Treść opublikowana przez Krycha
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
Zajebiaszcze chromowane
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Teraz wejdzie moda na obrysówki w kierunkach
-
[B5 AGB] Moja zielona landryna :)
Dwa lata zwlekałeś z tematem i już nie mogłeś poczekać dnia i wrzucić zdjęcia?
-
B6 DIVISION
I pokazać takiemu coś na allegro...
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Ej, bez kitu lepiej było przed
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
http://allegro.pl/audi-a4-99r-listwa-tylnia-pod-zderzak-na-tyl-i1431984373.html Wczoraj pytałeś czy nie mam.
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Daniel ty wieśniaku, jak mogłeś popsuć takie ładne be sześć
-
[B5 1Z] A4 TDi
http://img100.imageshack.us/i/dsc34897491960.jpg/ Ślepy masz gdzieś wersje do wydruku? Bo nie chce mi się przepisywać.
-
Nimbus Grau Perl Effekt
Zwykły przedlift z przerobią tarczką, czyli pewnie zdarta farba z tarcz od spodu.
-
Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
Nie, nie mam. Metodą prób i błędów przy użyciu tektury.
-
[B5 1Z] A4 TDi
Kup se lampkę z W8 i h*j Plastiki z S4 i sufit w alkantare.
-
[B5 1Z] A4 TDi
Nie, niestety nie mam już jak zrobić tych zdjęć.
-
[B5 1Z] A4 TDi
Słupki pasują, powiem Ci że z rączkami są jakieś jaja, bo one mają takie mocowania pod podsufitką. Nie są przykręcane bezpośrednio do blachy. Musiałbyś zobaczyć, żeby skumać o co chodzi.
-
[B5 1Z] A4 TDi
Mówię o przerabianiu jej pod poliftowe lampki, oklejanie swoją drogą.
-
[B5 1Z] A4 TDi
Bez sensu kombinować i przerabiać podsufitkę, poliftowe przecież nie są tragicznie drogie.
-
[ALL B5] a4 tuning
Już nie macie się czego czepiać tylko tarcz. Dramat...
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
- [B5 AGB] Moja esa esunia - dodane zdjęcia
Jak to Tico spali mu za tyle plnów co esa w gazie- [ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
Poczekam jeszcze parę dni i Ślepy też tak napisze- [B5 AEB] Kolejny dodatek: Lampy tył USA
po co i dlaczego? Przecież nie pasuje.- [B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
Za ile dorwałeś graty pod 312mm?- [B5 AEB] Kolejny dodatek: Lampy tył USA
Może oddać do regeneracji powłoki odbłyśnika, ale wiadomo to koszty i lepiej szprejem pomalować na czarno- [B5 AEB] Kolejny dodatek: Lampy tył USA
Kicha, ja bym nie malował i zostawił je całe w chromie.- Plastuchowe 1.8T i takie tam duperele
A chciałem go edytować, bo znalazłem zdjęcie w pierwszym poście tego stożka, a się usunął Ja se muszę ten nawiew na filtr ogarnąć jakoś, ale u mnie mniej miejsca- Jaki polecacie dobry klej do plastiku?
Klej + szczeliwo albo pospawaj. - [B5 AGB] Moja esa esunia - dodane zdjęcia