Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukasz_mk2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukasz_mk2

  1. z tego co już gdzieś ktoś pisał to stal nie wejdzie na 320. Kolego kupuj biedronki 16". Jak dobrze poszukasz to znajdziesz w cenie dobrych stalówek.
  2. a jaki kumpel ma telefon??? Jaka wersja androida?? Bo z moim BT z końcówką D telefony z androidem w wersji 4.2 współpracują, a już nowsze nie. U kumpla w A3, który ma BT z końcówką C kontakty zczytuje, ale książka z kierownicy nie działa. Tzn. jak ktoś dzwoni na mój telefon to na FIS'ie wyświetla nazwę kontaktu, ale jak chce wybrać kontakt z książki to dostaję informację "Please wait..." i na tym koniec, mogę czekać z 15min i tak książki się nie doczekam.
  3. Witam, obecnie mam zamontowany moduł BT 8P0 862 335D - podstawowa funkcjonalność. Chciałbym go zmienić na taki, który wczytywałby mi książkę kontaktów z androida 7.0 (nie mam rns-e) oraz abym mógł wybierać kontakty za pomocą kierownicy MF B6. Jaki moduł muszę kupić, żeby to działało?? Niestety wątek o BT został zamknięty i nie mogę zadać tam pytania (w wątku nie znalazłem odpowiedzi na mój problem). Przedział cenowy między starszymi modułami (np. z końcówką Q), a najnowszymi (koncówka np. NX - z 2012r. - seat exeo) jest spory, a nie chciał bym eksperymentować.
  4. dzięki za spota. Wiadomość do Gabriela i Wojtka: znalazłem takie dwa linki: https://www.a3-club.net/forum/showthread.php?76063-Brak-mo%BFliwo%B6ci-zrobienia-adapacji-samopoziomowania-01539-Headlights-Not-Adjusted https://a4-klub.pl/topic/47073-b6-bfb-b%C5%82%C4%85d-01539-headlights-not-adjusted-co-zrobi%C4%87/ pośrednio wynika z nich, że jak auto jest obniżone (a Wojtka jest) to wartości na czujnikach są w takim zakresie, że nie ma możliwości adaptacji ksenonu, trzeba je (auto) "podnieść" i wtedy zaadoptować. Ludzie gdzieś nawet pisali, że robią adaptacje na podnośniku. Może tu jest problem.
  5. wszystkie problemy co opisujesz wiążą się z MCE, tak jak już wcześniej napisał kolega salamon. Znając życie to pewnie do MCE dostaje się woda z powodu zatkanych kanalików odpływowych i robi się zwarcie.
  6. mbedi to Ci chyba pomoże (pierwszy post w dolnej części jest schemat PDC na tył):
  7. jak inne funkcje działają (fotel się rusza przód - tył itp.) tzn. że prąd ma, więc ja by szukał problemu z przełącznikiem, bądź w samym silniczku.
  8. niezły rekord: http://demotywatory.pl/4808213/Tysiac-muzykow-wykonuje-Smells-Like-Teen-Spirit
  9. z tym zederem to różnie bywa, bo jak kumplowi to zakładali to robili prezentacje i wbijali w tą blokadę młotkiem jakiś łom i się nie poddał. Na necie można znaleźć dużo na temat podróbek, ale nie wiem ile w tym prawdy
  10. Sądzę, że żeby sprawdzić dokładne miejsce dostosowania się wody to trzeba zdjąć podsufitkę. Inaczej nic raczej się nie dowiesz. Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
  11. napisz w dziale spoty łódzkie: https://a4-klub.pl/topic/13792-spociki-%C5%82%C3%B3dzkie/ Na pewno ludzie z twojego miasta Ci w tym pomogą, bo to jest kwestia 5min przy komputerze. Albo po prostu zgłoś się do elektronika samochodowego.
  12. wypadałoby sprawdzić, czy posiadany klucz jest rozpoznawany przez moduł komfortu, tzn. należy podłączyć auto do komputera i to zbadać. Bez tego raczej nic więcej nie wymyślisz, jeżeli opisywana wyżej przez kolegę JawoR36 procedura nie pomaga.
  13. jak na vagu wszystko wyjdzie w miarę ok, to ściągaj pokrywę zaworów i obadaj wytarcie wałka. Miałem u siebie identyczne objawy i wymiana wałka rozrządu zażegnała problem.
  14. Lukasz_mk2 odpowiedział(a) na piotrekekm temat w Audi A4 B6
    Najlepiej to ściągnąć lusterko (wkład) i sprawdzić czy na piny dochodzi prąd. Jak dochodzi to kupić wkład i po problemie. Jeśli twoje lusterka nie mają fotochromu, to na jednym z portali aukcyjnych taki wkład znajdziesz za parę złoty. Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
  15. kolega w przywołanym wyżej prze zemnie a3 8p założył oprócz bear locka dodatkowo blokadę kierownicy ZEDER (też to chyba jest warte zainteresowania) i dodatkowo jakieś elektroniczne zabezpieczanie, więc teraz na to a3 to tylko laweta jest rozwiązaniem.
  16. Nie wiem, który jesteś rocznik, ale może faktycznie należy się wstrzymać z kupnem mieszkania, pomieszkać jeszcze chwilę z rodzicami i odłożyć więcej kasy na coś większego. 3 pokoje w 50m2 to naprawdę nie jest dobry pomysł. Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
  17. Kolega po kradzieży a3 8p i jej szczęśliwym znalezieniu założył sobie coś takiego. Póki co dalej cieszy się z samochodu. Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
  18. tak jak napisał YOGI300 kalkulatorów jest masa w necie to sobie to jakoś przeliczysz. Co do twojego pomysłu do dzielenia pokoju na pół, to nie sądzę, żeby to był dobry pomysł zwłaszcza, że mieszkania 2 pokojowe nie mają raczej koło 60m2, a uważam, że mieszkania poniżej tego metrażu to nie ma co szukać 3 pokojowego, bo będziesz miał w nim trzy "klitki", a nie pokoje. Co do chodzenia po bankach to też wypadałoby znaleźć kogoś znajomego co porobi takie kalkulacje z głową, bo każde złożenie wniosku (a w twoim wypadku wypadało by się coś już konkretnego dowiedzieć, a nie tylko robić symulacje, która nie uwzględnia masy parametrów) jest odnotowywane w systemach banków. Jak mój znajomy starał się o kredyt to jedno z pytań konsultanta banku brzmiało "czy składał Pan już gdzieś wniosek o przyznanie kredytu hipotecznego i czy wniosek ten został odrzucony lub może nie skorzystał Pan z niego mimo jego pozytywnego zaopiniowana" (oczywiście informacje te konsultant sam sobie później sprawdzał w systemie, tak więc kłamać nie można)
  19. Nie wiem jak jest twoja obecna sytuacja materialna, ale biorąc kredyt na 30 lat to rata nie staje się wprost proporcjonalna do wysokości kredytu. Może być nawet tak, że kredyt na 230k nie będzie o wiele droższy niż ten na 130k. Druga sprawa, że jesteś młody, czyli (trzymam za Ciebie kciuki) twoja sytuacja materialna będzie się raczej poprawiać. Zrób sobie symulacje gdzieś na jakiś serwisach www. Wyjdzie Ci że po 10 latach spłaty zostanie Ci do spłaty (licząc kredyt na 130k) ok 100k, bo w pierwszej kolejności bank zaspakaja swoje potrzeby (większa część raty stanowią odsetki), a później dopiero myśli o twoim kapitale. Tak więc nawet po 14 latach spłaty (tak jak proponowałeś) wyjdzie na to, że sprzedając obecne mieszkanie, pozostanie Ci kasa na spłatę reszty kredytu + może jakieś przechodzone 7-letnie audi, o nowym większym mieszkaniu będziesz mógł zapomnieć, no chyba że znowu weźmiesz kredyt na kolejne 30 lat. Kupno mieszkania to naprawdę poważna decyzja życiowa, więc przemyśl wszystko 10 razy zanim podejmiesz decyzję oraz przelicz wszystko ze 100 razy zanim weźmiesz kredyt. No chyba, że masz szczęście i zamożną rodzinę, która Cię w jakiś sposób wesprze, czego Ci z całego serca życzę.
  20. Powiedzmy, że nie jestem zwolennikiem mieszkania w budynkach dwu-lokalowych, zwłaszcza z obcymi ludźmi, z którymi nie wiadomo czy się dogadasz w przyszłości. Zwłaszcza, że wszem i wobec takie mieszkania są reklamowane jako mieszkania bez czynszowe. Ludzie jak słyszą, że mają coś za darmo, a potem ktoś (czyt. np Ty - bo jesteś mądrzejszy i chcesz się zabezpieczyć na przyszłość przed ewentualnymi większymi kosztami remontów) im każe za coś płacić stają się dla Ciebie wrogami, a nie ludźmi z którym chciałbyś dzielić jedno podwórko. Inna sprawa ma się w przypadku domów typu bliźniak - po prostu stawiasz mur i "każdy sobie" (każdy ma swój dach, fundamenty (chodź też nie jest to do końca prawdą, bo jak sąsiadowi się będzie dach czy fundamenty waliły to ty też go nie zmusisz do naprawy, a z jego dachem i fundamentami w końcu zawali się i twoja część domu - chodź minie trochę więcej czasu)
  21. Większe problemy są właśnie wtedy gdy macie np. "Wspólny dach" i "fundamenty" bo często się zdarza, że ktoś kto mieszka na parterze i nie ma nad sobą bezpośrednio dachu to uważa że jego koszty z nim związane nie dotyczą. A jak ktoś mieszka na piętrze to nie interesują go fundamentym. Osobiście nie kupiłbym mieszkania w tak małym bloku, szeregówka wypada pod tym względem korzystniej, bo masz tylko wspólną ścianę, a o remonty swojej części martwisz się sam. Obecnie mam styczność z jednym gościem co buduje takie domki, które posiadają 4 mieszkania ( bliźniak podzielony na 4 mieszkania- po 2 na segment). Z tego co mówi to sprzedaje mu się to nieźle, ale właśnie dlatego że cena czyni cuda i to nie dlatego że mieszkania są ogólnie mówiąc słabej jakości, bo tak nie jest. Tylko dlatego że mieszkania wychodzą stosunkowo taniej niż kupno całego segmentu bliźniaka, co jest złudne. Bo mieszkanie powiedzmy 80m2 na parterze sprzeda powiedzmy ( ceny krakowskie na zadupiu) po 4700zl/m2, mieszkanie na piętrze+ poddasze które ma powiedzmy 130m2 sprzeda po 4500zł/m2 i wychodzi w sumie taka cena, że całego segmentu (w tamtej okolicy)by w tej cenię nie sprzedał, bo wszyscy by myśleli, że chłop upadł na głowę. Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
  22. Z podstawowych rzeczy to wypadało by się dowiedzieć kto będzie sąsiadem. Ludzie o tym nie myślą kupując mieszkanie w budynkach dwu- lokalowych, ale trzeba myśleć do przodu i zaraz na początku dogadać się z sąsiadem na temat czynszu czy też funduszu remontowego. Puki wszystko jest nowe i jest gwarancją jest fajnie. Jak zacznie przeciekać dach, bądź wyjdzie jakaś inna usterka to będzie problem kto za to zapłaci, a jak pomyślcie o tym zaraz na początku i będziecie się składać po parę złotych to nawet nie odczujcie drobnych awarii. Pół biedy jak kupujesz połowę bliźniaka, ale jeśli kupujesz mieszkanie w "bloku" dwu piętrowym to prędzej czy później mogą wystąpić problemy z dogadaniem się między sobą. Oprócz remontu dochodzą jeszcze inne kwestie jak np odśnieżanie, sprzątanie powierzchni wspólnych itp., a będzie trzeba dzielić te koszty na dwie rodziny. Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
  23. Możesz coś więcej na temat tego pisma napisać, co mają na swoje usprawiedliwienie? Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
  24. W dziale warsztat masz temat o podłączeniu "airbag off" Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
  25. Witam, Panowie może się ktoś jeszcze wypowiedzieć na temat filmu.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.