Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ksiu85

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ksiu85

  1. Super fura,kolorek tez niezly!!fotele pierwsza klasa gratulacje fury
  2. Dalsza czesc mojej kolekcji troszke polskiej motoryzacji skala 1:43,producent:Welly Fiat 125,Syrena 105,Fiat126p teraz kopia mini obecnego auta ktorym sie poruszam,czyli Audi A4 Avant skala 1:43 (nawet kolor ten sam) oraz moj pierwszy samochod ktorego zawsze bede dobrze wspominal Opel Calibra oraz odmiana sportowa skala 1:43
  3. rozne:Norev,Maistto,Welly,Bburago,Ottomobille,Mondo Motors,Minichamps, zalezy co sie trafi i w jakiej cennie!!najbardziej przystepne cenowo jest Bburago i Maistto a wyzsza polka no i jakosc to juz Norev i Minichamps
  4. modele sa w skali 1:18,a co do kosztow to roznie Audi przykladowo kosztowalo 75 Euro a Lamborghini tylko 30 Euro wszystko zalezy od producenta cala moja kolekcja
  5. Ostatnio dolaczyly do mojej kolekcji 2 nowe modele:oczywiscie numer 1 to Audi RS6 C6 Avant Baujahr 2008 blau w limitowanej serii 1500 sztuk no i numer 2: Lamborghini Huracan LP610-4 Baujahr 2014 grünmetallic
  6. Polecam moduly od kolegi,kontakt z sprzedajacym super,pelen profesjonalizm efekt powalajacy!!!!! wielkie dzieki Tomnik
  7. W tym COSSACK-u koszyczek jest juz w cenie (przynajmniej jak kupowalem to byl) a siedzonko super wygodne,sam czasami smigam nim i zachwalam!!ale oczywiscie zrobisz jak uwazasz :decayed:
  8. Polecam tej firmy rowery COSSACK ,moja siostra pracuje w sklepie z rowerami i powiedziala ze ta firma od niedawna jest na rynku i robi naprawde dobrej jakosci rowery,porownywalne z takimi markami jak Kross i Giant,osprzet praktycznie ten sam a cena atrakcyjna!! moja zona przykladowo ma ten model COSSACK i bardzo chwali!!
  9. :grin: kolor pierso klasa :decayed:
  10. super kolorek ten braz:decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:
  11. Tez bede musial sprobowac z tym izopropanolem,bo tez juz od roku proboje sie z tym smrodem uporac!!
  12. Niepakuj chlopie sie w chinole,mialem nowego CPI Aragon GP wyglad super,zrywny ale tylko jak sie gwarancja skonczyla to zaczely sie cyrki:facepalm: wiecznie cos sie pier........ zainwestowalem kupe kasy w niego,serwisowalem i dbalem o niego a tak mi sie odwdzieczal,nieraz przypchalem dziada do domu az go w koncu sprzedalem za psie pieniadze!!!:facepalm:jakies 2 lata temu kupilem Piaggio NRG Power DT,na dzien dzisiejszy ma okolo 10000 tys przebiegu z tego 1500 zrobilem sam i zero problemow tylko paliwo,olej,filtry i smigam posciagalem blokady i okolo 70km/h zasowa:grin: NIGDY WIECEJ CHINOLI!!!ale to jest moje zdanie,zrobisz jak chcesz:decayed: dodam ze skuter jest z roku 2006 i codziennie dojezdzam do pracy 7 km w obie strony,obojetnie deszcz czy snieg zaiwania bez problemu
  13. Gielda w Gliwicach na Slasku :grin::grin::grin::grin:
  14. raczej DPF autko super,sam takim sie poruszam od 5 lat
  15. Graty furki!!
  16. W zeszlym roku jak jechalem w czerwcu do Polski na A9 okolice Ingolstadt widzialem na wlasne oczy taka oblawe na autostradzie,doslownie 4 auta przedemna wszystko sie rozegralo,tez chodzilo o gang zlodzieji aut,na moich oczach aresztowali polaka a drugi kradzionym BMW zaczol spie.... pasem awaryjnym i byla strzelanina,normalnie jak w filmie!!
  17. :shock3::slina: super fura,gratulacje
  18. Tez polecam Husqvarne :thumbup1: sprzet pierwsza klasa!!tez na poczatku chcialem kupic Stihla ale duzo mi osob odradzalo no i posluchalem i wiem ze to byl trafny wybor
  19. Super ze to tak wszystko dokladnie opisales i porobiles zdjecia,wiadomo jak to wszystko ugrysc!!tez musze przeprowadzic taki zabieg tylko niewiem co uzyc jakiejs pianki czy lepiej izopropanolu (podobno bezpieczniejszy dla elektroniki)
  20. ksiu85 odpowiedział(a) na SHADEpl temat w 1.9TDI
    http://a4-klub.pl/1-9-196/1-9-115-km-buczenie-okolicy-filtra-powietrza-269325/ http://a4-klub.pl/1-9-194/b6-avf-dziwne-odbijanie-filtrze-powietrza-226479/ http://a4-klub.pl/1-9-196/b7-brb-zainteresowanych-basowym-biciem-silnika-a4-1-9tdi-nato-odpowiedz-204635/
  21. :slina::slina::shock3::shock3: Ja p......!!!szacun:notworthy::notworthy::notworthy::notworthy::oklasky::oklasky:
  22. dokladnie kolego:decayed: przeoczylem to:grin: polecam:thumbup1:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.