budą i lutujesz kable. Zapewne tak wyglądają twoje kable:
  21. problem związany z zamkami oraz niedziałającą szyba leży w połamanych kablach w harmonijkach między drzwiami a budą. Co do zacinania szyby to zapewne linka w mechanizmie się powoli "urywa" i za jakiś czas będzie większy problem, więc radze ją wymienić.
  22. Kolego nie wiem co to za wersję a4 posiadasz, bynajmniej nie słyszałem o czymś takim jak LTD Edition. A co do problemu z mrugającym podświetleniem to może najpierw napisz jaką masz wersję MCE oraz włącznika świateł, choć z tego co mi się wydaje na przewodzie szaro/niebieskim zasilanie raczej powinno być bo jest to kabel, który zasila włącznik świateł (pin 17) - poczytaj może najpierw ten temat i napisz coś więcej o tym co dokładnie masz u siebie: Napisz też w jaki sposób sprawdzałeś te podświetlenie "na krótko" bo jakoś nie mogę sobie tego wyobrazić.
  23. Lukasz_mk2 odpowiedział(a) na Tomiaudi2002 temat w Audi A4 B6/B7
    najlepiej było by zrobić test zegarów vagiem - test pokaże czy "lampka" od airbag w zegarach działa

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.